0 oy
1,356 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar oğlumun bi ara herkese anne diye hitap ettiğini söylemiştim babası bir tane annesi on tane kasiyerlere bile anne diyor kendimi aman çocuk deyip susturmaya çalışıyorum ama artık çok zorlanıyorum babasına o kadar düşkün ki beni bazen sanki düşman gibi görüyor sanıyorum. Babası varken yüzüme dahi bakmıyor. Mesela dün gece ateslendi hasta olan çocuk ne der anne der benimki baba diyor bütün gece başında sabahladım ama sürekli babasını uyandırıp baba baba diye ağladı altını babası alsın ister yemeğini babası alsın ister babası giydirsin ister. Sabah hastaneye götürdüm hemde 4 aylık bebeğimi kayınvalideme bırakarak anne sütü içtiği halde onu o kadar ateşli görünce dayanamadım herneyse gittik hastaneye babayı bi gördü yapıştı adama hemşirelere anne diyor hadi diyorum hasta ama beynimden vurulmusa dönüyorum serum takıldı ağlıyor ama baba diye anne yok soğuk uygulama yapılacak babam yapsın ayakkabı giydirilcek baba herkes anne ama baba bir tane benimle uyumaz babası varken ben yokum gibi. Herkese anne demesi beni ayrı üzüyor eve gelen misafire anne diye seslenince herkes bana bakıyor bende diyorum size sesleniyor onlar giderken anne diye ağlıyor çok üzülüyorum ne yapsam bilemiyorum kaynanam sağolsun kendine anne dedirtti şimdi herkes anne herkes de oğlum dedikçe onlar da efendim diyor 

25 Cevaplar

+1 oy
(1,567 puan) tarafından
Anne dedigi kisiler efendim diyince sende uyar onlari efendim demesinler bi zahmet cok heveslilerse yapsinlar bi cocuk da desin onlara anne. Ah o babannesine kizmak lazim asil . Bu kaynana milleti bi alem bi degisik gercekten. Bi onerim yok canim insallah duzelir cocugun en kisa zamanda bir doktora falan mi danissan acaba.
tarafından
Doktora danışsam ne canım efendim diyenleri götürmem lazım doktora
(1,567 puan) tarafından
Aynenn oyle. En azından nasil davranman gerektigi konusunda yardimci olurdu doktor.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım canını sıkma daha çok küçük büyüdükçe değişir elbet. Babasına düşkün olması normal evde hrp anneyi görünce baba dışarıda çalışıyor ya ondan daha düşkün oluyorlar 
tarafından
Beni gözü görmüyor benimle uyumak dahi istemiyor gece ben oturuyorum onunla ama o babasını uyandiriyor
0 oy
(83 puan) tarafından
Gercekten zor bi durum ne diyecegimi bilemedim rabbim yardimcin olsun keske ilk basta ole alistirmasaydin 
tarafından
Çok dua ediyorum değişsin diye ama olmuyor çok üzülüyorum
(83 puan) tarafından
Sıkma canini bu gunlerde gecer illaki senin uzerine dusecek gun gelip ben bunlarami uzulmusum diyip gulecek
tarafından
Bugunlerimi unutamam ki çok üzülüyorum
(83 puan) tarafından
Rabbim diyoki ben kırık kalblerdeyim
0 oy
tarafından
Kiz 4 aylik bebekmis daha nerden bilsinn anne der herkese genelde bebekler oylediir onune gelene anne der bukadar takilma babasina duskun kiz cocuk buu
tarafından
Gorumcemin kizi 4 aylik ama annede dio babada diyo ayrica yasini yazmamis orda sukadarlik die :D
(843 puan) tarafından
Nasıl diyor kız ay ben şok
tarafından
Valla dio kiz cok.erken knstuu ogluda cok erken yuruduu 8aylikken :D insan korkuyoduu
(843 puan) tarafından
Kız uzaylı filandır o :))) şaka bi yana maşallah :)))
tarafından
Yok kiz bildigin insann masallahh ☺☺☺
0 oy
tarafından
Bece haklısın aslında üzülmekte ama çocuk işte büyüyünce akli başına gelir sen annenin ne olduğunu ona açıkla esin açıklasın sen annen bu başkası değil diye 
tarafından
Diyoruz ama kaynanam hâlâ o anne dedikçe o da efendim diyor eve gelenler de cabası
tarafından
Sinir yaa kaynanaya bak saçma sapan şeyler yaaa sinirlerim bozuldu resmen esin annesi ile konussun gerekirse kavga çıkart ne saçma bir şey yaa
tarafından
Eşim hep söylüyor ama yapmıyor hadi o yapıyor eve gelen misafir de efendim diyor onlar efendim dedikçe oğlum anne dedikçe kafamı duvarlara vurasim geliyor
0 oy
tarafından
Butun suc kaynananin aah onu bildigi gibi yapsin umarim simdi cok mutludur.
(83 puan) tarafından
Aslinda hic anne deditirmicekti hatayi orda yapmis
tarafından
Madem babaane olmak icin cok genc oglunu ne diye evlendirmis ayiptir ya kucucuk cocuk kimin anne kimin baba oldugunu kimin babaane oldugunu bilmesi gerek seni cok iyi anliyorum ne hissetgni ama kendi egosu icin cocugun hayatni mafetmis resmen  cubku herkese anne derse olmaz
tarafından
Oglum anne dedikçe herkesi boğasım geliyor çok yoruldum ya
(996 puan) tarafından
Kaynanan dogursun bi tane daha ona anne desin
tarafından
Hazırını bulmuş
0 oy
(1,422 puan) tarafından
Aslinda cok haklisin canm bnde olsam uzulurum hadi babaci olmasi guzel bsy babasi sonucta sevsn tabi ama herkese anne demesi uzer ama mutlaka ilerde degisir bnm kardesmde bana kucukken gamze derdi o kadr sinir olurdm ki abla demio die ama zamnla degisti tabi
tarafından
Ablalik ve annelik çok farklı canım önceden herkese anne diyordu olay gittikçe farkli bie boyuta giriyor
(1,422 puan) tarafından
Tabiki farkli ama zamnla degisio demek.icin ornk.verdm bn daha cok kucuk ya da istiosan bi cocuk psikologuna fln danis mutlaka bu sekilde olan cocuklar vardr yapilmasi gereken biseyde vardr blki
tarafından
Çocuğumu değil efendim diyenleri götürmem lazım canım
(1,422 puan) tarafından
Onlarada ver agzinin payini asil onlar sinir bozucu bi doktorla gorustum.siz efendim.diosunz die gecmio bu durum ben senn annen degilim babanenim.demen gerekiomus fln de cnm yalan soylems olcksn ama yalan da sayilmaz aslinda
tarafından
Dedik ama olumlu sonuç vermedi
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Çocuk seni Hiç benimsememiş.. . Farkında misn.... herşeyiyle babaanne mi  ilgilendi .  Çok zor bi drum çocuğun küçükte dgl heralde bi sre sonra hiç demez sana anne dye.  Allhim yardmcin olsun canim 
tarafından
Hayır ben çok sorun yaşadım kayınvalidemle ki her şeyini ben yaptım 9 ay boyunca geceler boyu uyumadim kimse bana yardım etmedi her şeyini ben yaptım onun için nelerimden vazgeçtim ona hamileligimde aglamadigim günüm olmadı
(3,532 puan) tarafından
Insaalh düzelir canım oğluna anne olduğunu anlatman lazım srekli babasını seviyo o desin sürekli annen dye dinler blki
tarafından
Yaptı canım eşim anlatti ama efendim diyenler susmadı
0 oy
tarafından
Cocgun bütün kadınlara anne demesi  gerktginibdusnuyor bnce  kaynanan dan dolayı  babasida tek olunca normal düzelir insallh
tarafından
Dede amca var ama on tane anne
0 oy
(642 puan) tarafından
Çok üstünde durmamaya calis. Cocuga da izah et oglum nasil baba bir taneyse anne de bir tane de. Ama cok da üstüne gitme.zamanla oturtur. Baba diye tutturması da kıskançlıktan olabilir. Küçüğünü kıskandıkça babası ilgi göstermişse belki oyuzden babayı istiyordur.benim de küçük babacı. Daha 8 aylik. Ama bana bir tek emmek isterse geliyor. Yoksa babasına agliyor ona gidiyor bana da gelmiyor cagirsam bile. Illa ki belli bir zman sonra döner o sana. Sen de tadını çıkar bence. Eteklerine yapışması da insana cok zor geliyor
tarafından
Eteklerime yapışmasını çok istiyorum çünkü ben onu çok zor büyüttüm çok zor doğurdum çok zor şeylere rağmen onun için ayakta durdum ama o herkese anne diyor beni istemiyor
(642 puan) tarafından
Üzülme canim. Geçici diye düşün. Hicbir insan yok ki annesi gibi sevebilsin yavrusunu. Belki naz yapıyor belki kiskandigindan kardeşini... Bir sebebi vardir mutlaka. Geçici bence
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Babaannesi yuzunden kendine anne dedirtirse herkese anne der canim zamnla unutur 
tarafından
O zmanla unutur ama bana ne olur bilemiyorum
(2,849 puan) tarafından
Unuttur anne dediği zamn sen seslen benim oglum beni mi çatışıyormuş falan de
tarafından
Her şeyi denedim başarılı olamadım
0 oy
tarafından
Kac yasinda kuzum oglun ?
tarafından
2 yaş 6 aylık cümle falan kuruyor her şeyi de biliyo
0 oy
(865 puan) tarafından
Oğlun kaç yaşında ki
tarafından
2 yaş 6 aylık
0 oy
(56 puan) tarafından
Sen başkasına anne dedikçe araya gir efendim oğlum de onlar susakalsin onlara seslenmek istiyorsan teyze demelisin senin annen benim de 

Seni anlıyorum çok can sıkıcı bi durum benimki de baba diye ölüyor bütün gün o memnun olsun çocukluğunu yaşasın die neler yaparım gün sonu baba babacım bazen oturur ağlarım yani bildiğim beno dışlıyor diyorum eşim de saçmalama çocuk o şunun için ağlanır mı  der

Bana anne dedikçe kaynanam efendim dedi Allah tan kızım da ben annemi çağırıyorum babaanne diyor ama kadın bildiğini okuyor efendim kızım oğluma oğlum oğlum diyor
tarafından
Allah'tan kızım konuşmuş başladığı zamanlar kendi evime çıkmış olucam Allah nasip ederse babaya düşkünlüğü değil de herkese anne demesi beni mahvediyor
(56 puan) tarafından
Inşallah geçersin canım en iyisi kendi evin
0 oy
(758 puan) tarafından
Canim benimki daha 4 aylik ben onu surekkli annem annecim diye seviyorum simdiden anne demeye alissin die bizimki de anne demeye baslayack bile sende surekli onu annesinin bitnesi annem annecim annesinin tek oglu falan die sev alistir kendine. Misafirler gelmeden ablalar geliyo onlar abla onlar teyze dedirt 
tarafından
Benim oğlum da ilk anne dedi onda sıkıntı yok lakin artık herkese anne diyor onlar teyze desem de tamam diyor hop yine anne
0 oy
(468 puan) tarafından
baba herşeyine evet diyor sende kuralcı olduğun için çocuğunuz böyle. babaanne anne dedirdigi için bütün kadınları anne olarak adlandırıyor. sadece size anne der ilerde üzülmeyin ama babasıyla konuşmanız lazım yoksa çok şımarık her isteğini ağlayarak yaptıraran mizmiz çocuk olur belkide olmuştur. 
tarafından
Ben bazen hayır diyorum baba her şeye evet diyor haklısın
0 oy
(582 puan) tarafından
Çok zor Bi durum senin açından ama neden böyle oldu ki acaba babaya daha düşkün olmasının bir sebebi olabilir mi? Ayrıca ilk kaynanan mı başkalarına anne demeye alıştırdı bir de psikolojik Bi durum olabilir destek almayı gerektirecek falan bilemedim ne denir 
tarafından
Canım götürmek istedim lakin gidecek kisiler efendim diyenler ben ne kadar gotursem de onlar efendim dedikten sonra yine başa
0 oy
tarafından
Ahh kuzum üzülünmicek gibi mi ☹️ kıyama ya 
tarafından
Cok zor Allah kimseye yaşatmasın
0 oy
(2,603 puan) tarafından
Cnm bende olsam kiskanirdim benim oglum 8 aylik ama bana cook duskun babasinida seviyo tabi odum kopuyo kaynanamlara aliscak diye bu ne cnm cocukta olsa herkese anne demesi falan hic hoş digil sen cocuguna kendinmi baktin yoksa cok yardim edenin oldumu mesela 4 aylik cocugunu kaynanana birakmkssin yappmaa bole yaparsan tabi alisir sole yap cocugunu al oyunlar oyna seker ver oyuncak al hosuna gitcek bi seyler al parka gotur eyer muasitsen tabi yemeyini oynayarak yedir birlikte cizgi film acin ne bilim sen annesin daha iyi bilirsin neleri sevdigini al kucagina cocuklar hoslanir hoplat ziblat anneyle oynayalim de gezelim de anlasin anne kelimesinin sana ozel oldugunu acik konisim ben olsam kafayi yerdim kiskancliktan o kadar dogur buyut her gelene anne ustelik kaynananaa yaa alistir kendine daha cocuk vaktin var mesela kural falan koyuyosam nazikce koy olum birak ver deme mesela onu ver bu gunluk bunu al de esinde olsa babasida olsa sen annesin sana alismali simdi kaynanan falan ay aman babasini cok sevyo annesknde durmaz bile falan diyodur kesin ona ne diye anne doyomus doguran sendin bi kotu oldumya Allah hic bi anneyi evlat sevgisiyle sinamaskn kendini dislanmis hissediyodun bilyorum pes etme cnm hediye al ona ozel pasta yap adini yaz falan annesi su yemeyi yapmis de sunu almis de birini gorunce oglum bqk bu teyze de bu nene de anlasin her kesin ayri bi konumu oldigunu uzun yazdim hakkini helal.et Allah yardimcin olsun insallah cnm
tarafından
Dediklerini yaptım hatta kızımı kanguruya koydum oglumu parka götürdüm marketleri gezdirdim ne istersen alabilirsin ama bir tane dedim vs vs ama yapamıyorum en basitinden oğlum çay icsin istemiyorum ama.kaynanam koyuyor alışti çocuğum tiryaki gibi
(2,603 puan) tarafından
Ayyyh yeter yaa ayni soryn bendede var cocugun eline bi sey vermeyin zaten yiyemiyo yerleri kirletiyo pasakli olcak oglum diyorum temizliye alissin diyorum 2 dakka arkami donuyorum vermis anliycagin bunlarin kumasi bole cnm neyap et oglunu kendine alistir bak bu sorunlarin basinda kaynanan var onu anladik bi yolunu bul birakma cocugu eline oglun kucuk ya simdi sen yapma desen ay birak yapsin o daha cocuk diycek otomatikman oglun senin kotu onun iyi olduguna karar vercek cocuk iste senin iyiyi istedigini anlamiyo direk ona gidiyo o herseye izin veriyo ya bole bole uzaklastiriyo oglunu senden sakin ne kizini ne oglunu verme eline babaanneleri evet ama herkesin bi haddi var sen annesin o nenesi cnm al kucagina fotoraf falan cekilin hediyyeler al tamam babasinida sevsin ama her aniniz esinle olcak degilya anne ogul kendinize ozel ani biriktirin sonra o fotograflari goster ona bak burda biziz de tamam oglun bole ama kizini sakin kaptirma oglunuda alistir kendine bi suru yolu var arastir falan surwkli yaninda tutmaya calis gece gel birlikte uyuyalim de qidikla falan oyun oynayin sarki sole uyut sabah uyaninca hemen yaninda belir sevgiyle kaldir bebekle biraz zor bilyorum ev isleri filan ama emin ol 1 2 ay zorlanirsan bi siy olmaz yeterki oglun sana alissin cunki onun icin en ozel sen olmalisin seni arkasinda dag bilmeli gerekirse fazla kural koyma biri bi siy dese ay aman benim oglum akillidir yapmaz falan de o yastaki cocuklar ovulmeyi sever her hareketini alkisla sanki buyuk bi siy yapyomus gibi
tarafından
Canım oğlumla şarkılar söylerim her sorduğuna cevap veririm daha dün evde canı sıkıldı diye kızımı kanguruya koydum oglumu parka götürdüm sonra marketleri gezdik beraber gözü kalmasin hicbir şeyde diye elimden gelen her şeyi yapıyorum haftasonlari cocuklara özel oyun alanlarina gidiyoruz onunla beraber bende giriyorum vs vs ama kaynanam yüzünden çocuğum herkese anne der oldu gelen misafirler de anne dedikten sonra ben dha napayım ne edeyim çok yoruldum
(2,603 puan) tarafından
Sorun kaynanan cnm bebegini elinden geldigince uzak tut ondan yani anlamadm sana karsi niye bole tavir aldiriyo cocuga cok istiyosa gitsin bitanw yapsin onunla ilgilensin oglun daha kucuk vaktin cok kaynanandan uzak tutarsan sana isinir cok insallah ayri evr cikarsinizda kurtulursun bu kaynanalar iyice saçmaladilar artik esine bi siy solemiyomusun peki annen bole yapiyo de kendimi iyi hissetmiyrm de annesiyim falan de kaynanan ole yaptigi zaman esinde tepki gostersin ne bilim ogluna senin ozel oldugunu andirsin oglum bak anne geldi de anneye git desin falan sen tek basarirsin ama zor olur esinde destek gostersin sana yoksa kayinvaldelerle basa cikmaz zor hey Allahim kucucuk cocugu annesinden sogutmakta ne demek afedersin ama bi gun dunyadan gocup gitcek hepimiz gitcez oglun yine sana kalcak zaten neyin tavri bu yani
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Kaç yaşında canım 
tarafından
2 yas 6 aylık

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 227 göst.
13 Aralık 2022 Aile kategorisinde Deniz. (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 429 göst.
17 Ekim 2022 Diğer kategorisinde I3lknurum.02 (606 puan) tarafından soruldu