0 oy
155 göst.
Diğer kategorisinde (1,076 puan) tarafından

Onceden hediye falan alırdm giderdik bugün arayamdm da ogluyla aram cok kötü .Bir de babalar gününü sevmiyorum cünkü bir yanım eksik kaliyor hep.Bi ara gittigimizde mi kutlasam yoksa mesaj mi atsam babalar günüyle ilgili bilemedim. Kendi oglu kutlamaz öyle seyleri ama ben bekler diye dusunuyrm ne bilim

9 Cevaplar

0 oy
(1,486 puan) tarafından
Valla kendi babama mesj attim kayinbabamda haketmiyo eşim hediye aldı sadece onuda geçen vermişti hic sormadm babamada mesj attım şimdide yanindaym ztn 
-Reklam-
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Kutlamadim aramamda ben ona nisanliyken baba dedim o kız bana baba demesin demiş babam değil sonucda nie arayan:)))
(1,506 puan) tarafından
Niye öyle demiş kız elalem baba desin der oda :)
(48,708 puan) tarafından
ne manyak insanlar var ya guler misin aglar misin
(3,419 puan) tarafından
Ben teyze oğlunu aldım eniştem oluyor kendisi k.p normalde k.p kendi yeğenini alcakmis eşim beni isteyince bana düşman oldular 3 yıl geçti hala düşmanlar karısına baba demesin o kız demiş bende demedim hiç ama her defasında yüzlerine vururum kinimde pistir biraz :)))
(1,506 puan) tarafından
Dimi benim k.babam ilk geldiklerinde baba demiştim yani ilk derken belliydi Nisan filan nasıl sevinmiş eşime ben bunu çok sevdim hemen baba dedi demiş :)
0 oy
(17,834 puan) tarafından
Boşver bugün kutlamadınsa kutlama artık
0 oy
tarafından
Ya koydeyim diye hediye alamadım kek ve çayla kendimce babalar günün kutlu olsun dedim şeker gibi benim kayinbabam çarşıya gidince ilk isim ona hediye almak çok şey hakkediyor babamın yapmadigi babalığı yapıyor bana 
0 oy
(1,506 puan) tarafından
Ben arayıp kutladım kendi babam yok eşimle de kusum ama kutladım kayinbabam iyi adam 
0 oy
(48,708 puan) tarafından
esime görüntülü ara kizimla kutlayin dedim bende arasan kaynak yapardim aramadi bende aramadim 

kendi babami goruntulu aradim☺️
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Kayinbabam özünde çok iyi bir insan ama bu zamana kadar bize bir kuruş parası geçmemiştir. Eşimle herşeyimizi kendimiz aldık. Destekleri hiç yok. Oğlum oldu ona alıyorlar Allah var. Torununu çok seviyorlar.  ama kaç senedir evliyim bize o değeri vermediler bende değer vermiyorum. Çok zor zamanlar gecirdik herşeyi eşimle birlikte üstesinden geldik. Ozamanlar bile yanımda olmadıkları için iyi gününde asla yanında olmam. 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Adamla bi sorunun yoksa,suçu ne kutla gitsin 
(1,076 puan) tarafından
Mesaj mı ataym gec oldu ama
(14,428 puan) tarafından
Ben olsam ararım canım oda baban sayılır saatin ne önemi var
(1,076 puan) tarafından
Ya ben bugün rahatszdm hem fiziken hem ruhen koye gittiler sandm gideriz diye düsünuyrdm iste gitmemisler de biraz önce kaynanam oglunu aradı sitem etti zaten simdi de onun üstune aramak olmaz herhalde
(14,428 puan) tarafından
Yani aynen böyle söyleseydin aradıklarında kuzum
Amaaan neyse takılma
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Ben babalar gününü ayın 9 nda sanmıştım o gün arayıp kutladim bide baktım bugunmus az önce arayıp tekrar kutladım babamıda dün gece arayıp kutladim ikiside iyi ki var rabbim sağlık sıhhat uzun ömür versin inşallah onlara

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 251 göst.
17 Haziran 2022 Aile kategorisinde Sevgi_kelebegi (328 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 288 göst.
19 Haziran 2023 Aile kategorisinde Lale030507 (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 347 göst.
19 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 301 göst.