0 oy
449 göst.
Aile kategorisinde (94 puan) tarafından
Esimin kardeşi hollandada evleniyor ailesi sürekli bahsediyor hollanda hollanda diyip duruyorlar bukadar para gönderdi yok sukadar para gönderdi yok kız tüm dünyayı gezmiş bilgili biz cahiliz dimi ya yok bilmem kim almanya-da gidiyor amcanin ogluda almanyaya gidiyor o da gidiyor ya bizene  benim esim evli çocuğu var gidemezki oralara giderse bizimle gider gerçekten bu durum ağır pskolojimi bozdu su duruma geldim ben yemek yapsam nolucak ki yurtdiisndami yaşıyorum ben esimle gelecek kursam ne olacaktı cocugunla ben yurtdisindami yaşıyorum diyip duruyorum gerçekten bunaldim biz karnımız duyuyoruz şükür daha ne ya gerçekte esimin ailesi bunatti 

6 Cevaplar

+1 oy
(2,986 puan) tarafından

İsveç Norveç Danimarka Belçika Belçika Hollanda Türkiye’nin başkenti Ankara’dır Ankara :D Hollanda diyince bu şarkıyI aç ahahaha bi zaman sonra gıcık olur daha konuşmaz 

(2,986 puan) tarafından
Sen Hollanda Hollanda deyince aklıma bu geldi küçükken böyle bi şarkı vardı oyun oynardık :) yaaa amannn ne takılıyorsun kuzum bazıları böyle cahil insan işte hayatta tek başarı ülke gezmek değil ki kendini yetiştirmek güzel ahlaka sahip olmak sen aç şarkıyı **** et biraz
(4,080 puan) tarafından
Varsa okadar hayranliklari madem sizi de yollasinlar hayatiniz kurtulur turkiyede suruneceginize bir yolunu bulup o vidi bici eden kisilerden uzaklasip gorusmeyin senede bir gorusseniz vok bile
(87 puan) tarafından
Kız ne dicem ben onu yüksek yüksek Danimarka Belçika Belçika Hollanda diye biliyordum yıllardır yemin ediyorum doğrusunu burda öğrendim şimdi :)))
(2,986 puan) tarafından
Ahahaha valla ben de yazdığım gibi biliyorum belki farklı olabilir ashdjjddnnd
(87 puan) tarafından
Senin yazdığın doğrudur bence :))
-Reklam-
+1 oy
(2,733 puan) tarafından
Ben senin postlarını hatırlıyorum. Daha ilk günden sen kıza bilenmiştin. Sana müsaade edilmeyen şeylerde kıza müdahale edilmediği için. Eşin keşke yurtdışından biriyle evlenseydim, şimdi zengindim vs diyordu. Bence sen eşine olan öfkeni aslında bu tarzda yansıtıyorsun. Eşinin bu davranış ve lafları olmasa bu kadar kafanı takmazdın bence. İsteyen istediğini söylesin, eşin cevaplarını vermediği sürece sen ancak kendini sinir edersin. 
(4,077 puan) tarafından
Sürekli haklı olmaktan yorulmuyor musun acabaaaa :)
(2,733 puan) tarafından
:))) hak vermedikleri de çok oluyor yaa
0 oy
(2,674 puan) tarafından
Hiçbir şey anlamadim
(94 puan) tarafından
Yavaşça oku cnm bende anlamıyorum gerçekten
(2,674 puan) tarafından
Eşinin de yurtdışında çalışmasını mi istiyorlar? Yoksa sürekli bahsettikleri için mi rahatsız oluyorsun canım?
(94 puan) tarafından
2side cnm
(2,674 puan) tarafından
Haa sen kesin tepki koy eşim nerde ben orda diye. Eşin gitmeye karar verirse de bensiz gidemezsin de
0 oy
(2,986 puan) tarafından
Benim eşimde sayıklıyor almanya diye gider miyiz bilmiyorum
(94 puan) tarafından
Ben değil esimi göndermek istiyor kaynana
(4,080 puan) tarafından
E esin gdince otomatikman sende gdeceksin . Kaynanani. Eteginde durmucan ya. Kac kurtar kendini gdebiliyorsaniz gdin. Ama esinin  beraber gder bi hayat kurar daha iyi sartlarda yasariz demesi ayri yada keske oralarda yasasaydik demesi ayri bisey . Keske senle degilde yurtdisinda yasayan biriyle evlenseydim demesi ap ayri bisey. İkinci secenekte esin agzina scmalik bir durum var
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Özentilikten başka bişey değil. 
0 oy
(543 puan) tarafından
Nedir senin bu eltiden çektiğin ya 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 332 göst.
0 oy
5 cevap 253 göst.
2 Mart 2023 Aile kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu