0 oy
500 göst.
Diğer kategorisinde (1,313 puan) tarafından
Biz 2 3 ay oldu topralanali daha önce durumumuz yoktu annemler falan yardım ederdi şimdi çok şükür temel ihtiyaarimizi çocuklarımın isteklerini karislayabiliyoruz 6 yıllık evliyim daha hiç tatile gitmedik tatil dediğim böyle bir su kenarına falan günlük yani eşimin eline biraz para geçti bugün dedi ki yarın araba kiraliyacam bir günümu size ayirayim nereye istiyorsanız gidip gezelim çocuklar eğlensin dedi akşamda eve döneriz dedi ama nedense benim içim rahat değil sanki o parayla bir eksiği tamamlasak daha iyi sonrada çocuklarım hak ediyor gezelim diyorum ama tarif edemediğim bir duygu yaşıyorum kıyafet falan alirkende hep böyle oluyor bunu nasıl atlatabilirim böyle olan var mı parasizligi çok çektik şimdide boşa masrafmi oluyor diye düşünüyorum 

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende öyleyim ya
(1,313 puan) tarafından
Sorma gerçekten nasıl atlaticam bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Yillarca eğlenmemissiniz cocuklarinizla eglenceli valit gecirmemissiniz 1 günu cok görme kendinize cnm her zaman yapmiyomussunuz zaten felekten bi gün olsun hiç üzulme
(1,313 puan) tarafından
Evet işte eşimde diyor ki benim suçum sizi gezdiremedim şimdide sana tuhaf geliyor
0 oy
(3,259 puan) tarafından
O atlatılabiliyor mu ben atlatamadim 
(1,313 puan) tarafından
Bende atlatamadim dışarda bir döner yesem vicdanım sızlar
(3,259 puan) tarafından
Yemek için fazla para vermezsem sorun etmem mesela 100 lira versem sorun etmem ama üstünde bi fiyat odediysem ve eserinin olduğunu düşünmüyorsam o zaman oturuyor içime. Şimdi mesela çocuklara kıyafet bakıyorum dandik dündik şeyler Bi tişört 70 lira 2 yaşında çocuk için bir tşörte 70 lira bir şort 60 lira Habire kupon indirim kovalıyorum almak için
(1,313 puan) tarafından
Bende öyleyim valla
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Onu da kendiniz icin yapiyorsunuz bu sekilde düşün canım.  
(1,313 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(2,348 puan) tarafından
Her zaman yaptığın bi şey değil, çocukların hakkı senin ve eşinin hakkı yani bazen kendinize zaman para ayırmak bi kere geliyoruz dünyaya şimdi imkanın varsa yap ilerde belki olmayacak keşke deme pişman olma
(1,313 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(633 puan) tarafından
Yavaş yavaş atalatacaksın. Ama sakın imkanın varken ne gezmekten ne eğlenmekten ne yemeğinden ve kıyafetinden asla kısma. Yaşın 40 olduğunda eline tonlarca para geçtiğinde bile ne harcamayı bilirsin ne mutlu olmayı. Sen içindeki çocuğu öldürme, çocuklarında çocukluk anısı biriktirsin
(1,313 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım Allah razı olsun
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Su an benim yaşadığım durum bişey alırken acaba bebeğimin rizkininimi harcıyorum diye vicdan azabı çekiyorum ama durumunuz düzelmiş sanırım azda olsa bende bebeğime çok uzuluyorum artık herşeyi anlamayada başladılar hep ev hep ev olmaz biraz disariyida görsünler sizde beraber vakit geçirin pişmanlık duymayın çocuklarınız için iyi bişey yapıyorsunuz tadini cikarin
(1,313 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(8,310 puan) tarafından
Eşin yapmak istiyosa yapın canım sonra yapmayınca yapmıyor olmasın.Ama elşnden geldıgınce az masraf yap sonrasında elıne gecen paraları bırıktır acıgı kapat
(1,313 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(3,326 puan) tarafından
1 günü çok görme ne güzel eşinden gelmiş gezme fikri birgününde böyle olsun git gez çocuklarınla eğlen ☺️☺️
(1,313 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Çocukların gezmeye de ihtiyacı var. Bi gun dahi olsa kafa dağılması inanilmaz faydali olur. 
(1,313 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(396 puan) tarafından
Bende öyleyim çocuklara harcarım kendime sıra geldi mi aman ne gereği var derim halbuki gerekli. Sonuç kendime bir şey almıyorum. 

Ama esin bir kereliğine demiş gidin pastani böreğini coregini hazırla dışarıda yemek masrafın da olmaz güzelce gezin nolacak. En azından güzel anınız olur 
(1,313 puan) tarafından
Bende böyle düşünüyorum evde. Biseyler yapıp gideyim
0 oy
tarafından
Geçen piknik alanında lunapark vardı çocuklarım kaç yıldır istiyordu üzerimdede bi miktar para vardı içlerinde kalmasın diye götürdum yoksa büyüyince iclerinde kalıyo herseyi bir defa da olsa yapmaya çalışıyorum istedikleri anda yapamasamda mutlaka bir gün yaoiyorum büyük oğlum hep der anne ben büyüyünce sen nereye istersen seni götürecem diye 
(1,313 puan) tarafından
Ay kurban olayım kıyamam
0 oy
(2,592 puan) tarafından
Eksik hic bitmez ama yaşadığınız anı unutulmaz bence 
(1,313 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Git gez eğlen canım bu günler bir daha gelmeyecek
(1,313 puan) tarafından
Haklısın canım teşekkür ederim
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Canım emin ol o gün çekeceğin bir kare fotoğraf için bile değer hatıra kalıyor
(1,313 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Çocuklarının ve kendini ruhunu doyurmanda önemli böyle düşün
(1,313 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(520 puan) tarafından
Canim Buda duygusal ihtiyaç çocuklar alınan tshirtu şort u unutur ama ailesiyle geçirdiği bu güzel günleri büyüse de unutmaz 
(1,313 puan) tarafından
Eşimde aynen böyle diyor
0 oy
(1,627 puan) tarafından
Birdaha mı dünyaya gelicez Allah aşkına bu yaşa birdaha gelmeyecez zaman geçip gidiyor birazda hayatı yaşayıp akışına bırakın bence para yine kazanılır yerine koyulur Allah sağlık versin hepsi olur bi günde para yiyin para düşünmeden güzel bi gün geçirin ye iç eğlen 
(1,313 puan) tarafından
Valla işte bende böyle düşünmek istiyorum
0 oy
(7,585 puan) tarafından
Düşünerek harcıyoruz helede şu zamanda kolayda kazanılmıyor.
(1,313 puan) tarafından
Sorma valla çok zor kazanılıyor
0 oy
(2,605 puan) tarafından
Aynı sorun bende de var canim ya eşim diyo tatile gidelim ben gitme taraftarı değilim herşey para değil diyo ama para da olmadı mı bişe olmuyo dün dedim gitmeyelim tatile başka ihtiyaç olur diyo sen ister gel ister gelme ben gidecem tatile  skldim diyo. Artık napacagiz bilmiyorum herşey pahalandi benzin başını almış gidiyo Allah yardımcımiz olsun.
(1,313 puan) tarafından
Aynen öyle canım

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 523 göst.
1 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Pakize333 (1,001 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 230 göst.
3 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Vidividi (1,537 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 404 göst.
14 Eylül 2022 Diğer kategorisinde "Çekilin~Ben~Geldim" (2,749 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 343 göst.
29 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,164 soru

11,349,840 cevap

34,817 kullanıcı

...