0 oy
257 göst.
Diğer kategorisinde (1,343 puan) tarafından
tarafından kapalı
Bu kış kaynanam üç ay bende kaldı zaten bugüne kadar da hep idare etmiştim aynı evde olunca baya sorunlar oldu her neyse işte kaynanam meğer daha fazla kalacakmış yaza kadar bende hiç demedim kal gitme diye çünkü bunaldım artık kızına gitti bizden ordan da köye geçince arkamdan demiş ben gittim hergün dışarlarda yanımda bile durmuyor ben niye onda kalayım köylüler de hala bunu konuşuyor muş eşimds duymuş nasıl duymuş bilmiyorum gerçekten bir kez daha nefret ettim geceden beri moralim bozuk yatamadım sabahı zor ettim 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

9 Cevaplar

0 oy
(236 puan) tarafından
Bosver Allah belasını versin canım 
(236 puan) tarafından
Keşke benim de iyi olsaydı canım nerde eşim de iyi sayılmaz Allah beni böyle imtihan ediyo demek ki
(7,926 puan) tarafından
Benimde eşim iyi sayılmaz:( ama ailesi iyi çok şükür eşimden daha çok beni savunurlar ona karsi kavga etsek annesi hemen eşime kızar
(236 puan) tarafından
Ne güzel canım Allah bozmasın ailesi eşimi tutuyo her konuda beni kötülüyolar eşime
(7,926 puan) tarafından
Kıyamam ya üzüldüm sana Allah hepsine akıl fikir versin inşallah
(236 puan) tarafından
Amin canım inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
İftira atıyorsa eğer Allah sorar. Ona havale et boşver.
(1,343 puan) tarafından
Öyle canım ne kadar anlaşamasam da biyere filan gitmedim zaten nereye gidecem ki
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Valla bıktım artık ya bu kadından
0 oy
tarafından
Benim yaşım genç seninle oturmaktan zevk almıyorum deseydin kaynanatör
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Oh iyi olmus gelmesin iste bu insanlar neden boyle kotu kalpli
(1,343 puan) tarafından
Aynen canım ya valla şok oldum
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Valla benim babanem 30 senedir bizde ilk defa oğlu gel ben bakıcam dedi gider gitmez ben gittim gezersiniz tabi bana iyi bakmıyolardı gibi gibi boşveerr strese girme allaha havale et
(1,343 puan) tarafından
Aynen canım zaten Rabbim görüyor
0 oy
tarafından
Vallahi ben seni yerinde olsam Çok da tın Derdim hiç umurumda bile olmazdı aç kendine güzel bir şarkı otur dinle hiç takma bile çok tın Milletin ağzı torba değil ki bağlıyorsun
(1,343 puan) tarafından
Milleti değil canım ama kaynanamın iftira gibi yani olmayan bişey iftira millete anlatması ağrıma gitti
0 oy
(7,588 puan) tarafından
Ya ra na maz sın bu bir gerçek canım boşver Allah görsün.
(1,343 puan) tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
(196 puan) tarafından
Allah tüm kötü kaynanaların haksızlık yapan kaynanaların belasını versin valla bende bıktım insan bu kadar nankör vicdansız olurmu ya
(1,343 puan) tarafından
Aminnnn inşallah canım ya bende o kadar bıktım ki
(196 puan) tarafından
Ömrümüz heba oldu şu kadınların yüzünden ama eminim birgün Allah çıkartıcak biyerlerinden onların
(1,343 puan) tarafından
Aynen öyle canım Allah büyük onun adaleti şaşmaz

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 285 göst.
24 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Yeter2323 (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 457 göst.
9 Aralık 2020 Aile kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 354 göst.
12 Nisan 2024 Aile kategorisinde Dolunay65 (675 puan) tarafından soruldu