0 oy
1,215 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

image

Aklım almıyor ya okudukça kanım dondu Allah belasını versin

image

25 Cevaplar

+4 oy
(2,014 puan) tarafından
Cezaevleri sırf siyasi düşünceleri uymuyor diye gencecik okumuş insanlarla dolu ama bu kansızlar ceza bile almadan elini kolunu sallayarak geziyor. Böylelerinin cezasını halk vermeli. Çünkü devlettim yaptığı hiç birşey yok.... 
-Reklam-
+2 oy
tarafından

Öz baba kızına. 

Öz dayı yeğenine ( Hemde erkek çocuğuna 13 yaşına gelene kadar ve sonrasında )

Öz anne oğluna..

Dahasını yazmaya elim , midem dayanamıyor ama bu ülke ve dünya neler gördü duydu. 

Hala yiyecek ekmek buluyorsak şükür etmek gerekiyor. Allah'ım ölmeden cehennemi yaşatsın bunlara. 

(3,551 puan) tarafından
Çağırın şu abrar mı vardar mı nick i ne zıkkım sa o bayanı. Dünkü post da bizi sapık yerine koydu.. Gözüne sokun burda Bi Allah askına sokun.
+1 oy
(2,618 puan) tarafından
Sabah bi bayan bebeğimi kaynanamla kayinpederim banyo yaptırıyordu diye paylaşım açmıştı bazı bayanlar yav dedesi nasıl kötü düşünürsün diyenler bunu iyi okusun kadına demediklerini birakmamislardj
(3,551 puan) tarafından
Ahahaha aynısını yazdım. Diyorım o kadını getirin gözüne gözüne sokun.. Ay bizi sapık düşünceli yaptı. Hayal dünyasında yaşıyorlar bacım. Gamsız kedersiz umursuz. Burunları pis kokuyu almayan şahıslar.
0 oy
tarafından
Allah'ım kopsun kıyamet yıkılsın dünya yeter
tarafından
Nasılsın canım en son şeref. Siz enisten seni itmisti
Ablan nasıl
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Gerçekten neyi aklınız almıyo bende bunu anlamıyorum. Baba kızına tecavüz ediyo baba çocugunu öldürüyo karısını öldürüyo ailesini katlediyo, kayınpeder geliniyle ilişki yaşıyo. Dede torununa tecavüz ediyo bunu mu aklınız almıyo. Öyle bir zamandayız ki bunların olmadıgı günlere tuhaf bakar olduk, bugün tecavüz katliam yok deseler şaşırıcaz bu duruma geldik hala neye inanamıyosunuz... 
(273 puan) tarafından
Alismayalimmm işte yarın bir gün çocuğumuz olsa da mı alıştık diyecez
(25,224 puan) tarafından
Napayım arkadaşım kulağımız alıştı işte hergün duymaktan bu dünyada olabilecek en kötü olayları duyduk şaşırmıyorum artık
tarafından
Selo senin yorumun, kadın bakanın cikipta bir kereden bişey olmaz demesini hatırlattı bana.  Alışmak istemiyorum alışmak demek duyarsizlasmak demek.bunlar normal şeyler değil ama kimse başına gelmediği için üzerini kapatıyor. Ülkede tecavüzcüye hakaret etti diye ceza alan kişi var şaka gibi. Lanet olsun hepsi cezasını çeksin ins. Ateş düştüğü yeri yakıyor biraz üzülüp üzerini kapatmamaliyiz. Herkes cezasını çekmeli . Saçma sapan şeylere dünya ceza verenler bunlara yeri göğü dar etmeli. Söz konusu küçücuk bir çocuğun hayatı. Mahvoldu hem.bedenen hem ruhen çöktü., bundan sonra nasıl devam edecek , kime güvenecek. Allah evlatlarımızı korusun.
(25,224 puan) tarafından
Alışmak demek duyarsızlaşmak demek değildir. Hergün böyle haberler duyunca yine mi diyoruz. Şoktan şoka girmiyorum artık ben çünkü daha beterlerini duyduk, duymayınca diken üstünde bekliyoruz acaba şimdi ne olcak diye. Dünya böyle bir hal aldı çünkü. Ben normalleştirmedim ayrıca, hergün duyulan şeylere bu kadar şoktan şoka girmek bana tuhaf geliyo artık nedense...
tarafından
Ben alismadim alışmakta istemiyorum . Alışınca duyarsizlasiyirsun malesef. Bu uzulmediigin anlamına gelmez ama eskisi kadar etkilemiyor yani. Yetkililer bu konularda niye bu kadar sessiz niye üzerini kapatıyor niye ağır  cezalar verip surundurmek yerine hemen çıkartıyorlar çok merak ediyorum. Acaba aynı şey kendi cocuklarinin başına gelse de böyle sakin ve tepkisiz kalırlar miydi. Allah hepsinin cezasını versin.
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Ooo katillerin 1 2 yıl yatıp çıktığı sürece tecavüzcüler hırsızlar serbet kaldığı sürece süt banyosu yapan biri 6 ay ceza evinde yattı diye mağduriyet davası açıp 1150tl para alıyor şimdi bunlar rahat mı duracak hepsi devam ediyor bunları var ya idam edecen sokak ortasında başka bir şey değil 
0 oy
(627 puan) tarafından
Allah'ım beni korkularımla sınama yemin ederim psikolojim bozuldu kimseye yapmaz etmez diyemiyorum ben mutfaktayken bile içeride birileriyle yanlız kalmasından korkuyorum bu haberleri duydukça daha da fazla kurguluyorum herşeyi kafamda yeter iç sesim susmuyor Allah'ın bela.si  ölsün bunlar yaşamasın yaşatılmasın şeref.siz ko.pek 
0 oy
(873 puan) tarafından
Ah keşke gebertseler ama korkum cocuk bakireymişmişmiş diye ceza indirimi alıp sonradan salıverilmeleri pisli.kler
0 oy
(1,457 puan) tarafından
Allah belasını versin ne bicim bi insan bile degil zihniyetsiz ******** nezman olmuş 
0 oy
tarafından
Herkes her şeyi yapabilir. Öyle bi devirdeyiz. 
0 oy
(485 puan) tarafından
Avukatım, 15 senedir çocuk istismarı dosyalarına bakıyorum. Size tavsiyem, özellikle "50 yaş üstü ve 12-25 yaş arası erkeklere", yine özellikle de evinize rahatça girip çıkabilir durumda olanlara asla güvenmeyin. Dedeler, kuzenler, aile dostları... 
0 oy
tarafından
İns bu vb kişileri içerde ske ske oldursunler. Herşeyin en adisini hakediyrilsr. O.c haysiyetsizz köpekler bitmediler bı bitmediler 
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Hayır ya yine mi allahım dilinde beddua kalmadı artık Allah belalarını versin başka bişi demiyorum 
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Allah öyle dedenin belasını versin go doş pe ze v...nk.
0 oy
tarafından
Bu kız kaç yaşında bilen var mı olay nerde olmuş 
(917 puan) tarafından
İstanbul Sultanbeyli de olmuş
tarafından
Çok tuhaf bir şey sorcam kusura bakmazsaniz eğer bu ifadede anlatılan şey anal ilişki mi oluyor yani dedesi torununa anal ilişkide mi bulunmuş kusura bakmayın lütfen midem bulandı
(917 puan) tarafından
Evet o oluyor Allah kahretsin itii
(2,011 puan) tarafından
Evet zavlli kiz demis tuvalete gitmekte.cok zorlanyorm cani cok yaniyoms cildircam yaa
tarafından
Diyecek bir şey yok Allah belasını versin yaşattığı şeyi içerde yanına bırakmazlar
0 oy
(917 puan) tarafından
Ya vala okurken başımdan aşağı kaynar sular döküldü ya bunlar nasi insan nasi nefsi çocuğa torununa uyanıyor Allah belasını versin ya 
0 oy
(603 puan) tarafından
Bir film sahnesi vardı hapistekiler bir çocuk tecavüzcüsünü önce haşat ediyorlardı sonra gazoz şişesine oturtuyirlardi ah ah ibreti alem için herkesin gözü önünde bunu yapsalar ülke o kadar güzel bir hal alır ki kimse yanaşmaz bile 
(224 puan) tarafından
Yaptılar canım ama dışarda değil adana cezaevinden kayseri cezaevinr gelen bi tecavüzcüyü içerde o şekilde işkenceyle öldürdüler şişe de soktular ölüm bile onlar için bir ödül olur
(603 puan) tarafından
Keşke sokak ortasında öyle yapsalardi
0 oy
(2,011 puan) tarafından
Allah boylelerin belasini versn bu Adiler yuzunden kimseye guvenemiyorm dedesi amcasi kizimi sevse kucagina alsa ic sesimi durduramiyorm cok korkar oldm
(872 puan) tarafından
Aynen ya canım. Ben de artık böyle olaylar duyduktan sonra kimseye güvenmiyorum. Diyorum benim mi kafam bozuk niye dedesine amcasına güvenemiyorum onlar doğal olarak bebeğimi sebzeler de hep gergin duruyorum.
0 oy
(1,457 puan) tarafından
Nerde olmus bu olay ya
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Allah ım ölsek diyorum hayırlısıyla şöyle bir acı yaşamadan öyle fena bit dünya oldu ki kime güveneceğiz hiç kimseye babaya bile çok ağır geliyor bazen bu haberler benimde gözümün nuru bir kızım var başka çocuk mocuk yapmıcam diyorum bu dünyaya bunlar yüzünden günaha giriyorum korkuyorum i t gibi. Napalım ilerde okula bile göndermeyelim insanın en yakını bunu yapıyorsa. Allah ım bütün yavruları korusun o annenin babanın halini düşünemiyorum küçücüğün hali perişan zaten . Allah ım yardım etsin hepimize dünya çok kötü çok mezardan bile çıkarıp tecavüz ediyolar bıktım çok bıktım bu haberlerden başım maşım ağrıdan çatlıyo okuduğumdan beri 

İlgili sorular

+8 oy
33 cevap 1,606 göst.
13 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 529 göst.
5 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 154 göst.
31 Mart 2023 Aile kategorisinde Dolunay65 (691 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 286 göst.