0 oy
132 göst.
Diğer kategorisinde (1,664 puan) tarafından
Iki defa oldu 8 aylığız gözünü açmadan feryat figan ağlıyor...korkuyormu acaba sakinleşmesi baya zor.oluyor meme.vs.kucak asla sakinlesmiyor içine çeke çeke ağlıyor 

Sebebini bilen var mı Allah rızası için bilen duyan varsa yazabilir mı?

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Korkuyor olabilir canim elinden geldiğince yanında olduğunu hissettir ben sarılıp bütün bildiğim  duaları okurdum kızıma çok çığlık atardı anne diye ağlardı burdayım annem deyip öper sarılır okurdum bol bol 
(1,664 puan) tarafından
8 aylık olduk hiç böyle bir şey olmazdı. Nazar mı nedir bilemedim....ilk defa gördüğü kişiler var halası falan.. acaba nazar mı oldu oda okur dini şeylere meraklı  bilemedim ki
tarafından
Bende sebebini bilemezdim canim kayın valide min evine gittiğimiz de geceleri canı yanmış gibi çığlık atardı şükür 5 6 aydır yok
(1,664 puan) tarafından
Şuan kayınvalide evindeyim......
tarafından
Olabilir canim nazar da olur farklı evde olduğunu hissettiği içinde olabilir elinden geldiğince sarıl yanında güvende olduğunu fark etsin bebeğin ben kızımı öperek sarılarak burdayım annem diyerek sakinlestirdim hep  nazar duası falan oku evdekiler falan da okusun özellikle geceleri yanında olduğunu hissetsin kokunu alsin atlatirsiniz inşallah
(1,664 puan) tarafından
Umarım iki defa oldu 3 yada 4gun arayls
-Reklam-
+1 oy
(1,020 puan) tarafından
Kıyamam canım benim.. İçini çeke çeke ağlıyormuş bence bir süre odanıza alın canım seni arıyordur yanında ya da odası karanlıktaysa kabus da görebilir 
(1,664 puan) tarafından
Birlikte yatıyoruz zaten bu koltukta o yerde... ve ninni açık gece lambası açık anlamadım ilk defa oldu.. elim ayağım kesildi coknfarkliydi ağlaması  Allah cümlemizin çocuklarına sağlık huzur versin çok.zor..
(1,020 puan) tarafından
Dua okut odasında dua aç, kabus da görebilir koruyucu dualar olsun sıbyan muskası falan da var ama o şeylere girme normal bir durumdur  herkeste oluyordur nazar da edebilirler boynuna renkli bir kolye tak göz oraya çekilsin Allaha güvenip sığınmak en hayırlısı
(1,020 puan) tarafından
Aminnn
+1 oy
(116 puan) tarafından
Bebeklerde oluyor sanırım benimki de o zamanlar bi dönem ağlamışti zamanla geçer canım Nebe insirah bolca ayetel kursi oku canim
(1,664 puan) tarafından
Nebe hiç okumamaistim.acicam.simdi... bende korkuyorum.yaa kuran asılı baş ucunda bende cevşen var...saolun
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Nebe suresi dinlet canım 
(1,664 puan) tarafından
Korkuyor.mu anlamadım.ilk defa oluyor .. nazar mı be hiç bilemedim.degisik bir ağlaması var ama kendine geldiğinde gülüyor ediyor anlamadım
(2,244 puan) tarafından
Bizimki de 2 aylıkken öyle olmuştu inş en kısa zamanda düzelir canım
0 oy
(644 puan) tarafından
Nazar değmiş olabilirmi okuyun bi
(1,664 puan) tarafından
Daha önce okuduğum.suyu sürdüm yüzüne..  olabilir nebe süresi dediler onu açıcam şimdi teşekkür ederim
0 oy
(2,793 puan) tarafından
Bizde 8 aylığız aynı durumu bende yaşıyorum 2 3 gündür normal galiba atak dönemleri olabilir 
(1,664 puan) tarafından
Öyle mi ,çok değişik yâ hiç  böyle ağladığını bilmem... gözünü de açmıyor sakiblrsmiyorda içini çeke çeke sarsilarak  ağlıyor...
(2,793 puan) tarafından
Aynen öyle canım daha dün gece yaşadık
(1,664 puan) tarafından
Alla alla doktora mı  götursen neden böyle acaba
(2,793 puan) tarafından
Valla bilmiyorum ben atak haftası diye düşünüyorum ama
0 oy
tarafından
Her zaman mi oluyir
(1,664 puan) tarafından
Yok iki kez oldu... içini çeke çeke,sarsılarak ve bağıramam ağlıyor gözünü açıp uyanincaya kadar belki 5 dk yada daha uzun süre geciyor
Yaa  Allah affetsin günahını da almak istemem ama ilki halasi gelince ikincisi de yine halası varken kıyafet bayramlık vs. Alınmıştı babaannesi onun gecesinde
0 oy
(2,708 puan) tarafından

7 kere Ayetel Kürsi oku üfle, korkuyor belli ki yavrucak

(1,664 puan) tarafından
Okumaz miyim... Kur' an var başucunda çengelli iğneyle  bende cevşen zaten yanında yatıyorum oda aydınlık bilemedim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 52 göst.
8 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Mhmthan (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 122 göst.
14 Haziran 2022 Aile kategorisinde Neslihankce (1,947 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 71 göst.
0 oy
3 cevap 139 göst.
16 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Nesegül (2,678 puan) tarafından soruldu