0 oy
1,836 göst.
Aile kategorisinde (873 puan) tarafından
Hanımlar Benim eşim sevgisini gösteren ve görmek isteyen biri. 3 yıllık evliyiz. Biz ilk nişanlıyken ailesinin yanında ona aşkım falan diyemiyordum kayınpeder de söylememi istiyormuş herhalde beni soğuk bir şey sandı. Oğlunun mutlu olmasını çok ister. kaynanamda der bakalım daha çekinir demiş. Şimdi Tabii alıştım rahatım onların yanında kendımı kasmıyorum bu sefer de bunları Kendi babamı garipsiyor.

Mesela bebeğe bakarken bugun koltukta uyuyakaldım annemle ikimiz odada yatıyorduk eşimde işe giderkn başıma geldı bebeği ve beni öptü gitti. (Aileleri zaten tatilden tatile görüyoruz.) Annem ters bakıyor. Bazen eşime annem babamın yanında öpme diyorum ama öyle spontane gelişiyor ki söyleyince eşim bozuluyor. Annemde babanın yanında ayıp diyor eşimde bazen yanaktan öper gider dışarı giderlerse gelir öp der napiyim sanki başka derdimiz yok bunu takıyorlar sinir oldum

69 Cevaplar

+2 oy
(182 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ailenizin kendini kızım ne kadar mutlu eşi ne kadar çok seviyor diye telkin etmesi gerekli bence. Çünkğ anlattığınız durum çok güzel. Eşinize de ailemin yanında öpme demeyin onlar size ayak uydursun siz onlara değil.  Ben ve eşimde öyleyiz sürekli severiz birbirimizi. Bu bağırmaktan kavga etmekten daha güzel :) 

Aşağıdaki yorumşarda çok ayıp büyüklerin yanında yapılmaz yazanların çoğu ailesinin yanında eşi tarafından küçük düşürülen, eşlerinden sevgi görmeyen hayatı sadece evlen çocuk yap kocana itaat et diye gören iinsanlar. Onlara sevgi ayıp geliyor kavga, eziyet, küfür vs değil yani. 
-Reklam-
+16 oy
(1,381 puan) tarafından
Saygi denen de birsey var ailenin yanında opmesi falan sacma geldi bana biraz büyüğe saygı 
(873 puan) tarafından
Beenımde oğlum var 2 aylık mutlu bi evlilik yapsın öpsün nolcak daha ne isterim ne ayıbı
tarafından
Canım böyle düşünenler kavgayı saygılı öpmeyi saygısızlık olarak görürler çünkü kavga gürültüye alismislar sevgi göstergesi bu yanaktan öpmüş ise giderken ben olsam bende mutlu olurum
(7,196 puan) tarafından
Böyle diye diye zaten millet disarlarda sevişmeye başladı :)
(15,710 puan) tarafından
Yaprak dökümü ozelin kapalı burdan yazıyorum yorumlarını gizledim biraz daha kelimelerini seçerek yorum yap
(1,156 puan) tarafından
Lmichare insan eşini ise giderken öptüğü için konuyu nasıl sevişmeye bağladın onu anlamadim. Gayet normal büyüklere saygı diye diye çoğu kadın eşiyle cinsellik bile yapamıyor yanaşmıyor. Kimse kusura bakmasın kocam işe giderken beni öpüyor diye saygısızlık yapmıyorum. Siz insanların yaşam tarzını bu şekilde elestirirseniz asıl saygısız sizsiniz!
+7 oy
(7,196 puan) tarafından
Eşinin babasının istediği çok acayip geldi bana . Ben sevmiyorum öyle şeyleri aile büyüklerinin yanında. Dikkat edilmesi gerek  bence .
(873 puan) tarafından
Eltim 10 yıllık evli o hep hayatım der. Alışmışlar diyor ki oğluma güzel şeyler söylesin anlamında. Zaten diyorduk da yanlarında değil utanıyorum sonuçta yenıyken. Şimdi anladı o da her şeyin vakti var
(7,196 puan) tarafından
Biz birbirimize can deriz canım demek bile hoş gelmiyor kulağıma ama asla isimlerimizle de seslenemeyiz böyle orta bir yol bulduk (≧▽≦)
(2,463 puan) tarafından
Amcööğlü de can diyeceğine :D
tarafından
Banada yani tuhaf geldi
(7,196 puan) tarafından
Sen iste elti bile deriz
+2 oy
tarafından
Aslinda ailenin mutlu olmasi lazim ama nebilim bazi kesim yadirgiyo iste 
tarafından
Aşkım sineklik yok mu camlarda yazın cok sıkıntı  ya bende catlarım acmasam vantılator devreye gırıyo camda yetmeyince
tarafından
Evettt mantıklı bir yorum sineklikk jehfhh
tarafından
Balim sinekli hic taktirmadik sinek derdi olmuyodu bizim burda onceden de vardi koyteyner ama iste bu mal suriyeliler sayesinde bide kucucuk bebenin elime veriyolar copkovasini oda atamiyo kovadaki suyuda yola dokedokegidiyolar bide
tarafından
ınsana benzemedıklerı ınsan ıcıne sokarsan boyle olur kedı köpek bile pıslıgını kapatır gelde anlat egıtım verecek degılsın ya

şey var kuzum en azndan ıkı tane al yapıstırıver bıme falan gelıyo çarsıda da bulursun yapıskanlı bantla yapıstırılan sineklikler en fazla 15 tl dır
tarafından
Aliyim balim ya yoksa kriz gecirecem catacam birilerine evde yuksek halbuki nasilda kokuyo bide varya
+2 oy
tarafından
Evet ayıp tabiki biz atalarımizdan öyle gördük 
+1 oy
tarafından

Bizimkiler olsa topa koyarlar :D

(985 puan) tarafından
Bendensin . Eşim bazen ağzından birsey kaçırır çevirmek için yüz takla atarız
+1 oy
(10,411 puan) tarafından
Aslında bunlar çok güzel davranışlar ama büyüklerimiz hep ayıplı maalesef 
tarafından
Aynen öyle. Aslında bence yaptığında birşey yok. Sonuçta yanağından öpmüş. Sevgisini göstermiş. Büyüklerin sevinmesi lazım . Ne güzel birbirlerini seviyorlar diye. Ama işte bazı kesimdeki ailelere abes kaçıyor. Bizim ailemizdede öyle kız zaten eşimde hiç öyle şeyler yapmaz keşke yapsa ;))) ahaha
0 oy
tarafından
Babanzn yannda siz yatarken opmesi iyi değil bnce ya tabi ki kötü değil ama ne bilym bn cekinirm babamın yannda samimi degiliz biz
(873 puan) tarafından
Yok yatarken babam yoktu ama gün içinde denk geliyor sanki herşey onun gözü önüne inadına
tarafından
Babanın yannda da opmsin Zatn canm sürekli de gelmiyorlarms Zatn iki gün idare edin
0 oy
(917 puan) tarafından
Benim eşimde aynı herkesin içinde sarılır öper ilk başta kaynanamlar biraz böyle tepki gosteriri gibi oldu ayıp tarzında ama eşim nikahlı karım dedi ve 7 yıl oldu artık herkes alıştı kimse birşey demiyor 
(873 puan) tarafından
Bnmde kaynanamgil aksine mutlu oluyor kendı ailem biraz bozuluyor
(917 puan) tarafından
Napcan canım kötü bir şey değil ki zamanla alışırlar
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Bencede babanın yanında hoş değil gibi 
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Ben sadece babamın yanında çekinirim öpme konusunda kayınpederim yok zaten 
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Valla bnm ailem başta yadirgiyordu şimdi alistilar. 5 bitti. Aşkım derix sarılırz operiz
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Sanki beni anlattın :D bizde öyle benim ailemin yanında çok samimi değiliz ama bir anlık birşey olsa bile hemen ters bakışları fark ediyorum. Ama kaynana kayinpederim öyle değiller mesela kendi kızları da eşlerine aşkım diye seslenir insan şaşırıyor bazen hangisinde nasıl davranacaktim diye :D 
(873 puan) tarafından
Aynen ya
0 oy
tarafından
Aşkım canım vs demek değil ama öpmek bencede ayıp 
0 oy
(11,274 puan) tarafından
Bazı aileler öyle canım biz de kaynanamlarin yanında yan yana bile oturmayiz mesela annemlerin yanında daha rahatım tabi ama öyle canım cicim öpme vs. Yok iki tarafta da uzağız  :)
0 oy
tarafından

Benimkide tam tersi utangaç:D

0 oy
tarafından
Bu ben hahahah benim de eşimin ailesi böyle çok rahat yani kaynım eltim gündüz ikisi banyoya giriyorlar rahat rahat çıkıyorlar falan kaynanamlar bir şey demiyor hatta kaynanam siz banyo yapmıyor musunuz diye bile soruyorlar bize neyseki evimi ayirdim rahatım 

Benim ailem de buna karşı babanın annenin yanında opulmez çocuk demiyorum karı koca için diyorum mesela eltim 20 yaşında ki erkek kardeşi ile aynı odada kocasıyla yatıyor mesela ben yapamam bunu 
(873 puan) tarafından
Yok kız banyoya falan girmeyız kdjd sadece yanaktan öpme hoşgeldın fln derken işte
tarafından
1 aydır annelerdeyiz eşim işten gelinde odaya giriyor selamun aleyküm diyor oturuyor taaa odaya yatmaya gidene kadar sarılma öpme yok
(1,156 puan) tarafından
Erkek kardeşiyle aynı odada yatmasının ne sakıncası var onu anlamadım?
tarafından
Sorun erkek kardeşi ile aynı odada yatması değil bende erkek kardeşimle aynı odada yatarım benim dediğim kocasiyle eltim bir koltukta koyun koyuna 20 yaşında ki erkek kardeşi bir koltukta yattı diyorum
0 oy
(7,253 puan) tarafından
Biz ikimizde o konulari ayipgordugumuz icin yapmayiz yani. Ben pek hos karsilamiyorum utanirim zaten 
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Kocamin adını ağzıma aldigim için saygısız gelinim 
(873 puan) tarafından
Oha artık
(2,769 puan) tarafından
Tabi canm eltilerim hiç almamışlar. Hatta çocuklarına bile şişt diye seslenirler
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bizde ters olay bu:)

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 900 göst.
27 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 146 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Edanur21 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 452 göst.