+3 oy
2,302 göst.
Diğer kategorisinde (660 puan) tarafından
Hala şoktayım çok kötüyüm 1 haftadır ağlaması halsizligi gözünden yüzünde şişlik vardı tüm tahlilleri aldılar bugün kan kanseri dediler dünyam başıma yıkıldı başka hastaneye sevk ettiler ne olduysa 1 haftada oldu pazartesi günü ilik alacaklarmis nolur dua edin başına gelen var mı canım çok sıkılıyor 

99 Cevaplar

0 oy
(27,348 puan) tarafından

Ay kıyamam kuzuma Rabbim şafi ismi hürmetine acil şifalar versin insAllah 

-Reklam-
0 oy
(15,171 puan) tarafından
Allah'ım şifa versin inşallah tez zamanda. Çok şükür ki bu hastalığın tedavisi çok gelişti. Ve artık iyileşme oranları yüksek. Ama bir anne olarak üzülmemek elde değil. Allah'ım. Tez zamanda kurtarsın inşallah 
0 oy
tarafından

Rabbim şifa versin inş 

0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin inşallah 
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin dua et güçlü dur 
0 oy
(666 puan) tarafından
Çok üzüldüm cnm Rabbim Şifa versin inş 
0 oy
tarafından
Rabbim şafi ismi hürmetine şifa versin canım evlatla imtihan çok zor rabbim yar ve yardımcın olsun kolaylığından kolaylık versin Aminnn :( 
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Rabbim safi ismiyle şifa versin 
0 oy
tarafından
Çok üzüldüm Allah en kısa zamanda şifa versin size bağışlasın inşallah amiinn 
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Çok üzüldüm ya inşallah yanlış teşhistir. Öyle dua et bol bol bizde duacınız. Sende sabırlı ol güçlü dur 
0 oy
(501 puan) tarafından
Eltimin oğluna da olabilir demişlerdi başka hastane de enfeksiyon kaptığı anlaşıldı şu an hangi mikrop kapmış o araştırılıyor.  Neyden şüphe edip gittiniz Rabbım acil şifa versin sabır versin inşallah yanilirlar
(660 puan) tarafından
Yayma testi yapıldı mı peki bize başka hastanede enfeksiyon diyip gönderdiler sonra bende başka hastaneye gittim orda baya kan aldılar baktılar lösemi dedi doktor
(501 puan) tarafından
Evet farklı şehirler de 2 kere yapıldı 39 haziran da tekrar yapılacak Ankara da . Lenf bezleri şişmişçocuğum oylel8kle gittiler siz nasıl anladınız Allah acil şifa versin
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım nerde oturuyorsun bilmiyorum ama imkanın varsa lütfen lösante hastanesine gidin lösev in kendi hastanesi durumu olmayan aileler tamamen ücretsiz tedaviye alınıyor bütün doktorlar alanında en iyileri annem orda çalışıyor ondan biliyorum herşeyini alabileceğiniz en iyi tedavi orada
0 oy
tarafından

Rabbim şifa versin inşallah cnm:'( çok üzüldüm :'(

0 oy
(15,823 puan) tarafından

Rabbim safi isminin hürmetine şifalar versin inşallah :'(

0 oy
tarafından
Aa kanda çıktımı. Benim kiziminda geçen ateşle birlikte gözleri şiştide
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah çok üzüldüm:(
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Çok üzüldüm Rabbim yardımcınız olsun Allah bir an önce şifasını versin
0 oy
(807 puan) tarafından
Allah safi ismi ile tez zmaanda şifa versin 

Sormak ıstemiyorum ama kusura bakmasın 

Belirtileri neydi
(660 puan) tarafından
Ne olduysa 1 haftada oldu birden ateşlendi geçmek bilmedi bende dış çıkarıyor zannettim gözleri şişti halı hiç yok zorla oturtuyorum başka belirti yok canım çok sıkkın
0 oy
tarafından
Rabbim ona şifa size de dayanma gücü versin.. Çok üzüldüm.. 
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Çok üzgünüm kuzum yaa,Allah Şafii isminin hürmetine şifa versin inşallah 

İlgili sorular

0 oy
51 cevap 1,267 göst.
0 oy
5 cevap 107 göst.
0 oy
36 cevap 831 göst.
0 oy
25 cevap 365 göst.