0 oy
232 göst.
Aile kategorisinde (2,355 puan) tarafından
Arabamızi cizdirdim çok cnm skldi benzin konulma yeri derin çizildi eslerinize bı sorun düzelir mi satmayı dusunuyo eşim çok kızdı  çok üzüldüm başıma ağrılar girdi 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
kötü olmus yaa  dikkat et tatlım 
(2,355 puan) tarafından
Öyle cnm çizik derin sanki tamamne dikkatszlgim tek başıma 2bebekle geldim evin önüne yakın olsun die arabaya carpmasnlar biraz dha giriyim dedm wlla çok kız di stacakms
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cana geleceğine mala gelsin. Kaporta ezikli çizik değilse pasta cila ile kapatır birşey olmaz
(2,355 puan) tarafından
Yok sanırım ağaç ve duvara sürttüm ya
tarafından
Sanırım :))) bir pasta cila yapsın geçer o yaa. Abartılacak birşey yok canım. Takma bu kadar kafaya. Korkar binemezsin bi daha arabaya
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Boyama gerekiyor ise değer kaybı olur.

Pasta cila işe yarar belki 
(2,355 puan) tarafından
Pasta cila bakcm netten eşim çok kızdı oyuzden değer kaybı olacak die oda satacam diyo bı turlu satmiyo yeni arabada almicakmis naparsan yap dedm alamaz beceri yok **** etti beni ins işe yarar
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Markasına göre değişir araba eccik değerli biseyse sıkıntı ama düşük model biseyse çok aranmaz modeli eski olunca sıfır muamelesi yapılmaz yeni modelse sıkıntı
(2,355 puan) tarafından
2011 Opel Corsa arabamız da çizik yoktu satılmaz die ayakta
0 oy
(572 puan) tarafından
Pasta yap elinle derin degilse gecer 
(572 puan) tarafından
Bende gecen tamponu oark ederken surttum pasta yaptim esim farketmedi bile yuzeysel bi cizikti
(2,355 puan) tarafından
Ben nasl pasta yapayım hafif derin eşim çözüm bulmak yerine morlai bozulup çene yapar çenesinden basım agridi
(2,355 puan) tarafından
Pasta nasl ypiliyork benmki çizik degl hafif derin
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Kiz bişey olmaz ben sağ arka kapıyı komple kamyonetin arka kasasını tutan kilide taktirmistim pasta cila ile halloluyor bide gocmustu benim ki vakumlu biseyle pıt diye eski haline getirdiler 
(2,355 puan) tarafından
Yaaa cddmisin ben sonrasına bakarım hemen yaptırırım elbet o para gidicek sonrada satacaksam koyardım şeye satardım wlla huysuz durduk yere sürttün diye kiziyo pasta cila vakkum olur mu ay ins yaparlar eşine kalırsa yapılmaz yapılmayan araba mı var Allh aşkına , çizik ana biraz derin çok üzüldüm
(1,092 puan) tarafından
Yani yarilmadiysa orası olur kuzu benimki çok derin göçük olmuştu
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Sizin çizilmiş bizim dün içcra konmuş üstüne markete gittik arkamızda trafik polisi arabamızı aldılar onca yolu bide bebemle yürüyerek geldik 
(2,355 puan) tarafından
Ciddimisin ay neler var hayatta eşim dnenee söylüyorum şükret abartma beterin beteri var diye ama dünyası yıkılmış gibi yapiyo paramız gitsin ne var para gitmesin die die bu hale geldik zaten , tüh çok üzücü olmuş eve biraktirsaydiniz ya kendinizi borç mu vardi

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 261 göst.
6 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 503 göst.
20 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 404 göst.
0 oy
13 cevap 315 göst.
30 Ekim 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,300 puan) tarafından soruldu

377,168 soru

11,287,531 cevap

34,692 kullanıcı

...