0 oy
753 göst.
Aile kategorisinde (506 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Selam arkadaşlar yazıp biraz rahatlamak biraz da fikir almak istedim. Görümcem geldi 3 tane çocuğu var 3 de şımarık ve birbrinden yaramaz çocuk benimde 1 yaşında kızım var asla çocuklara suç bulmuyorum kızmak da istemiyorum ama ben mi abartmıyorum bilmiyorum. Kıymalı makarna yaptim ayran falan oruç değildi bende değildim. Neyse.. şakayla karışık makarna sevmem diyor gorumcem yemek söyledi tavuk ızgara sipariş verdi neyse hem makarna hem tavuk yedi. Kızları makarnaya doldurdu ketcabi sesim çıkmadı ne diyim çocuk diye bişey demedim kek yapmıştım ikram ettim çayla beraber her yeri kek yaptılar anneleri arkalarından geziyor her yer kek ellerinde yemekle geziyorlar anneleri oturmuş Instagram'da geziyor. Ben bı yandan kızımla bı yandan etrafı toplamak uğraşıyorum. İşte diyor yarın çarşıya gidecem ordan da sana gelirim kalırım diyor bende dedim ben anneme gidecem yarın tamam anahtarı bırak alt komşuna alırım ben gelir kalırım diyor kendi evi çarşının göbeğinde. Çok sorumsuz hiç bişeyden memnun değil. Kızımın çok oyuncağı yok alan bı insan değilim gözüm yok kendi durumları bizden daha iyi bi oda dolusu oyuncakları var kızları neyi görse anne eve götürelim diyor kızımın emzigine kadar almak istiyor 2 yaşında ki kızı anneleri sesini çıkarmıyor hiç bi şekilde madem öyle ben gitmem evimde kalırım dedim oyuncak içinde dedim ki neyi kızımın elinde görseniz alıyorsunuz dedim gülerek o gülerek herşeyi diyor yok makarna yemek değil benim için falan filan giderken öpüyor beni ayy çok sinirlenmişsin yüzünden ateş çıkıyor benim kızım uykusu varken mızmız ve biri varken yatmıyor bütün gün ağladı yeni uyudu. Çok sinirlendim sinirden Karman corman yazdım salona giriyorlar salondaki konsol üstündeki eşyaları ekliyorlar annelerinde tık yok yemim ederim çok sinirlendim ben eşyaya düşkün bi insan değilim ama bilmiyorum ben mi abartiyorim büyük konuşmak istemiyorum bütün sinirmi kızımdan çıkardım bağırdım ona çok ağladı sonra da pişman oldum hakkınızı helal edin uzun oldu

Bu arada görümcem ve kaynanam deprem diye müstakil bi evde kalıyorlar ikisi beraber biz Mersin'de yaşıyoruz kimsenin evine bişey olmadı kızi okula gidiyor. Müstakil ev köyde kendi evi şehirde ayrı var ayrıca okulda şehirde öyle diyim. Benim evimde şehirde her gün araba ile köyden geliyorlar 12.30 da okula bırakiyorlar akşam 5.30 a kadar ya arabada ya da bana geliyorlardı istemediğim halde cagirmadigim halde Cat kapı geliyorlar yada eşim yalvarıyor gelin aşağıda beklemeyin diyor

27 Cevaplar

+1 oy
(790 puan) tarafından
Abartmıyorsun insanın canını kim yakıyor onu geriyorsa Allah onu bildiği gibi yapsın.
(506 puan) tarafından
Aminn canım benim aminn
-Reklam-
+1 oy
(5,607 puan) tarafından
Ne münasebet anahtarını bırak git kusura bakma ben rahat edemiyorum anahtarımı komşuya bırakamam güvenmiyorum deseydin anlardı belki. 

Kusra bakma da sende de hata var içine atıp atıp küçücük bebeğe patlyacağına görümcene söyle ne diyecek sin o çocuğun ne suçu var sende onun gibi lafını esirgeme 
(506 puan) tarafından
Çocuğum için çok üzüldüm bağırdım uyudu ama içim hiç rahat değil
(5,607 puan) tarafından
Yapma canım benim yapma valla kime kızgınsan ona patla yazık çocuğuna
(506 puan) tarafından
Çok haklısın:((
(5,607 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah bundan sonra ne zoruna gidiyorsa açık açık söyle. Söyleme şekli sana kalmış senin mizacına bağlı ama söyle içinde tutup kendine zarar verme böyle
+1 oy
(3,654 puan) tarafından
Eşine istemiyorum de. Tek bir kez dahi yalvarırsa yukarı gelin diye, onlar çıkarken yukarı, sen hazırlan çık git annenin evine. Biraz da sana yalarsın eve gel diye. 
0 oy
(7,719 puan) tarafından
Okurken ben bile sinir oldum bu ne yüzsüzluk
(506 puan) tarafından
Evet halen çok sinirliyim
0 oy
(2,404 puan) tarafından
Kendi evinde de böyle mi? 
(506 puan) tarafından
Böyle değil gerçi evinde görmüyoruz ki ya annesinde ya bende ya kaynanaasinda yemek yapmaz çocuklari kaynanam buyuttu
(2,404 puan) tarafından
Ne pislik bi insanmış valla kov gitsin çarşıda evi var daha bide 2 saat size mi gelcek
0 oy
(239 puan) tarafından
Esine anlat istemiyorum gelmesini de 
(506 puan) tarafından
Görümcem ve kaynanam deprem diye müstakil bi vede beraber yaşıyorlar ama görümcemin kendi evi var ve evine hiç bişey olmadı..Mersin'de yaşıyoruz bu arada mersin deprem bölgesi değil 6 şubattan beri beraberler. Kızının okulu şehirde müstakil ev köyde şehire biraz uzak her gün sabah 12.30 da geliyorlar okula bırakıyor 5.30 kadar bekliyolar akşam ya arabada ya bende eşimde ben istemedim halde her gün bana çağırıyor gelin arabada beklemeyin diyor. Sonuçta deprem olmuyor evine geç okula gitsin gelsin kızın. Ne arabada heder ediyorsun kendini çocukları
(239 puan) tarafından
Hii senin evi durak olarak kullaniyoe bi de herrr gun :D valla iyimis kolay gelsn kardes
0 oy
tarafından

Keşke kızına bağırıp cagirmasaydin. Küçücük çocuk ne bilsin.

Ama gorumcende baya abartmış. Haklısın sinirlenmekte.
(506 puan) tarafından
Kızım için çok üzüldüm zaten :(
0 oy
(150 puan) tarafından
Burda ben biraz sana buldum suçu canım böyle bi insanla nasıl böyle içli dişli olabilirsin ve bu kadın senden yüz bulmasa bence bu kadar ileri gidemez tavrını koy sana yazık küçük çocuğun var bide 
(506 puan) tarafından
Görümcem çingene gibi herkese böyle ben gitmem bile hiç
(150 puan) tarafından
Allahım ya ben burdan çıldırdım birinin üzerinden mi konuşsan canım acaba evime geliyo söyle böyle çocuklarla ilgili falan mi desen anlamaz mi gerçi böyleleri yüzsüz olur da
(506 puan) tarafından
Çok yüzsüz oyuncağı vermek istemedi kızım bende kızım oyunuyir dedim veremeyiz bişey olmaz dedi aldı ben evde yokum dedim bişey olmaz diyor elleri çikolata her yeri çikolata yaptılar sil ellerini diyorim bişey olmaz diyor
(150 puan) tarafından
Ayyy Allah sabır versin bacım açık açık konuşmadıkça böyle devam eder o sana nasıl ki anahtarı bırak diyerek genişlikte bulunuyosa sende rahastiz olduğun şeyleri söyle ekmegin ayrı yolun ayrı ne de olsa
0 oy
(181 puan) tarafından
Kızının ne günahı var
(506 puan) tarafından
Çok bağırdım ona çok üzgünüm:(
0 oy
(399 puan) tarafından
Senden yüz bulmuşlar tabi yaparlar anahtarı bırak da neymiş ne kadara rahat  valla bn hayatta tahammül edemem böyle şeylereeeee
(506 puan) tarafından
Bide sen birakmasan da kardesimden alırım diyor
(399 puan) tarafından
Ben evde değilken kimsenin girmesini istemiyorum deseydin direk o hiç çekinmeden söylüyorsa sende söyle böyleleri iylikten anlamaz.cocuklarinin arkasını toplasa  peslerinde olsa her neyse de vurdumduymaz biriymiş.
0 oy
tarafından
Tamda benim gorumcemi anlatmışsın cnm ve ikitane çok yaramaz çocuğu var dün post actm beni linclediler bende dün tartistim bidaha asla evime almam barismadigim sürece 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Sen yokken nasıl senin evinde.oturcak..kendi evinde hasar yok ise gidip.kalabilir. ayrıca.cocuklar etrafı dağıtırken telmile.ugrasmasimhic hoş değil. Ben olsam bende.kizarim.makarna.onun için yemek.degilse.gitsin.kendi evinde yemek.yapsin madem.
0 oy
(981 puan) tarafından
Ay cok sukur benimkiler sehirdisinda yasiyolar elti zaten yok rahatim.cok gicik ya bende sinir olurum cocuguna dur demeyen anneye.kendi evinde ne yaptirirsan yaotir ama baskasinin evinde saldim cayira mevlam kayira olur mu.yaz tatili gelsinde rahatlarsin insallah bunlarin senin yakandan dusecegi yok
(506 puan) tarafından
Kız yaz tatili gelse bile yine gelir bunlar yüzsüzler
0 oy
(985 puan) tarafından
Hepsi aynı değil ama kv gr elti dediğin az edepli olacak al benden de o kadar sevmediğimi bildiği halde gr gelmek istiyor kızına bizi davet edin diyor kendi diyemediği için oğlunu sevmiyorum biliyor küçük kızına dedirtiyor ben sanki anlamıyorum 
0 oy
(15,183 puan) tarafından
Tam anlayamadım ama sadece şunu anladim gorumcenin giderken sana ay çok sinirlenmiş son sen yüzün kıpkırmızı olmuş demesinden herseyi bilerek yaptığını kasitli olarak sinirlendirdigini anladım. 
0 oy
(115 puan) tarafından
Herseyi gectim anahtarı bırak ne demek ya
0 oy
(8,908 puan) tarafından
Sen bu kadar taviz ve tolerans gosterirsen bu derece yüzsüz olur oda esinin ne dediği değil senin ne dediğin önemli misafiri ağırlayan sensin eve geldiklerinde açma kapıyı yada direkt çık git onları evde bırakıp gitme 
0 oy
(2,161 puan) tarafından
Allah sabır versin sana canm bu rahatlık ne ne demek anahtarı bırak ne hakla bunu söyleyebiliyor 
0 oy
(8,971 puan) tarafından
Görümcemle olan ilişkime şükrettim...

Okurken sinir oldum senin olman normal hele o uykusuz çocukla daha da zor oluyor insana gelirim anahtar bırak kısmı daha sinir ediciiii
0 oy
(238 puan) tarafından
Madem eşin çağırıyor onlar gidince toplamasaydın ortalığı eşine toplatsaydın. Valla sinirlerim tepeme çıktı okurken ki kolay sinirlenmem. Madem makarna sevmiyor hanımefendi çarşıdan gelirken yemek getirsin kimse kimsenin kölesi değil bir daha gelirse su bile verme bırak kek falan yapmayı...

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 471 göst.
18 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Mevah (1,483 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 345 göst.
19 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 933 göst.
21 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Miray❤Asel (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 237 göst.