0 oy
265 göst.
Aile kategorisinde (652 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ya kaynanamdan nefret ediyorum öyle bir oyuncu ki hamile olan benim hasta olan o her gittiğimde yok oram ağrıyor buram sızlıyor bıktım evde bunaldigim için gidiyorum daha çok bunaliyorum bide akşamları eşimi görünce gözünün içine bakar sırıtır ya daha neler neler sinir oluyorum valla

6 Cevaplar

0 oy
(1,371 puan) tarafından
Ailede biri hamile olunca yardımı dokunacak kişiler ya ortadan kayboluyor ya hasta oluyor ya ameliyat olmam gerekiyor diyor tam doğum tarihine denk getiriyor seneleridr ertelediği ameliyatı :D boşver hastaya Allah şifa versin kimseden fayda yok
(652 puan) tarafından
Dün yine aynısı oldu bekar çelebimde senide bı dogrultamadik dedi içimin yağları eridi hahshaa
-Reklam-
0 oy
(1,270 puan) tarafından
Valla bnm de öyle her zaman bir yeri ağrır bıktım onun ağrılarından. Özellikle yemekten sonra bulaşık esnasında hep kolları ağrır : d hastalık hastası olmuş bunlar 
(652 puan) tarafından
Aynen yemin ederim aynısı geçen sağ böbreği ağrıyordu beş dakika sonra sol böbreğim ağrıyor diyo ya sen böbreğin yerini ne biliyon hahdhaha
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Hayırdır sen mi doğuracaksın ben mi doğuracağım kaynana deseydin 
(652 puan) tarafından
Az kaldı diyecem
0 oy
tarafından
Ayni bnm kaynanam ya işleri bize kitlemek için yapyolar
(652 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Kimseye nefret edecek kadar değer vermeyin 
(652 puan) tarafından
Görmesem umrumda değil ama insan sinir oluyor
0 oy
tarafından
Haha bide gider koklaya koklaya öper koklar dimi yalandan seninde yuzune güler ama bi ihtiyacin varmi kizim canin bsey istiyomu die sormazlar hizmet beklerler
(652 puan) tarafından
Aynen öyle valla çıldırıyorum

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 942 göst.
0 oy
14 cevap 436 göst.
23 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Belinay esila (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 66 göst.
23 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Belinay esila (34 puan) tarafından soruldu
0 oy