0 oy
148 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar iyi akşamlar hızma taktirali aylar oldu, kış ayına girmeden önce taktırdım ama deliğin olduğu yer çok azcik hep şişik şekilde duruyor bir kaç günde bir beyaz renkte sivilce gibi bir şey çıkarıyorum içinden sıvı şekilde pislik yani ama çok az o şişlik hep duruyor ama orada iltihapmi kaptı bu neden oluyor anlamadım? Her banyoya girdiğimde gusül için çıkarıyorum içinde su kalınca su topladığı için mi oluyor diye düşünüyorum arada, yoksa dezenfekte ile iç dış temizlemek falan mı gerekiyor ben beceremedim bu hızma işini galiba. 

6 Cevaplar

+1 oy
(572 puan) tarafından
5 senedir delik her taktigimda aynisi oluyo ve aslada kapanmiyo ne inatci delik pisman oldum deldirdigime
tarafından
Hızmayı  çıkarınca ne çirkin duruyor orası be :/
(572 puan) tarafından
Evet delik ya kapanmiyo ama sende illaki bikarsin bende ne heveslerle deldirdim 15 yasinda deldirmistim  7 sene olmus saka maka
tarafından
15 mi :D ben 23 yaş içinde deldirdim korka korka :D o şişlik olmasa iyi de
(572 puan) tarafından
Dilimde delikdi Allahtan o kapandı:D
tarafından
Ohooo yok yok o hiç benlik değil:D
-Reklam-
0 oy
tarafından

Gerçek gümüş yada altın kullanın 

Bepanthol cilt bakım kremi ile delik kısmına sürün iltihaplanmasın
tarafından
Bıktım her gün ya.. bir krem falan alıyım bari ben çok çirkin görüntü oluyor
0 oy
tarafından
Bekarken bende de vardı ama kapandı çok şükür 
tarafından
Şişlik hızma takmayı bırakıncami gitti. Bırakmak istemiyorum da şu naleti :)
tarafından
Evet çıkardıktan sonra gitti ☺
tarafından
Ben istemiyorum çıkarmak:)) buna bir çözüm bulmam lazım:))
0 oy
(501 puan) tarafından
2009 dan beri var hiç böyle bisi yaşamadım mikrop kapmış olabilir mi acaba. Gümüş takın kararma vs olmasın burun bu şakaya gelmez :)
tarafından
Çok hızma kaybettim gümüş falan da kaybolursa :( bence sahteye devam edeyim ama temiz kullanarak her gün kolonyagi ile bir sileyim bakalım nolcak
(501 puan) tarafından
Pahali değil ki gülücükler de 10 tl den başlıyor. Buruna giren kısım biraz kalın olsun düşmez ozaman yani demir var ya orası kalın olsun
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Şişlik dış kısımda mı içte mi birde gusül alırken kulak olsun burun olsun delikse takılar takılı olmalı canım çıkardığında içine su girmez mi tam tersi içindeyken cevirirsin hızmanı küpeni ki o bölgeler de öyle ıslansn
tarafından
Ben çıkartıyorum hep ovalamak yeter diye öğrendim bu zamana kadar.  Kim öğretti lan bana bunu ,:D yaşım 23 bu gece bir yaşıma daha girip 24 oldum :D
(1,019 puan) tarafından
Bende böyle biliyorum valla canm artık kiminki doğru allah bilir :)
0 oy
(119,345 puan) tarafından
fatoda vardi yaa burda
tarafından
Anlamadım:/

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 110 göst.
17 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Susus (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 90 göst.
20 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Miniklerin annesi (1,024 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 63 göst.
1 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 125 göst.
20 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,267 soru

11,385,292 cevap

34,884 kullanıcı

...