0 oy
228 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kaynanam gün yapyor cumartesi 10  20 kadin 10 cocuk falan

Simdi benjm  oglum 2 yasinda

Gorumceminde 2 yasinda ama ona bakici bakiyor ve krese gidiyor haliyle daha acik daha ozguvenli

Ama benm oglum evde sadece benj goruyor

Parka gidiyoruz sadece evde tek kelimeleri var tabiki

Ama biyere gidince asla agzini acmiyor konusmuyor sessiz kenarda bekler

Şimdi ben gune gtsem herkes diyecek yine neden konusmuyo vs cok skldim bunlarj duymaktan

Siz olsaniz nasil bi bahane bulup gitmezdinjz acaba gorumcemde cocugu konustukca havalara giriyor falan

7 Cevaplar

+2 oy
(182 puan) tarafından
Sizin kıskançlığınızdan dolayı o bebek daha da içine kapanır. Ne güzel kendi ağzınızla söylüyorsunuz sadece beni görüyor evde diye. İnsan içine çıkarmadıkça o çocuk özgüven eksikliğini daha da yaşayacak. Kreşe verme durumunuz yok mu?  
(182 puan) tarafından
'Siz olsaniz nasil bi bahane bulup gitmezdinjz acaba gorumcemde cocugu konustukca havalara giriyor falan'
Bu kıskançlık belirtisidir. Eşinizin ailesi destek çıkmaz mı? En azından 1 2 saat oyun grubuna gönderseniz? Yada siz arkadaşlarınızın çocukları ile haftada 3 4 kez etkinlik yaptırsanız
tarafından
Insan icine cikinca herkes bi yorum yapiyor doktora git diline baktir acaba duymuyomu gibi seyler diyolar
tarafından
Herkes kendi halimde gorumcem ozel krese veriyor calistigi yer karslyomus.kresi
(182 puan) tarafından
İnsanlar öyle diyor diye çocuğu o duruma siz iteliyorsunuz. Dr bir sorun yok her çocuk farklı gelişim belirtisi gösterebilir dedi de geç. Ama o çocuğu insan içine özellikle yaşıtlarının arasına sokun mutlaka. Evde tv açmamaya çalışın tel tablet vermeyin bunlar çok geriletiyor bebekleri. Bol bol şarkı söyleyin birlikte ve sık sık masal okuyun. Onunla sohbet edin
tarafından
Tek basina oldugundan pek etkinlik yapmakta istemiyor parka goturuyorum genelde park kalabalik orda cocuklarin yanina sokuyorum onlarla oynuyor özel egitim merkezine goturcem bi sknti ckmazsa
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Çocugu böyle ortamlara sokmazsan daha çok beklersin canım konuşması için. Gitmemek için bahane bulmak yerine gittiğin yerdeki insanlara cevap vermeye çalış 
tarafından
Nasil bi cevap vermeliyim
(25,224 puan) tarafından
Sen ve ben nasıl farklıysak her çocukta bir değildir benim çocugum bana özel seninki sana özel herşeyin zamanı var konuşma zamanı faha gelmedi demekki
(6,047 puan) tarafından
Konuş kız selo
0 oy
(866 puan) tarafından
Çocukta kalabalık kendi yaş grubuyla oynamalı bnce, madem güne 10 çocuk gelecek daha iyi ya çocuğun sosyalleşmeyi öğrenir, paylaşmayı faln 
0 oy
(3,354 puan) tarafından
Sen çocuğu böyle ortamlara çıkartmazsan çocuk açılmaz bence biraz kalabalık ortamlara çıkartmalısın 
0 oy
(917 puan) tarafından
Git tabiki asıl böyle ortamlara gircenki o çocuk açılsın sosyalleşsin
0 oy
(485 puan) tarafından
Yani çocuğu sosyallestirmeyip, sosyal değil diye etiketlemek nedir? 
0 oy
(123 puan) tarafından
Valla tutturmuş herkes kreş kreş özgüvrn özgüven. El kadar çocuk da ne özgüveni. Günümz insanları özgüvrn diye diye patavatsız oldu. Enn güzeli sizin çocuk doya doya annesinin yanında kokusunda oh misss. Elbet gidecek okula ileride şimdi beraber keyfini çıkarın boşver in gerisini 
(182 puan) tarafından
'Planı bozan eş susan ben' bu sizin soru başlığınız. İçeriğinde de eşinize cevap dahş vermeyip kendinizi savunamıyorsunuz. Buna özgüven eksikliği deniliyor. Sizin için önemli olmasada toplumda sağlıklı mutlu bireyler yetiştirmek bizim asıl sorumluluğumuz. Diğer postlarınıza bakmadım bile
(123 puan) tarafından
Cevap vermemek benim kendi tercihim huzur buluyorum ben çok şükür. Özgüven diyip patavatsız lık yapmaktan kat be kat iyidir. Anneler bakımından eksik kalmaması adına kreş.. Dahaa da birşey demiyorum

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 1,366 göst.
26 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,279 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 222 göst.
19 Ekim 2023 Aile kategorisinde Melisakay67474 (150 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 477 göst.
13 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Sule__ (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 433 göst.