0 oy
284 göst.
Aile kategorisinde (73 puan) tarafından

25 haftalık hamileyim kızlar kendimi çok yanlız his ediyorum eşimle tartıştık başka odada uyuyor ben ilgi sevgi beklerken tam tersi oluyor derdimi anlatacak kimsem yok eşim bana karşı hiç düşünceli değil ama bunu kabul etmiyor:(

6 Cevaplar

0 oy
(683 puan) tarafından
Benimde aynen ayri yerde uyuyor kardeşini annesini arayip kahvalti istiyor sizce bundan kotu bir durum varmi 
(73 puan) tarafından
2 gündür bir birimizin yüzünü görmüyoruz o kadar canım yanıyor ki
(683 puan) tarafından
Ama eşim olacak insanin umurundaa bile degil benn uzuldugumle kaliyorum ne olacak naapacam bende bilmiyorum
(73 puan) tarafından
İnanirmisiniz benimki de öyle hamileymişim düşmüşüm ağlamışım umrunda değil kendi keyfine bakıyor
(683 puan) tarafından
Evet yemek yiyor çay cani ne isterse ama ben umurunda bile degilim
-Reklam-
0 oy
(24 puan) tarafından
Bizde öyleyiz şuan eşim ailesiyle fazla samimi olmadığım için ve onlara saygısızlık yaparsam boşanacam bile dedi yani
(73 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin neden siz ailesi degilmisiniz
(24 puan) tarafından
Demek değilmişim... lütfen lütfen takma kafana biliyorum takarsında kafanı dağıtacak şeyler yap bende 25 haftalık ikiz gebeyim başka şeylerle uğraşıyorum temizlik el işi falan öyle
(73 puan) tarafından
Allah seninde yardımcın olsun akıl fikir versin onlar için ne fedakarlıklar yapıyoruz keşke görseler
0 oy
(313 puan) tarafından
Allahım huzur versin inşallah biliyorum zor ama huyu nasıl onu sen çözmelisin çünkü kadın erkek farketmiyor huyunu değişmek zor oluyor törpülemek lazım o gelmiyorsa sen git sinirini geçirdikten sonra konuş ben böyle olmak istemiyorum seni üzmeyi falan de keşke kendi gelse ama gelmiyorsa bunu yapmak gerekiyor benimki de hiç gitmesem hep benden bekliyosun der yanımda ağla konuş falan ister yani ya da o an konuşmadan öyle beraber uyuruz sadece sonra sakinken konuşuruz
(73 puan) tarafından
Bu zamana kadar hep öyle yaptım hatali olayım olmayayım ama çok ileri gitti tartıştığımız günün sabahı yüzünü severek konştuk kaçkere trip attı yine pes ettim senin eşinim ben seninle kötü olmak istemiyorum dedim akşm sinir krizi geçirdim artık kendime zarar vermeye kadar gidiyordu beni hiç.düşünmüyor babamı küçükken kaybettim annemde öyle çocuklarını savunan biri değil ben her şeyimle sığınırken o benim dışımda herkesi düşünüyor
0 oy
(232 puan) tarafından
Canını hiç sıkma hamilesin neden üzüyorsun kendini 
(73 puan) tarafından
Elimde değil ki
(232 puan) tarafından
Hiç üzülme yüz verme koşan kovalanır unutma
(73 puan) tarafından
Onun yaptığı gibi yapıyorum hiç konuşmuyorum kendimden ödün vermem hiç eskiden olsa boş ver dersim ama artık bi şeyleri düşünmesi gereken o
0 oy
(12,797 puan) tarafından
Niye uzatıyor tartışmayı o kadar 
(73 puan) tarafından
Benden bekliyor ben özür diyicem ben yanaşacam
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Takıp buyuturseniz ancak kendinizi uzersiniz . Ne kadar az onemseyip kendinizi uzersiniz o kdr iyi. Takmadıgin kadar mutlusun ...
(73 puan) tarafından
Elimde olmuyor

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 655 göst.
24 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur_lina (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 310 göst.
3 Mayıs 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 473 göst.
18 Şubat 2022 Aile kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 257 göst.
14 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,315 puan) tarafından soruldu

377,384 soru

11,293,535 cevap

34,711 kullanıcı