0 oy
470 göst.
Diğer kategorisinde (1,456 puan) tarafından
Oğlum anasinifini bitirdi sübyan okuluna vermek istiyordum kaynanamlar biz karsilayalim ücreti dediler.igi dedim onlar bı kac yerde bulmuş ben evde yoktum bı yerle konuşmaya gittiler olmamış baska yeree yazdirmislar arıyor beni şuraya yazdırdım ya ne acele bu çocuk ne zaman tatil yapacak insan bı danışır sorar bı gelin görün der veya yeri çok sinirlerim bozuk cokkkkkkk

Parayi onlar veriyor diye emrivaki yapıyorlar resmen eşim çok abartiyosun çocuk çocuk hareketler yapma.ortalgii bozma dedi 

10 Cevaplar

0 oy
(2,355 puan) tarafından
Haklısın bence. Benim haberim olmadan kimse çocuğum ile ilgili karar veremez.
(1,456 puan) tarafından
İlkokul içinde şimdiden o okul olmaz kesinlikle ben iki begenmiyorim diyor ya sana sormadım ki danismadim ki ne gördün de vermem diyorsun anası babası var bu çocuğun sen kimsin ya
(2,355 puan) tarafından
Valla çok boş yapıyorlar. Sen mi çok yüz verdin acaba canım.
-Reklam-
0 oy
(833 puan) tarafından
Tabi normal sinirlenmen ama şu yolu izle '' keşke bana söyleseydınız ben gidip konuşmam lazım'' falan demeniz lazım 
(1,456 puan) tarafından
Söyledim trip yapma bana hemen sürat aştı
0 oy
tarafından
İlk önce annesine sorulur . Şu kaynanalarin cocuklara annelik taslamalarindan nefret ediyorum
(1,456 puan) tarafından
Çoğu şeyde yapıyor ya anası o sanki sen çok simarmissin he seni bı düzeltmek lazım falan diyor
0 oy
(572 puan) tarafından
Sübyan okulu ne demek
tarafından
Dini eğitim aynı zamanda oyun oynadığı bı okul camilerde olur genelde
(13,203 puan) tarafından
İçeriğinde kur'anı kerim öğretilen anaokulu
(572 puan) tarafından
Baktim internetten hic guzel seyler okumadim ama bilmiyorum yani derin arastirmak lazim :) sizin karariniz
(13,203 puan) tarafından
Heymomy kendi kararı evet de ben de intertteki yorumların çoğuna katılıyorum
(572 puan) tarafından
Ben ilk defa duydum iyi kotu birsey soyliyemem pek bilgim yok gördüğümü soyledim askom kendi kararı tabii ki ama ben boyle seyleri pek tavsif etmiyorum
0 oy
(48,467 puan) tarafından
iste bu yuzden maddi kimseden zorda kalmadikca destek istememek lazim bazıları para verince butun soz hakki onlarda olacak saniyo
(1,456 puan) tarafından
Ya ben karsilicaktim zaten onlar dedi biz verelim diye oğluma maddi hiç bi faydaları olmadığı için rahatsız oldular heralde
0 oy
(431 puan) tarafından
Konu alieleri olduğu zaman hmen çocuk ilan ediyorlar bizi.size tabi ki danışmalri gerekirdi.sizde soylesydiniz bana son anda neden söylüyorsunuz diye  ben de sinirlenirdim , ama olmuş artık sıkmayın tatlı canınızı 
(1,456 puan) tarafından
Söyledim de trip yaptı hemen çocuk gibi trip nasıl atılır ben gösterecem ama
(431 puan) tarafından
Konuşun valla çocuk benim çocuğum para ödeyince söz hakkı doğduğunu bilmiyordum diyin anlasınlar,kimse çocuğum hakkında karar veremez
(1,456 puan) tarafından
Öyle dersem ipler.kopar.bana göre koparsa kopsun da eşimle.kotu olurum onlarr benim kizdigimi anladı zaten hergun arayan kaynanam 2 gündür tık yok hic eşimde kızdı ama napayım dedi ana baba dedi ne diyim dedi
(431 puan) tarafından
Aman bn yaşamış gibi sinirlendim ondan dedim öyle  ben pat pat söylüyorum valla.biz akraba oldugumuz için de nazimiz geçer birbirimize siz soylemyin tabi o zaman esinizle kötü olmayın ❤️♥️
0 oy
(836 puan) tarafından

Sübyan okulu ney gııı ;)

0 oy
(1,448 puan) tarafından
Ya canım konuştunuz ya ondan ince düşünememiştir hani zaten konuştuk kabul eder diye düşünmüştür 
0 oy
(14,951 puan) tarafından
Sen de ben de bı göreyim ona göre götürürüz de. Bozuntuya verme. Ortalığı da elevlendirme. Ama yaptıkları doğru değil . Anne Görecrk önce. Ona göre.olacak tabi
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Şu Kaynanalar torunlarını neden çocukları gibi görüp onlar hakkında karar verir ki... O çocuğun annesinin olduğunu neden düşünmezler

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 749 göst.
24 Mart 2023 Aile kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 249 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Pamuk prenses (792 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 149 göst.
20 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Güneşş (680 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 251 göst.
6 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _erkenci_kus (473 puan) tarafından soruldu

377,887 soru

11,310,592 cevap

34,743 kullanıcı

...