0 oy
119 göst.
Aile kategorisinde (1,946 puan) tarafından
Kizlar ya bugün kaynanamin tanidigi bi hoca gelmiş kaynanamda durumu anlatmış geceleri ağlayarak uyanıyor gözleri kapali ağlıyor felan demiş oglumun adını benim adımı sormuş akşamüstü tekrar gelicem demiş sizinkilerde ağlıyormu ne kadar sürüyor ağlamaları (22 aylik)

5 Cevaplar

0 oy
(6,232 puan) tarafından
2.5 yaşında bazen ağlayarak uyanır yanıma gelir 
(1,946 puan) tarafından
Bir yeri ağrıdığında mi yoksa kötü rüya felan mi glruyor qcaba
(6,232 puan) tarafından
Yoo genel olarak öyle uyandığında ben yanında yoksam ağlar gece lambası açıktır bakarım ağlıyor burdayım kızım dediğimde susuyor hemen
-Reklam-
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Kuzim 7 yasinda zaman zaman devam ediyor gunduz yasadigi stresten oluyor bide ilac kulkanirsa
(1,946 puan) tarafından
Oglum acayip huysuz son 2 aydır sürekli gündüzleri ağlıyor ilaç kullanmiyor sanırım dediğin gibi stresten aglamasindan
(2,016 puan) tarafından
Mesela gunduz oyun arladasiyla anlasamadiysa, dusup biyerini acittiysa, anne babadan biri veya aile fertlerinden biri ona bagirdiysa birseyden korktuysa ve nazar degdiyse aglar yatarken surekli okuyarak yatir
0 oy
(7,747 puan) tarafından
Benim doğduğu ilk günden beri gece aglayarak uyanıyor hemde gecede 5 6 kere emmek için uyanıyor 
(1,946 puan) tarafından
Benimkide 2 3 kere kalkıyor bu aralar besigine yatiriyorum uyuduğu zaman benim olmadığını görünce qgliyor bide
0 oy
(620 puan) tarafından
5 yaşında kizim var cisi her geldiğinde gece eğer uykusunda tuvalet görürse ağlıyor yoksa çocuk sonuçta ağlayarak uyanabilir ki ben 24 yasindayim ben bile bazen gördüğüm rüyadan etkilenip ağlayarak kalktığım oluyor 
0 oy
tarafından
Emziğini bulamazsa öyle ağlar. Veririm geri susar. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 51 göst.
8 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Mhmthan (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 49 göst.
2 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Eda34 (320 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 68 göst.
0 oy
3 cevap 125 göst.
16 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Nesegül (2,678 puan) tarafından soruldu