+3 oy
2,304 göst.
Diğer kategorisinde (660 puan) tarafından
Hala şoktayım çok kötüyüm 1 haftadır ağlaması halsizligi gözünden yüzünde şişlik vardı tüm tahlilleri aldılar bugün kan kanseri dediler dünyam başıma yıkıldı başka hastaneye sevk ettiler ne olduysa 1 haftada oldu pazartesi günü ilik alacaklarmis nolur dua edin başına gelen var mı canım çok sıkılıyor 

99 Cevaplar

0 oy
(3,136 puan) tarafından
Rabbim acil şifalar versin inşallah kızını sana bağışlasın
-Reklam-
0 oy
(1,733 puan) tarafından
Çok üzüldüm canım rabbım tez zamanda şifa versın sanada dayanma gücü versın bır anne ıcın çok zor 
0 oy
(621 puan) tarafından
Rabbim şafi ismi hürmetine şifa versin inşallah sana da sabır versin canım benim sen güçlü ol ki evladında iyi olsun
0 oy
(345 puan) tarafından
Allah yardimciniz olsun rabbim şifa versin insallah
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Allah şifa versin Rabbim size bağışlasın inşaAllah tez zamanda iyileşir 
0 oy
tarafından
Rabbim acil şifalar versin inşallah yavruna 
0 oy
(1,448 puan) tarafından

Allahim şifa versin çok üzüldüm Rabbim size bağışlasın :'(

0 oy
tarafından
Kardeşimde aynı hastalığa yakalandı şuan hangi aşamadasınız bilmiyorum biraz zorlu bir süreç hiç isyan etmeyin bol dua ve tevekkül edin inşallah Allah’ın izniyle en kısa zamanda atlatır. Biz 3 yıl kemoterapi aldık ve atlattık çok şükür en büyük ilaç moral evladınız yanında hiç ağlamayın belli etmeyin üzüntünüzü bol moral verin. Küflü peynir hazır yiyecek yasak tüketmesi hijyenik bir ortam lazım hijyene dikkat edin aynı tabaktan yedirmeyin bunlara dikkat ettiğiniz takdirde enfeksiyona kapmaz çünkü kemoterapi bağışıklığı zayıflatıyor RABBİM yar ve yardımcınız olsun. Sormak istediğiniz bişey olursa özelden mesaj atabilirsiniz 
0 oy
tarafından
Rabbim Şafi ismiyle şifa versin yavruna kuzum metanetli ol sana ihtiyacı var bebeğinin
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Kaç yaşında, arkadaşımın oğluna geçenlerde tanı konuldu, tedaviye başlandı, haftada bir hastaneye gidiyor diğer günler evde, kemoterapinin yan etkilerini azaltan bi ilaç kullanıyor. Abime bu hafta tanı konuldu, şu an hastanede yatıyor:( Allahtan acil şifalar diliyorum, bugün cuma vakti dualar ettim bütün hastalara, tez zamanda afiyet versin Rabbim. 
(660 puan) tarafından
Benimki daha 18 aylık çok küçük arkadaşının oğlu kemoterapiden önce kullansın diye mi verdiler
(3,491 puan) tarafından
Önce mi bilmiyorum canım, çok
soramıyorum detayları. Küçüklerin seyri daha iyi diye biliyorum. Allah ferahlık versin tezden♡
0 oy
(8,318 puan) tarafından
Cok agır bır ımtıhan Rabbim yardımcınız olsun canım her işiniz rast gitsinde bir an önce o illeti alsın rabbim bolca sadaka verin evladınızın saglıgı niyetine :( 
0 oy
(1,405 puan) tarafından
Rabbım yardımcın olsun şifa versin inşallah 

kızım Bi haftalıkken sarılık olmuştu kan verdik bizde plt değeri olmalı düşük lösemi olabilir dedi 1 haftalıkken hemde sonra başka hastaneye götürdük devlete baktılar az kan aldıkları için öyle çıkmış çok şükür öyle bisey yokmuş. bide çok adak adadik inşallah Bi yanlışlık vardır adak ada içinde başka hastaneye de goturun
(660 puan) tarafından
İnşallah yoktur inşallah yanilmişlardir
(1,405 puan) tarafından
inşallah canım
(1,405 puan) tarafından
canım naptiniz aklımda dualarımdasiniz
(660 puan) tarafından
Bugün ilik alacaklar nolur dua edin sonuç güzel çıksın 1 2 gün sonra belli olacak
(1,405 puan) tarafından
inşallah kötü bsiey yoktur. duacinim. hayırlı iyi haberler alırsınız inşallah
0 oy
(201 puan) tarafından
Ay canım benim Rabbim yavruna şifa versin onu sana bağışlasın inşallah..
0 oy
(2,471 puan) tarafından
Rabbim acil şifalar versin katından ins yavrun bir an önce sağlığına kavuşsun cok üzüldüm kuzum benim
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Allahım şifa versin ya inşallah :(
0 oy
(155 puan) tarafından
Allah acil şifalar versin inşallah 
0 oy
(2,366 puan) tarafından
RABBIM şifa versin inşallah annemin yeğeni 9 yaşında onada tesadüf eseri teşhis konuldu şuan bir yıldır gidip geliyor ama çocuğun durumu gayet iyi Rabbım acil şifalar versin inşallah 
0 oy
(144 puan) tarafından
Çok ozuldum rabbim acısını göstermesin.safi ismiyle şifa verir inşallah
0 oy
(1,431 puan) tarafından
Rabbim şafi ismi hürmetine şifa versin kuzuya Allah'ım imtihanınızı kolaylaştırsın en güzel şekilde mükafatlandırsın Allah yar ve yardımcınız olsun sana da güç kuvvet sabır versin Allah büyüktür canım Rabbimin yanında o kadar kolay ki kun feyekün ol der oluverir şüphesiz yeter ki tevekkülü bırakmayalım 
0 oy
(2,802 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah çok üzüldüm 

İlgili sorular

0 oy
51 cevap 1,267 göst.
0 oy
5 cevap 107 göst.
0 oy
36 cevap 831 göst.
0 oy
25 cevap 365 göst.