0 oy
258 göst.
Diğer kategorisinde (15 puan) tarafından
Kızlar merhaba öncelikle eşimle evleneli 3 yıl oldu kaçarak evlendim ve bunun için köpek gibi pişmanım eşim askere gitmeden önce bizi evden kovdular gayinpederimgil neyse barıştık sonra bana yapmadıklarını koymadilar sonra annem doğum yaptı annemlere gidecez dedik 2 sattlik yol gidemezsiniz dediler giderseniz buraya bidaha gelmeyin dediler neyse biz gittik tabi içinde küfürle beraber dendi sonra biz köyde annemlerde 15 gün kaldık geri geldik kayinpederimgile akşam geldik geri evde yokladı sabah oldu bize niye geldiniz soyle böyle dedi evden kovdu biz tekrar annemgile gittik ve 6 ay köyde kaldık sonra eşimin askere gitmesine 15 gün kala gayinpederim köye geldi ve eşimi ikna edip bizi tekrar kendi evine getirdi çekmediğim dert çile kalmadı eşim askerdeyken neyse eşim geldi askerden ev ayircak olduk evi ayırıyoruz diye bize yine kustuler 3 ay konusmadilar artık bunaldım eşimle ayrılma durumuna geldik kayinpederim yüzünden annemi aradım ben istemiyorum yoruldum beni götürün dedim neyse babamın geldi konuştuk faln ben 1 haftalığına kafa dinlemeye köye gittim o sıra hamileymisim ben bunu bilmiyordum geri geldim 3 4 aydır gayinpederimle konusmiyorduk ama şuan yine baristilar eşimle ve eşimin huyu çok değişiyor babasıyla barışınca 12 13 gün sonra doğumum var ve çocuk icinmi neden anlamadim bana çok iyi davranmaya başladılar bende o kadar sevinç yokken onlar nasıl olacak kimse benzeyecek konuşmaları olmaya başladı ailesiyle barışmaya önce kızımın adını elif koyacaktık şimdi tutturdu anasının adını koyacak kafam Allak bullak oldu ailemi özledim babama üzülüyorum birde biz evi ayırırken bana eşya almadılar iğneleri yok bende içimi sizlere dökmek istedim eşim sizce zaman geçtikçe iyice değişir mi:(

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende kaçarak evlendim benim ailem olur dedi onun ailesi istemeyiz dedi ama bu şekilde hiçbir küfrünü duymadım ki eşimde buna izin vermez sizinki defalarca olmuş bu konuda eşinizin bi mesafe koyması gerekiyor vazgeçmiyor daha çok yaklaşıyor anlattığınıza göre kesinlikle bu kadar küfür ve aşağılamanın olduğu yerden eşiniz sizi ve çocuğunuzu çekmeli 
(15 puan) tarafından
Sizin gibi benide istemediler işte eşim saf biraz çocuğumu elimden alacaklarmış gibi bi his var içimde düşündükçe kötü oluyorum nerden bulaştım bu aileye bilmiyorum
tarafından
Her şekilde hukuki yolu kullanabilirsiniz akli dengesi yerinde olmaması dışında bir bebeği annesinden hiçbir  şekilde ayıramazlar
(15 puan) tarafından
Allah korusun öyle bisey olsa onlara dünyayı dar ederim
-Reklam-
0 oy
(873 puan) tarafından
Pislik adam. Kız dikkat et bebeği alıp seni yollamaısnlar ama bunları da düşünüp strese girme bebeğin etkileniyor sütün oluşacak falan. Şöyle düşün jandarmaya şikayet ediverirsin. Olmadı kades uygulamasını indir şiddet gören kadınlar için yapıldı. Bir şey olursa tıkla kapına jandarma gelince de söylersin kadın sığınmaya bile gidersin bebeğinle seni de bulamazlar burnu sürtülür
(15 puan) tarafından
Bebeğimi asla alamazlar dünyayı başlarına yıkarım şiddet bir kere öldü 2.yi ztn durmam burada
0 oy
(1,459 puan) tarafından
İsmi köy diye sana iyi davranıyorlar cnm
(15 puan) tarafından
Koymak istemiyorum hiçbir şekilde koyarsa da ekiyle beraber koyacam hakkımda hayirlisi

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 444 göst.
31 Ocak 2022 Aile kategorisinde Busra. Esen12 (4,061 puan) tarafından soruldu
+1 oy
25 cevap 639 göst.
25 Kasım 2021 Aile kategorisinde Lillte garden (539 puan) tarafından soruldu
+2 oy
41 cevap 1,412 göst.
+1 oy
14 cevap 415 göst.
12 Aralık 2021 Aile kategorisinde RmysaT (42 puan) tarafından soruldu