+1 oy
646 göst.
Aile kategorisinde (539 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Konuşurken birden kayınpederim eşim askerliği bırakıyor memlekete gidiyoruz.size taşinalım esinle sen çalış biz bakariz çocuğa dedi aslında çok istiyorum çalışmak birsuru borcumuz var ama guvenemiyorumda kaynanama bakar ama huyu farkli olur ilerde beni sahip sevmez diye korkuyorum gelince konuşuruz dedim ama sizin fikriniz ne olurdu 

25 Cevaplar

+6 oy
tarafından
Ekmek soğan ye yine de evinde dur çok çok cooook pisman olur birikim bile yapamazsın kazandigin paranın bile hesabını vermek zorunda kalirsi 
-Reklam-
+1 oy
(7,177 puan) tarafından
Taşınma yazacaktın herhalde... Herkesin kapısı ayrı olsun çocuğun paraya değil anneye ihtiyacı var . Bu kadar selametle...
(7,621 puan) tarafından
Bende diyorum kayınpederi niye bizimle tanışmak istiyor acaba:))
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Ben kabul etmezdim.
0 oy
(1,363 puan) tarafından

Bebis ne kadarlık bilmiyorum canım ama valla haberlerden sonra bı çocuğun kendini ifade edene kadar kimseye emanet edilmemesi gerektiğini düşünüyorum ben. 

0 oy
(403 puan) tarafından
Ben asla kabul etmm evimde rahat etmek isterim hele kayınbabam evdeyse asla rahat etmem büyüsün kreşe falan ver daha iyi eğitim de almis olur
0 oy
(868 puan) tarafından
azcık aşım ağrısız başım
0 oy
(17,659 puan) tarafından
Gerek yok bişeylerin üstesinden kendi başına gelmelisin 
0 oy
(53 puan) tarafından
Valla kabul edilecek bişi degl kendi evimde niye yabancı gibi giyincm rahat edemiycegm kocamla çocuğumla ben birlik yasadm evliliğim bitiyordu ya sakn ha
0 oy
(1,454 puan) tarafından
Gecim de zor ama bu devirde gerçekten çocuğun anaya ihtiyacı var bence hiç girişme allah korusun dünyanın her türlü hali var 
0 oy
(800 puan) tarafından
Çocuğumu kreş dişinda hiçbir kimseye yada yere birakmam bu devirde. 5 yildir oglum doğali çalişmiyorum akli selim olana kadar da benim yanim da. Ben kabul etmezdim çoğunun yeri annesinin yanidir. 
0 oy
(4,935 puan) tarafından
Olur mu öyle şey cok borç var diye niye evlatlarını başkası büyütsün herkesin borcu var bizimde çok var ama benim aklımdan geçmedi böyle bir şey onlar sana Allahin emaneti...
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Kabul etmezfim ben asla
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Baba bunu düşünmek lazım de birden karar verme sizde mih gibi kalırlar hep sikilirsin iyi dusun
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Kendi kayinpederimi düşünerek cevap verecek olursam kabul etmem... Kaginvalidem Allah icin hem beceriklidir otoriter seviyesini bilir elinden her is gelir ama kayinperi gormeye tahammül edemiyorum benden uzak Allah'a yakin olsn.
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Bence ev üstüne ev olmaz cnm
0 oy
(818 puan) tarafından
Cocugu onlar baksin diye yapmadim benim cocugum benden baskasinin bakmasini istemiyorum.ac kal evinde ol cocugunun başinda ol bacim 
0 oy
tarafından

Oovv delirme lazım böyle birşeye evet demem için :woot:

0 oy
(2,746 puan) tarafından
Mesafe iyidir. :D 
0 oy
tarafından
Bence herkesin evi yolu ayrı olmalı birlik oturmak çok zor aranız bozulur
0 oy
(683 puan) tarafından
Dertsiz başıma dert alayım diyorsan kabul et canım 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 262 göst.
14 Haziran 2022 Diğer kategorisinde gonul_42gmail.com (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 450 göst.
31 Ocak 2022 Aile kategorisinde Busra. Esen12 (4,061 puan) tarafından soruldu
+2 oy
41 cevap 1,438 göst.
+1 oy
14 cevap 425 göst.
12 Aralık 2021 Aile kategorisinde RmysaT (42 puan) tarafından soruldu

378,426 soru

11,327,373 cevap

34,780 kullanıcı

...