0 oy
863 göst.
Diğer kategorisinde (101 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Merhabalar. Dün akşam annesigil gelicek çaya dedim cocuga bak ortalığı toplim çayın yanına kek flm yapım hep elinde telefon nys bunlar geliyormuş bu kek yapıyorum diye hemen gelmeyin demiş dedim manyak mısın çocuğun uyku saati geliyor gelselerdi ya diye bu yazdı onlara geldiler  kapıyı açtım bismillah kadın daha içeri girmeden çocuğu benden aldı  hoplaya zıplaya salona gitti çocuk bana baka baka  ne oluyor der gibi aldı çocuğu bacak arasına oynamaya çalışıyor  ağladı aglicak istiyorum vermiyor banane banane diyo  eşim gelince tekrar istedim zorla almış gbi oldum koydum yerine oyuncak otturup duruyor yüzüne ben bile sınır oldum çocuğum habire bana bakıyor al götür burdan gibi mutfağa  gidince ağlamış naptiysa çocuğa babasinda bile agladi bn alınca sustu dedim az emzirip geliyorux dihe ayrıldım yanlarından emerken de uyumaz mi bırakıp geliyordum uyandı eşimle anası geldi napiyo uyuyor mu demeye uyuyor emsin dedim gttiler eşim terasa çıkmış babasıyla kadında yatak odasına geldi uyudumu diyo uyuyor nolduki dedim ne noldu emzir uyumasin oyun oynucaz kaldır demeye başladı uyurken cocukmu emzirilir ben kaç çocuk büyüttüm digip uyuyan çocuğun bacağını çekti birden tehdit de etti ama o şokla hatırlayamadım dedim naoiyorsun sen ya uyuyor görmüyor musun derdin ne senin dedim ben geldim diyemi uyutuyorsun uyandır oynucaz diyip durdu kayınbaba geldi noluyo diyor dedim uyuyan çocuğun bacağını çekti oda bisiler dedi eşine gttiler içerde homurdaniyor eşim gelemiyor ya ayağından çekmedim diyo bilerek uyutuyor çocuğu uyumuyor zorla emxiyor diyor bende duyuyorum karşılık veriyorjum bak bak nasıl bağırıyor odadan diyor kekin de dışı yanmış içi pişmemjs yenmedide durup dururken kavga çıkarmaya başladı kendi yatağına bırakıp yanlarına gttim ki bikeresinde onlarda uyurkrn bu kadın çocuğu ağlatarak uyandırmıştı cimcikliyormu napıyor hamur gibi yoğuruyor orasını burasını anlamıyorum eşimin de ayagini bilerek burktuguni düşünmedim değil bugün gtti işe .Geçen sene de hAmileyken gezmeye gidelim demisdim akşama annesiyle gelmiş di evde geçirmiştik   çocuğumu bu kadına karşı korumam lazım hayır sevsin ama sevmegi bilmiyor  beni sevmediğini için oğlum da onları sevmiyor zorla seviyor oynun oynamaya çalışıyorlar ne yapmalıyım ne demeliyim anlamsi için kusura bakmayın uzun oldu  :'(

26 Cevaplar

0 oy
tarafından

Tek anladığım sen çocuk kocan kayınvaliden bide ondan alman :) 

-Reklam-
0 oy
(49,773 puan) tarafından
sonra babannesidir hakkidir sevmek diyorlar ☺️
0 oy
(752 puan) tarafından
Ay valla okurken benim bile canım sıkıldı kaynana na gi böyleleri laftan anlamaz ki bacı ne edersen et :)
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Okudum, anladım da ama ne yapılır bilemedim.. Bende de var bi benzeri, ben iki sene sabrettim en son sadece bi konuda kavga ettiğim şuan benle küs.. Eşim yine beni yanına götürüyor ama eskisi kadar sık olmasa da.. Çocuğu seviyor benimle hiç konuşmuyor, beni sevmeyen doğurduğumu da sevmesin demek istiyorum ama olmuyor.. 

Şu çok uzundu okumaya üşendim yazanları da anlamıyorum, yazmaya da üşen o zaman.. Derdin uzunu kısası mı olur, dertleşmeye gelmişsin buraya.. Allah yardımcın olsun
0 oy
(3,951 puan) tarafından

Oooo hic gelemem bu kadar uzun yazıya kisaca ozet geç bacim:D

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 347 göst.
0 oy
4 cevap 291 göst.
23 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 353 göst.
0 oy