0 oy
648 göst.
Aile kategorisinde (419 puan) tarafından
Kızlar görümcem Almanya da yaşıyor annesini çağırdı gel biraz kal diye kayınpederim yok vefat etmiş neyse eşim tek göndermemek için o götürüyor. Ben eşime 15 günden fazla kalma dedim. Oda tmm dedi hatta dönüş biletini de aldı. Görümcem diyormuş ki o kadar masraf yaptım 1 aydan aşağı göndermem. Yok neymiş herkes asker yolu bekliyormuş ne olacakmış giderse kendimi yerlere atarım göndermem falan filan demiş. Bu arada 4 aylık hamileyim annemde kalıcam. Sair zaman olsa karışmam ne kadar kalıcağına ama şimdi hamileyim. Onların düşünmesi lazım değil mi bu kız hamile o kadar kalmasın diye . Bide eşim benim sözümü dinliyor diye deli oluyorlar.  Sizce haksızmıyım 15 gün kal demekle. 

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
gitmesi bile hata ama ailesine ne diceksinn...
(419 puan) tarafından
Bence de öyle ama hadi 15 gün idare edilir diye tmm dedim. Ama 1 ay çok fazla ya :(
tarafından
esin ne dio peki bunaa
(419 puan) tarafından
Bende sordum bırakmazlar sa napıcaksın diye oda ben ayarladım dönücem inşallah diyor. Benden yana o da
(7,935 puan) tarafından
Anası kalsın kendi dönsün :-)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hamilesin canım anlayış göstermeleri lazım eşin sana tamam demiş 15 gün iyi bence 1 ay fazla ya hadi bişey olsa etse Allah korusun sen sözünü geçirmeye bak
tarafından
15gün sık dişini hem özlersiniz birbirinizi keşke benim eşimde beni ailemin yanına gönderse ama oğlum okula gidiyor ve hamileyim:)
(419 puan) tarafından
Bizde öyle düşündük ilk defa bu kadar gün ayrı kalıcaz. Dayanırım elhamdülillah ya ama dediğim günü kendi sözlerini dinletmeye çalışmaları sinirimi bozuyor. Neymiş herkes asker yolu bekliyormuş muş lafa bak :|
tarafından
Takma kafanı eşin gidesiye kadar bol bol vakit geçirin baktın 15 gün sonun da göndermezlerse ağrım var sancım var vs bieyler söyler getirtirsin
Sorunsuz sıkıntısız bi 15 gün geçmesi dileğiyle canım :)
(419 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun canım   
tarafından
Allah senden de razı olsun canım Allaha emanetsin :)
0 oy
(119,063 puan) tarafından
Seni niye goturmuyo 4 aylikmen ucaga aliyolar 1 ay cidden cok yaa 
(419 puan) tarafından
Ablası istek yollamadan gidilmiyor cnm. Zaten onlarla aynı ortamda olmak bile zor eşme bile diyor ki gekde ablana hizmet et biraz ben gitsem sen düşün
(119,063 puan) tarafından
Haa bende esin memur diye dusundum istekle gidiyosa misafir olarak en fazla 3 ay kalabilir ins cabuk doner valla belcikadayim bemde bazi insanlar hep boyle herkes kendi isini yaptircak biri olsun istiyo
(419 puan) tarafından
Annesi 3 AY kalıcak zaten eşim tek gitmesin istedi. İnşallah canım daha fazla kalırsan annemden dönmem dedim ama bakalım hayırlısı
0 oy
(12,846 puan) tarafından
Valla 1 ay çok fazla iyi sen yine 15 güne izin vermişsin. Ben olsam arar ablasını söylerdim ben hamileyim 15 gün yeterli diye 
(419 puan) tarafından
Çok muhatap olmam onla canım biraz cins biri eşim halletsin ben karışmam ki eşim de öyle diyor
(12,846 puan) tarafından
Eşin halledememiş ama baksana 1 ay kalsın diyor karar vermiş
(419 puan) tarafından
Eşim dönüş biletini aldı ve mahkeme işi var polislere gün verdim o zaman dönmem Lazım dicek elleri mecbur biyerde
0 oy
(466 puan) tarafından
Sorumsuz insanlar ya onların düşünmesi lazım bunu. Vala kendilerine gelince herşey mübah sanki ... ailenin yanında kalacaksin ama eşin oradayken ister istemez kafaya takacaksın düşüneceksin stres yapacaksın  hamile hormonları da malum . 
(419 puan) tarafından
Aynen öyle cnm onlar için varsa yoksa kendi istekleri. Takmam şimdiden takıyorum salı günü gidiyor zaten :((
(466 puan) tarafından
Sen eşinle konus yine durumu fazla kalmasın. Ve güzel yolcula Kimsenin eline koz verme. Fırsatçı insan çok
(419 puan) tarafından
Konuştum cnm ben ayarladım mahkeme işi var demiş şu zaman dönmem lazım tabi onlar Bi tiyatro çevirmezlerse eşim benden yana inşallah
(466 puan) tarafından
Rabbim gönlüne göre versin kötü niyetli insanlara fırsat vermesin ınsallah.
(419 puan) tarafından
Amin cnm cümlemizinkini inşallah. Evet bencil insanlar dan özellikle
0 oy
(2,550 puan) tarafından
Ben kalmasına müsade etmezdim sende git seni niye götürmüyor ki ayrı gayri sana bisey olsa hemen gelemez bile hamilesin yanında olman lazım 
(419 puan) tarafından
Ablası istek yollamadan gidilmiyor ki zaten bende gitmek istemedim 15 gün dedim çabuk geçer eşimin hatrına izin verdim.
0 oy
tarafından
Ben olsam hic gondermem yalnz yada berabr gideriz hele hamileyken asla yanliz gondermem isterse annesi kardesi olsn umrumda degl 
(419 puan) tarafından
Gönül ister ki hiç gitmesin ama şartlar öyle gerekti. Ama kıymet bilen yok işte eşimin hatrı olmasa umrumda değiller de işte
tarafından
Snde git esinle niye yalnz gonderiyonki hem sanada degisiklik olur
(419 puan) tarafından
Aman kalsın görümcemler cins biraz eşime bile gel de ablana hizmet et biraz diyo ben gitsem sen düşün. Yazları buraya geliyorlar el pençe ona hizmet edelim diye bekliyor.
0 oy
(5,647 puan) tarafından
Bence orta yolu bulun 15 gün az 1 ay da çok fazla hamile oluğun için 
(419 puan) tarafından
15 gün iyi ya zaten dönüş biletini aldı
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Canım kocan neden götürüyor ki havaalanına kadar eşlik edin kızı havaalanına inince alsın
(419 puan) tarafından
Yaşlı aklı kalıyor biraz

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 311 göst.
2 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 234 göst.
3 Şubat 2024 Aile kategorisinde Babygirl babyboy (1,353 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 447 göst.
17 Şubat 2024 Aile kategorisinde Ecrinsu (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 537 göst.
3 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,816 soru

11,308,414 cevap

34,739 kullanıcı

...