0 oy
90 göst.
Diğer kategorisinde (11,094 puan) tarafından
Dogum yapalı 40 gun olacak daha yeni kullanmaya başladım konseyi gec mi kaldım acaba veya bu aralarda kullanıp sonuç alan var mı doktor rahmin 6 ayda toparlanacagini o zaman egzersiz yapabileceğimi söyledi sizde durumlar nasıl gobek kalsın istemiyorum 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim yengemde eve gelir gelmez çarsafla sarmıslardı bende öyle yaparım muhtemelen 
(11,094 puan) tarafından
Normal doğum oldu ama gene de cok zorlandım dikislerden saramadim zaten üstüne oturamiyordum karnımi da sıkınca iyice kötü oldum ondan kullanamadım canım ben sen kullanabilirsin insallah
tarafından
Bakalım yaşayıpta görcem bende ilk doğum olacak Allahın izniyle. Kadınların azminin elinden bişey kurtulmaz istesek gider o göbek ♥️
(11,094 puan) tarafından
Insallah canım seninde hayırlı dogumlarin olsun inşallah
-Reklam-
0 oy
(485 puan) tarafından
Hiçbir faydasının olduğunu düşünmüyorum. İki gebeligimde de kullanmadım. Doğum yapalı 46 gün oldu ve göbeğim falan kalmadı. Kalacak olan göbek kalıyor bir şekilde. 
(11,094 puan) tarafından
Gercekten mi ben çok kilo aldım o yüzden de mi oldu bilmiyorum ki
(485 puan) tarafından
E tabi kiloyla ilgisi var.
(11,094 puan) tarafından
Bakalım zamanla gider inşallah ecis bucus oldu göbeğim
0 oy
(736 puan) tarafından
Ben doğum yapar yapmaz çarşafla belimi sıkıca bağladım 40 gün boyu bel agrisinada iyi geldi
0 oy
(551 puan) tarafından
Bende 2 ay oldu canım doğum yapalı 2. Bebek bu arada.

Yeni yeni syrec sarmaya üstüne korse takmaya başladım artı olarak spor yapiyorum beraberinde. Erirse sevinirim yoksa üzülmem :D cabaliyorum sonuçta olmazsa amaan der geçerim :) 
(11,094 puan) tarafından
Ay ne güzel sen bisjler yapabiliyon gene kız benim bebe gündüz uyumuyor Wc ye gidersem şükrediyorum bırak spor yapmayı  :)) inşallah gider gobekler
0 oy
(752 puan) tarafından
Ay ben de kullanamadim göbek kaldı kız bende bu hamileleigimden sonra kullanacam ama kafaya koydum göbek çok kötü gösteriyor eşim çubuk gibi ben yanında 3 ki atlı apartman gibiyim :(
(11,094 puan) tarafından
Dimi insan kendini kötü hissediyor benim doğumdan bu yana 13 14 kilo gitmiş jste 40 gün oluyor inşallah daha da gider bide sikilastirirsam

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 396 göst.
14 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 97 göst.
21 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lady18 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 95 göst.
11 Mayıs 2022 Aile kategorisinde mehal (560 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 497 göst.
1 Mart 2022 Diğer kategorisinde Bernnn (204 puan) tarafından soruldu

374,721 soru

11,208,646 cevap

34,515 kullanıcı

...