+3 oy
2,304 göst.
Diğer kategorisinde (660 puan) tarafından
Hala şoktayım çok kötüyüm 1 haftadır ağlaması halsizligi gözünden yüzünde şişlik vardı tüm tahlilleri aldılar bugün kan kanseri dediler dünyam başıma yıkıldı başka hastaneye sevk ettiler ne olduysa 1 haftada oldu pazartesi günü ilik alacaklarmis nolur dua edin başına gelen var mı canım çok sıkılıyor 

99 Cevaplar

0 oy
(2,512 puan) tarafından
Acil şifalar dilerim atlatır benim kuzum güçlüdür ❤️
-Reklam-
0 oy
(2,596 puan) tarafından

Kuzum inş ilik testiniz temiz çıkar bizede böyle demişlerdi 

İlik testi geldi enfeksiyon hastaligiymis inş rabbim korktuğunuza uğratmaz inan seni en çok iyi ben anlarım hastane başıma yıkıldı oğluma kanser dediklerinde hemen ilik alındı İzmire gönderdiler ordaki sonuç temiz çıktı sonuç gelene kadar ağlaya ağlaya hayatımı çürüttüm :(

(807 puan) tarafından
Belirtileri neydi peki şüphe icin
(2,596 puan) tarafından
Yüksek ateş aşırı burun kanaması burnundan koca koca pıhtı geliyordu vücudunda lekeler oluştu ilik alınmadan önce bütün doktorlar yapılan testler sonucuna bakıp kanser dediler ilik alındı İzmire gitti sonuç geldi ama o sonuç gelene kadar olduk bütün sülale of aklıma geldi gene o anlar
(660 puan) tarafından
Yayma testi yapıldı mı özelden yazdim lütfen bı bakın
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Çok zor bir imtihan Rabb'im yavruna acil şifalar versin eşimin akrabasının kizida 12 yaşında kan kanserine yakalandı ilik nakli oldu Hamdolsun atlattı umudunu yitirme sen yikilirsan yavruma kim destek moral olucak dualirmdasiniz❤️
0 oy
tarafından
Allah sifa versin inşallah:( insan bir adım otesini bilemiyor iste. Ne oluyorsa aniden oluyor 
0 oy
tarafından
Rabbim acil şifalar versin. Evlatlarımıza sağlık sıhhat versin onlara hiç bişey olmasın inşallah aminnn :(
0 oy
(7,248 puan) tarafından
Rabbim şafi ismiyle şifasını versin inşallah ya
0 oy
(1,318 puan) tarafından
Çok üzüldüm canm . Geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah 
0 oy
(48,657 puan) tarafından
Rabbim sifa versin ne diyecegimi bilemedim insallah hemen atlatir
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Rabbim sifa versin inşallah çok üzüldüm allahım dert verip dermansız bırakmasin inşallah:(
0 oy
(887 puan) tarafından
Rabbim şafi ismiyle şifa versin güzel yavruna sana bağışlasın acısını göstermesin güzel günlerini en kısa sürede görürsün inşallah canım tertemiz sonuçlar alacağın güzel günler olsun önünde inşallah
0 oy
(71 puan) tarafından
Çok üzüldüm Allahim şifa versin inşallah canım
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım ya Rabb'im şafi isminin hürmetine şifa nasip eylesin 
0 oy
(435 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun. Umarım bir an önce iyileşir. 
0 oy
tarafından
Postunu okuyamadım bile benimd ekiz kardeiam beynind etumor vardı beş yidkir mücadele ediyoruz kız kardeşimi gömdük başkası geldi sanki Allah tüm hastaların yar ve yardımcısı olsun rabbim şifa versin inseallah . Rabbim seni kızını ve babasını yormasin inşallah 
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Allah şifa versin kuzum rabbim hiç bir anneyi evladıyla imtihan etmesin ne gelirse ondan ama söz konusu evlat olunca bi başka oluyor
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Rabbım şifalar versin kurban olduğum ya 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Rabbim şifa versin benim de annem kan kanseri
0 oy
(146 puan) tarafından
Allah şifa versin geçmiş olsun 
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Canim bizim bir akrabanın kızına da öyle dediler sonra anne den babadan da kan aldılar bir zararsız kan kanseri varmış birde zararlı onunki zararsız çıkmış sonuçlarında şuan  her ay kontrol altında seninki de inşaallah iyi sonuçları çıkar canim
0 oy
(10,497 puan) tarafından
Ayyy Allah'ım şifa versin inşaAllah 

İlgili sorular

0 oy
51 cevap 1,267 göst.
0 oy
5 cevap 107 göst.
0 oy
36 cevap 831 göst.
0 oy
25 cevap 365 göst.