0 oy
529 göst.
Diğer kategorisinde (1,119 puan) tarafından
Ama sonra diyorum ne bebeğini ne kendini riske at. Sizde de oluyor mu

12 Cevaplar

0 oy
(672 puan) tarafından
Tabiki 19 haftalık hamilelik benimki de 3 gün tuttum asıl o zamn vicdan azabı çektim ben borçlarımı hep tutarım inşallah yine nasip olur tutmak 
(1,119 puan) tarafından
Amin inşaAllah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hamilesin galiba hamilelere şart değil oruç tutmak namazlarını 5 vakit kıl gönlüne ferahlık gelsin yanlış anlama benı 11 ay boyunca namaz kılmayan oruç tutmayan ınsanlar var Ramazan’da oruç tutuyorlar akrabalarım var bizzat öyle olmaktansa namazlarımı düzenli kılıyorum Allah güç verdiği kadar oruç tutuyorum gönlüm rahat 
(1,119 puan) tarafından
Elhamdülillah
(1,408 puan) tarafından
Şuan beni anlattın ben namazlarımı kılmıyorum o kadar üzülüyorum ki ama oruç tutuyorum hamileym birde
tarafından
Oysaki namaz her gün kıldığımız bişey o daha çok sevap bence oruç sadece 3 hafta tuttuğumuz bişey yinede ıkısınıde hakkıyla yapmaya calşyorum elbette rabbım yardım etsin çok zorlanıyorum
0 oy
tarafından
Maşallah sizlere. ♥️Bazilarida sırf canı tutmak istemediği için tutmuyor ve hiç rahatsizlik hissetmiyor. 
(1,119 puan) tarafından
Maalesef
(5,754 puan) tarafından
Bu gün kü posttan mı bahsediyor sun
tarafından
Yorum yapmiycam hafsacim
(5,754 puan) tarafından
Peki ☺️ bende o posta çok kızmış tım o yüzden sordum
0 oy
(2,693 puan) tarafından

Nabicaksin canim bende hamileyim tutamıyorum bulantilarim geçmedi hala 

İlaçlarım da var inşallah borclarimizi tutmak nasip olur 
0 oy
(48,759 puan) tarafından
senin nick gorunce de aklima kadir geliyo otur yerine pakize dayin gelecek dugunune ☺️ 

hamileyken bende tutamadim emzirirkende
0 oy
(1,780 puan) tarafından
Risk yoksa tutman daha iyi bence Allah yardım eder elbet 
0 oy
tarafından
Bende hamileyim tutmuyorum tutmak aklımdan bile geçmedi doktora sormadım bile hiç riskim yok şuanlık sadece uyku ağır bastığı için 12 saat birşey yemedigim oluyor sordum kahvaltı etmen gerek en fazla 3 4 saat aç durabilirsin bu sekilde olmaz demişti tutarsın sonrasında birşey olsa içinde can vebalini kaldıramam Allah Hamilelikte zorunlu tutmadığına göre elbette bı hikmeti vardır hiçte vicdan yapacak bir durum yok Allah nasip eder inşallah borcumuzu ödemeyi 
0 oy
(2,013 puan) tarafından
Cok sukur her 2 gbelegimdede tuttuğum icin oyle bi sorunum olmadi
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Al benden de o kadar 
0 oy
(2,862 puan) tarafından
Ben 2 aylık gebeydim tutarım dedim doktor izin vermedi ondan sonraki sene de emziriyorum diye tutmadım çünkü ilk çocukta oruç tuttum sütüm baya azaldı toparlayamadim .. Allah kolaylık vermiş inşallah kaza ederiz
0 oy
(3,253 puan) tarafından
Bende tüp bebeğe hazırlanıyorum. Hiç riske atmadım. 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 232 göst.
3 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Vidividi (1,539 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 404 göst.
14 Eylül 2022 Diğer kategorisinde "Çekilin~Ben~Geldim" (2,749 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 504 göst.
14 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Kizlarimmmm21 (1,313 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 343 göst.
29 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,463 soru

11,420,586 cevap

34,975 kullanıcı

...