0 oy
180 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (338 puan) tarafından
kizlar biliyosunuz hamileydim ara ara lekelenmelerim oluyodu.Dün sabah birden kan bosaldı hastaneye koştuk sabahtan geceye kadar hastanedeydik beta 15 haziranda 2244 tu dun 2940 cikti yukselmesi durmus dediler ama vajinal ultrasondada normal ultrasondada kese yok ve hic keseyi gormedik.Doktor ne oldugunu anlayamadi.Kanamam durdu ama oldugu zaman ne pantolon ne camasir hicbisey kalmadi ve isaret parmagim gibi pihti dustu.Amormal bisey oldugu kesin diyor doktor  2 gun sonra beta ver dedi icim rahat etmiyo dis gebelikse yatirilmam gerekmiyor mu boyle bisey yasayaniniz var mi kese gorulmeden düşük yapilir mi 

6 Cevaplar

0 oy
(134 puan) tarafından
Gecmis olsun canim insallah saglikli bi geveliktir korktugun gibi degildir. Kizima hamileyken bende cok kanama yasadim dustu dusecek dustu dusecek derken simdi 2 yasina geldi sipa :) 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kontrole git mutlaka yine ve her zaman ne olacağını bilemezsin kalbi durmuşsa zehirler dış gebelikse daha sıkıntılı ama inşallah hiç birşey yoktur sağlıkla doğsun benim kızım 6 haftalıkken karnımda sağ tarafımın en dibine gitmiş doktor aradı aradı bulamadı çok uğraştı en sonunda saklandığı yerde gördü burda duruyor dedi kalbide atıyor dedi kanamam o zaman başlamıştı benimde 4 ay yattım
0 oy
(866 puan) tarafından
Bnm dış gebelik böyle olmuştum cnm habire eve gönderdiler düşük diye  hiç bişi yapmadılar bnm bt a da düşüyordu sürekli en son ağrılara dayanamadm hastaneye gittik ki zehirlenmişim iç kanama geçiriyorum acil ameliyata aldılar ozmn, imann varsa özele flan git riske atmanşalalh bişi olmaz kese görünür 
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun kuzum kanmayla düşmüştür belki kese 
0 oy
(564 puan) tarafından
Dış gebelik olmasındansa inşallah o pıhtıyla beraber düşmüştür kese. Doktoru aksatma takibe devam et canım aksi durumda hemen hastaneye koş. Allah şifa versin inşallah. İnşallah en kısa sürede sağlıkla kucağını bebek doldursun 
0 oy
(7,675 puan) tarafından
Kanaman olduysa düşmüştür zaten degerler bi süre sonra düşer dış gebelik olsa bilirler 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 119 göst.
0 oy
2 cevap 70 göst.
20 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ebru yilmaz (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 177 göst.
17 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Errkekannesi (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
63 cevap 1,485 göst.

380,132 soru