0 oy
483 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,613 puan) tarafından

image

okadar insan mağdur oluyor kimsede çıkıp grev yapmıyor saglikcaya en ufak biseyde iş bırakıyor kul hakkı olmuyor mu bunlar yemin etmediler mi nerde yeminleri

18 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Yorumları okuyorum da adamlar ne kadar haklıymış yaaa. Siz böyle davranmaya devam edin. Memlekette çocuklarımıza bakacak doktor kalmayacak. 
tarafından
Goyarim ahahhaha
tarafından
Yorumlari okudukca sinir basti. Eceli de hepsine cvp vermeye calisiyo ugrasma canim anlamazlar, kör olmus gozleri. Bilincsizlik hat safhada.
tarafından
Valla kiz kendini paraliyi bende katilsam diycemde sistim simdiden :)
tarafından
Valla haklısınız kızlar. çap bu kadar. Uğraşmamak lazım
(13,202 puan) tarafından
Valla yeni bakıyorum o kadar haklısın ki
-Reklam-
+2 oy
(13,202 puan) tarafından
8 bin TL maaşla çalıştıkları için olabilir mi? Yıllarını veriyorlar çok da iyi yapıyorlar. Bizim hastanede çocuk onkolojide doktor kalmamış annem diyordu hepsi yurt dışına gidiyor. İnsanlara yazık değil mi? İki taraflı mağduriyet 
(13,202 puan) tarafından
Döneri VS artıyor onla beraber çok görünüyor. Temel maaşları o kadar
tarafından
Evet temel maaşları o kadar. Bi de çektiklerine bak.
tarafından
Ah aslim bi bilseler gercek olan biteni
(13,202 puan) tarafından
Millet bencil kanka boşver
tarafından
Aynen oyle balimya
+1 oy
(830 puan) tarafından
Ayyy valla bıktım he ikide bir grev bilmem ne bu milletin askerinde polisinde bu kadar rahatlık yok maaşı iş saatini beğenmedin daha çık greve oldu cnm 

Madem beğenmiyorsn ne diye mesleği seçiyorsun

Bulunduğum şehirde oğlum baya kötüydü yürüyemiyor çocuk en ufak harekette ağlıyor hamile halimle 3 yaşındaki çocuğu hastaneye kucağımda götürdüm olan doktorun hastasi bir el parmak  sayısı kadar asistani çıkmış randevulu hastalar haricî doktor bey hasta kabul etmiyor diyor ya yetişkin biri olsa eyvallah dicem ya çocuklara merhameti olmayan doktor olmasın valla kim ne derse desin bu doktorlari cokkk pamuklara sardılar yeter tabii hakkıyla yapanlara lafım yok
+1 oy
(1,405 puan) tarafından
iyi yapıyorlar. emeğin karşılığı yok. ülke batmış rezil haldeyiz ama kimsenin umurunda degil
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Gitsende ilgileniyorlar bile yaa
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Yeminleri kendilerine afra tafraları bize 
0 oy
(916 puan) tarafından

Paragöz pislikler Allah küçük bebelerin hesabını öyle bir sorsun ki çarpılmışa dönsünler.  Bıktık artık bunların grevinden hastaneye gidiyoruz insan muamelesi yok sanırsın ne bklarr..her defasında mağdur olduk Allah sorsun :angry:

0 oy
(1,629 puan) tarafından
Paran varsa insan muamelesi görüyoruz yeminle 3 kez devlete gittim parol takıp yolladılar hastalıktan ağladım özele gittik 500 lira aldılar 5. Dk da ayaklandım iyileştim bazı doktorların varlığıda bi boka yaramıyor
0 oy
(7,247 puan) tarafından
Gözlerini toprak doyurur anca...
tarafından
Canini emanet ettigin insana boyle yaklasmasan keske.
Cok yazik.
(7,247 puan) tarafından
Heryerde kotu ekonomi kimse hakettigini almiyor zaten. Bunun acisini insanlardan cikarmasinlar. Bende vergi veriyorum sigorta bilmem ne oduyorum ki onunla veriliyor onlara maaslari kimse hayir olsun diye yapmiyor herkes isini yapiyor. Haklilardir belki ama. Aylarca randevu bekle sonra bi bakki doktorlar grev yapmis sende ortada kalmissin
tarafından
Aylarca randevu beklemenin sebebi doktor degil, hukumetin sacma sapan saglik politikasi.
Herneyse, cok uzlasabilecegimiz bir konu degil bu. Sadece bu insanlar mevcut sartlarindan kat kat iyilerini hak ediyorlar. Alamadiklari icin de birer birer ulkeden gidiyorlar. Cok haklilar, az bile yapiyorlar bence. Aldiklari alamadiklari her kurus helali hos olsun.
(7,247 puan) tarafından
Tek doktorlar degil butun emek veren calisanlar kat kat iyisini hakediyor ama dedigin gibi bunun sorumlusu hukumet grev yapmalarinin zarari insanlarada dokunuyo. Toplu olarak bu duzene karsi durmaliyiz. Yoksa birbirimize zarar vermekten baska bisey yapmayiz
0 oy
(381 puan) tarafından
Sağlık ocağı açık mi 
(194 puan) tarafından
Kapaliymis hemsire aradi kan verecektim iptal edildi
(3,681 puan) tarafından
Öğlen aradım yarın gel dedi sağlık ocağı bana oğlumun boy kilo takibi için kapalı olsa çağırir miydi
0 oy
(194 puan) tarafından
Ggercekten sinir oldum bu kacinci grev valla Allah doyursun ne diyim.. Yarinki randevum iptal saglik ocaginda izlenim vardi iptal taa cumaya verdiler ozel hastaneler bile bakmiyor acill bise olsa ne olacak merak ettim
tarafından
Aciller çalışıyor
0 oy
(1,316 puan) tarafından
Ya arkadaş bir hemşire olarak söylüyorum sonuna kadar haklılar bu adamlar bu ay beyin cerrahi uzmanimiza 1 lira döner sermaye yattı inanabiliyormusunuz 1 lira ya bu adam kaç sene emek verdi kaç ameliyat yaptı bir ayda bilen yok konuşması kolay bu ayki maaşımı soyluyummu 8 bin hemşire olarak zam diye anca milleti kandırıyorlar doktor arkadaşlarımızın maaşı sanıldığı gibi uçuk rakamlar değil saatlik nöbet ücretim 26 lira git 26 liraya bir saat çalış deseler çalışırsınız acaba helal olsun valla sonuna kadar haklılar bu ay lac hemşire arkadaşım istifayı basıp yurt dışına gitti kaç hekim arkadaşım gitti biliyormusunuz siz böyle yok gözünü toprak doyursun paragozler diyin ya bir gün gelin siz çalışın o zaman bizim yerimize memnun değilsen yapma diyecekler çıkacak şimdi arkadaşım 14 yaşımda sağlık meslekte başladım bu işi öğrenmeye ne iş yapabilirim ki başka tek bildiğim meslek bu benimde konuşması ne kadar kolay insanlara ya helal olsun bırakın valla iş keşke bizim sendikalarda adam olsada onlarda alsa grev karari!!!
tarafından
Çok ağlayacaklar doktor yok mu diye çooook
(1,316 puan) tarafından
Bilmezler bacım bilmezler ülkenin Cumhurbaşkanı gitsinler yerine yenilerini getiririz diyo lr yurt dışından getirsinler bakalım artık anlatırlar ithal doktorlara hemşirelere dertlerini daha iyi günler bunlar valla bakın iyi günler sağlık personelleri bezdi bezdi son üç senede anlayan yok yapmayın zorlami diyecekler şimdi bende diyecemki onlara senin kocada çalışmasın sende çalışma o zaman herkes evine çocuğuna bakma derdinde artık ama biz gerçekten gecinemiyoruz artık şiddet desen hat safhada anlayan yok
tarafından
O kadar haklısınız ki. Yurt dışından gelen doktor günde bakarsa 20 hasta bakacak :D öyle nerde bizim doktor gibi günde 150 hasta baksın. Valla bacım ALLAH BİN KERE RAZI OLSUN SİZDEN. Bu meslek için çocuğunun vaktinden veriyorsun, kendinden veriyorsun. Ayrıca niye arzuladığın, onun için yıllarca emek verdiğin işi yapmayacaksın. En doğal hakkın
(1,316 puan) tarafından
Teşekkür ettim valla bizi anlayan insanlar gördükçe mutlu oluyorum yorumları gördükçe ne kadar haklı bir karar verdiklerini o kadar iyi anlıyorum helal olsun hekimlerimize haktır diyorum
0 oy
(8,318 puan) tarafından
Doktorluk çilekeş dolu bir meslek herkes parasına göz dikmiş ama adamlar cok zor sartlarda calısıyolar.36 saat nöbet 5 dakıkada hasta bakma üstüne bi de dayak yeme hakarete ugrama öldürülme cok haklılar hakları neyse verılmelı cunku bu bızede olumlu donusler getirir 
0 oy
(912 puan) tarafından
Sorun doktorlarda değil ki devlet kendi doktoruna sahip çıkmıyor at gözlüğüyle yaşıyor bizim insanlarımızın evet mağdur insanlar var ama bunun sorumlusu doktorlar değil ülkeyi yönetmeye eler doktorlar diye de esekk yüküyle çalışıp herseye susacak değiller. Bu arada lağım sorunun sahibine değil altta cahil cahil yorum yapanlarda 
0 oy
(5,272 puan) tarafından
İstanbulda mi geçerli 
0 oy
tarafından
Aa evet cnm bende doktora gitim bugun yarin greve mi girecekler ne randuvu almiyacam diyirdu yarin icin bende tam anlamadim bunu gorunce anladim
0 oy
(1,431 puan) tarafından
Türkiye'de adalet diye birşey kalmamış efendim ... Eskilerde niye grev yoktu gerçekten bu ülke de adalet yok sonumuz hayr olsun 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 53 göst.
29 Mart 2023 Diğer kategorisinde ElaLii (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 360 göst.
9 Nisan 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ꧁❦✳GüLbahaR✳❦꧂ (3,617 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 284 göst.
1 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,713 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 891 göst.
17 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Rabisko (1,466 puan) tarafından soruldu

379,607 soru

11,363,858 cevap

34,841 kullanıcı

...