0 oy
231 göst.
Diğer kategorisinde (1,539 puan) tarafından
Oğlumda otizm var ve buna eşlik eden hiperaktivite yemin ediyorum ölüyorum yorgunluktan onunla ilgilenmekten bittim mahvoldum sabır eşiğim hiç kalmadı 3 gün önce başıma bi olay geldi onu paylaşmak istiyorum...Yine gün içinde koşturmaktan yoruldum kapıma karşı komşumun çocuğu geldi elinde kavanozla sıvı yağ istemeye sizlere yalan söyleyemem 2 su bardağından biraz fazla vardı bendede verebilecek durumdaydım ama yorgunluğumdanmı artık ne ay sonu bizde daha alışverişe gitmedik dedim çocuğu boş gönderdim o yağı alıp boşaltmak bana zor geldi daha öncede istediler verdim ama bu sefer böyle yaptım o kapıyı kapattıktan sonra ben bi kötü oldum eşimi aradım dedim böyle böyle ben çok kötü hissediyorum tamam üzülme bidaha gelirlerse verirsin dedi 3 gün oldu balkon kapısını açmıyorum kadınla göz göze gelmemek için utanıyorum allahım komşuma nasıl böyle yaptım çok içim acıyor napsam rahatlarım 

7 Cevaplar

+1 oy
(4,889 puan) tarafından
Kalbinin guzelliğindendir o hislerin 
(1,539 puan) tarafından
Kuzum bilmiyorum vallahi içim çok kötü zaten ağır bi sınavdayız daha beteri gelecek diye içim içimi yiyo kapıdan birini boş çevirmek hoş davranış değil rabbim verdiğinin yerine misliyle koyar hiç şüphem yok ama öyle yaptım ve çok pişmanım
-Reklam-
0 oy
(6,233 puan) tarafından

Allah başka dert vermesin bacım :)

(1,539 puan) tarafından
Şuan benim hissettiğimde dert emin olabilirsin
0 oy
tarafından
Bunda bırsey yok ki gercekten olmayadabılırdı 
(1,539 puan) tarafından
Olmasa haklısın canım varken vermedim ama ben haliyle utanıyorum
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Bacım devir ekonomi devri. Allah bilşr ne kadar masrafınız var. Artık yag filan istenmez komsudan. Ha gelip bir tane fazladan veyreginiz car mı dersin ha yağ. O yuzden vicdan yaoma. 
0 oy
tarafından
Yani vermek istememissin vermemissin bu kotu bisey degil oyle dusunme bi kek yap komsuna soyle gelicem diye o an bende kullanabilecegim kadar vardi kusura bakma dersin demene bile gerek yok bazen komsularima bende soruyorum yok diyorlar veya bende olmuyo bende yok kalmamis diyorum oluyo yani insanlik hali 

Ama cocugunla alakasi ne onu anlamadim
(469 puan) tarafından
Çocuğum cok yoruyor ben de basimdan sağmak için komşunun çocuğunu bos yolladım üşendim ona bile diyor
(1,539 puan) tarafından
Kesinlikle Büşra teşekkür ederim açıklaman için ❤️
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Ben haksız görmüyorum seni tatlım. Yağ sonuçta kaç para olmuş. Bende komşumla iyiyimdir,  her şeyi veririz birbirimize. Memelekete gitmeden termos istedi 2 ay onda kaldı sonra gelirdi, her gün kullandık dedi durumları da var evinde her şeyi var  ıphone kullnıyo apple watch sahibi ve bi dahaki istemesine vermedim pişman da değilim. 
0 oy
(17,874 puan) tarafından
La zaten pahalı boşver dkdkkdk

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 529 göst.
1 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Pakize333 (1,115 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 404 göst.
14 Eylül 2022 Diğer kategorisinde "Çekilin~Ben~Geldim" (2,749 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 503 göst.
14 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Kizlarimmmm21 (1,313 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 343 göst.
29 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...