0 oy
449 göst.
Aile kategorisinde (4,061 puan) tarafından
Ay yok ya yok yok derken kayinpeder im başımıza dert oldu bigun buraya kayinpeder sorunu yazicam aklımın ucundan geçmezdi şimdi anlatıyım ne oldu 

Dün gece 12 gibi eşimi aramış ben iş yaparken neyse demiş ben size gelicem 1 hafta kalicam.

Sonra eşim demiş baba ev ısınmıyor bizde odada yatıyoruz yatacak yer yok 2 + 1 ev oda demiş ben sizin yatak odasında yatakta yatarım soğuk olsun lan ben daya yatağımda bırak milleti milletin bebesini bile uyutmadın sen kimsin eşim demiş o işi geç öyle hı dünya yok neyse siz yatın soğukta demiş busefer çocukla Bn soğukta yatcam kafayı yemiş dedim istemiyorum gelmesin gelicem sana mı sorucam demiş ev benim he orda benim hatlar koptu niye derseniz

Düğün yapicaz baba düğünü yap dedi senin baban kim eo yapsın anana sor dedi sen benim çocuğum değilsin dedi eşimi yolladı psikolojisini bozdu bir tene iğnesi bile yok evde kuruş para almam herseyi kendimiz yaptık benim evim dedi dedim sen kimsin eşim susturdu kavga etmişler tabi beni yolladı odadan hala geliyorum yarın diyor ay krize giricem bide kendini bir *** sanıyor ben ne dersem o olacak dedim k.b ben senin hizmetcin değilim oğlun yapsın patavatsız.

Ay yok delircem geceden beri k.b uzun oldu ama hakkınızı helel edin valla Birtane arkadaşım bile yok anlatacak size paylaştım bende sizce yarın gelirse ne yapayım ben

15 Cevaplar

0 oy
(4,089 puan) tarafından
Nasıl bu kadar yüzsüz oluyor kaynananla konuş göndermesin 
(403 puan) tarafından
Gelir tabi gelmez mi bebegine de dikkat et tek birakma neler görüyoruz canim
(4,061 puan) tarafından
Valla öyle yapıyorum sürekli kucağımda oda sevmiyor zatn onu dede de dede de çocuk onu görünce çığlığı basıyor ben kim olursa olsun erkek se hiç kızımı yalnız bırakmadık daha bırakmam da
(403 puan) tarafından
Seziyor çocuk demek dedeside olsa bu devirde herkesden herşey beklenir bide kendine küçük cocuktan es arayandan hersey beklenir
(3,419 puan) tarafından
Canm git ailenin evine yatak odanıda kitle eşinde almasın evine ise gittimi o adamla tek kalcaksin Allah göstermesin saldırıya felan geçer e
(4,061 puan) tarafından
Aynen canım bende öyle düşünüyorum bakalım ne dicek eşim aksm Bi gelsin de
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne kadar patavatsızmiş yaa o ne öyle yok daha neler yatak odanizda uyuyacakmis kapıyı açma geri gitsin ☺
(4,061 puan) tarafından
Bende öyle dedim bakm yarın ne olacak kesin kavga çıkacak da bilmiyorum ne olur
tarafından
Kaynananla konuş canım
(4,061 puan) tarafından
Yok ki tanımıyorum başkası ile evli nerede ne halt ediyor bilen yok
tarafından
Aboooooo bacım Allah yardımcın olsun inşallah
(4,061 puan) tarafından
Kız iki ucu boklu deynek en son kafam kızdı yemek odasında yerde yaticak gelirse dedim eşimde orda yatarsa zatn gec3bile kaçar gider dedi in öyle olur gotu donsun
0 oy
tarafından
Sizin odanizda yatmakmi daha neler ne kadar terbiyesiz ve. Bişey valla Allah yardım etsin çok zor böyle insanlar işte yuzsuzluk buna denir
(4,061 puan) tarafından
Ben elimden geleni yaptım ama hep beni kotulediler eşimi asaladilar rezil oldu sen benim çocuğum değilsin dedi yaydı heryere çocuk ne haldeydi allahindan bulsun ama işte ben unutamıyorum ve sildiğim insana iyi davranamıyorum işte gelsede ben onun yüzüne bakmam benden yice laf çok olur
tarafından
Orası doğru ama Allah'a havale et boşver hem yaşlı etme bulma dünyası o yüzden merhametli ol bişey olmaz iyilik senden olsun o kötü oluyosa olsun öbür dünyada bu dunayada Allah'a hesap verecek o olur ama sen. Allah katında hep iyi kal
(4,061 puan) tarafından
İşte benim salakligim canım zatn hep iyi davrandığım için böyle posta koyuyor benim kızdığım bu milletin evinde yemk yiyor biz ayrı illerdeyiz oraya poşet poset eşya taşıyor bize 100 TL verirken bile yalvatiyor
tarafından
Sizde ondan bişey istemeyin boşver canım hep iyi ol o öyle yapsanda boşver takma
(4,061 puan) tarafından
Kız takmamaya çalışsam da zatn şuan kanser hastasıyım stres sinir yasak takmiyim dedikçe kafayı yicem hepe bide patoloji sonucum çıkmış 10 dk önce msj geldi içe strese girdim bayılma sam bugün iyi
0 oy
tarafından
Alma içeri. Valla basına dert alırsın. Akılsız mı bu ya. Yatacak yer yok kış günü. Gezme ariyo heralde kendine tahtası kırık. 
(4,061 puan) tarafından
Eşimde istemiyor zatn biz aylık 2200 TL kredi ödüyoruz annemler yardımcı olmAsa gecinemeyiz adamın umurunda değil onun yüzünden düğün kredisi çektik maaşı oraya veriyoruz kople düşün
tarafından
Düsman basına. Kendini bilmez insanla uğraşmak çok zor oluyor.
(4,061 puan) tarafından
Biraz kafadan da kontak baya sıkıntı çıkarıyor
tarafından
Allah yardımcın olsun bacı
(4,061 puan) tarafından
Saol canım bnm
0 oy
(192 puan) tarafından
Aboo ne insanlar var şok oluyorum gelinin yatağında ne işi var 
(4,061 puan) tarafından
Kız ömrümde ben böyle bisi görmedim şaka gibi bunu azı dan çıkarması bile ayıp yani benim annem gelicek ti dedim anne böyle biyle tamam kızım gelirim günü birlik dönerim yeterki düzenin kaçmasın dedi ana bu Bi manyak yani
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Abuuu o ne yuzsuzluk bide senin yatağındami yatacakmis edepsiz kız eve almayın 
(4,061 puan) tarafından
Tahminimce öyle olucak gibi geliyor valla
0 oy
tarafından
Bu adamdan herşey beklenir sapik mi nedir gelinin yatağına yatmk ne demk ya açmayın kapı falan
(4,061 puan) tarafından
Gelir canı. 67 yaşında 18 yaşında karı arıyor kendine terbiyesiz demiyi demiyim dedim zor tutuyoruz kendimizi eşim desen katil edicek beni diyor ay çalma bıktık
tarafından
Bnce almayın eve o adami
(4,061 puan) tarafından
Ben almaya taraftar değilim zatn canım daha 23 yasındayım ben tüm gün evde oturursa nasıl olucak yani benim babam bile bir gün kalmaz evimde hoc hoş değil sevmem böyle şeyi ben
tarafından
Bnde hiç sevmem esimde izin vermz
(4,061 puan) tarafından
Benim eşimde hiç sevmez büyük ihtimalle almaz eve
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Ee gelsin canım nolcak yaşlı adam. Sizde 1 hafta biraz daha kombiyi yükseltin siz odanız da yatın oda diğer odada yatsın... 
(4,061 puan) tarafından
Isınmıyor canım ısınmıyor her o odada yatyigimizda buz tutuyoruz termostat var kombi hiç durmuyor sana en küçük örnek veriyim çay koy dedi dedim baba Hüseyin doldursun nazliyla uğraşıyorum oda dedi ki ben kime dediysem o koyacak ben babamın evinde bile emir kipi kullandirmadim bu zamana kadar sen kimsin derim yani k. B
0 oy
tarafından
Esin halletsin sen bulaşma bence
(4,061 puan) tarafından
Oda halledemiyor ki kız en ufak bisi dese karakola gidip bana böyle dedi diye şikayet ediyor adamım kaç kere ceza aldı bu ******** yüzünden
tarafından
Engelleyin numarasını eve de gelirse haneye tecavüz den siz şikayet edin madem babalığı yok zararı var
(4,061 puan) tarafından
Sorma valla canım bnm Bi halta yaradığı yok
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Pis yüz.suz ya aynı benim eşin ailesi gibi .. kapıyı açmam ben bu durumda olsam
(4,061 puan) tarafından
Ben acmicam zatn eşim de öyle dedi bakalım ne olacak
0 oy
tarafından
Yani 1 haftdan bisey olmaz 2 + 1 ev küçükmu biraz huysuzmuz yaslimi
(4,061 puan) tarafından
Kız okdr değişik bir türev ki kirize girersin görsen yani kendi 67 yaşında 18 lik kadın arıyor kendine mal ay daha bussuru şey var
0 oy
(12,672 puan) tarafından
Yerinde olsam asla ama asla almam eve aile büyüğü olarak bi faydasını görmemişsin üstelik hiç ayari olmayan duracağı yeri bilmeyen yol yordam bilmeyen biri asla istemezdim evimde
(4,061 puan) tarafından
Hiç ama hiç istemiyorumdur zatn bakalım eşimde istemiyor ama gorcez gelicek mi
0 oy
tarafından
Allah yardım etsin valla şok oldum
(4,061 puan) tarafından
Saol canım bnde ilk duyduğum an şok oldum
0 oy
(22,071 puan) tarafından
Ay yok artık daha neler
(4,061 puan) tarafından
Yaa bu kulaklar neler duydu dahada duymaya devam ediyor
0 oy
(13,203 puan) tarafından
O nasıl değişik adam öyle gıcık oldum 
(4,061 puan) tarafından
Daha Bi kaç yaptıgini anlatsam adamı öldürmek bile isteye bilrisn

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 262 göst.
14 Haziran 2022 Diğer kategorisinde gonul_42gmail.com (15 puan) tarafından soruldu
+1 oy
25 cevap 644 göst.
25 Kasım 2021 Aile kategorisinde Lillte garden (539 puan) tarafından soruldu
+2 oy
41 cevap 1,434 göst.
+1 oy
14 cevap 424 göst.
12 Aralık 2021 Aile kategorisinde RmysaT (42 puan) tarafından soruldu

377,811 soru

11,308,062 cevap

34,739 kullanıcı

...