+4 oy
785 göst.
Diğer kategorisinde (659 puan) tarafından
Rabbim okuyan herkesin evladını bağışlasın ayağına taş deydirmesin çaresizim dua bekliyorum sonuçları temiz çıksın kanser çıkmasın nolur dua edin Rabbim ol der oluverir yavrumun adı Hümeyra Okuyanlardan Allaahh razı olsun kat kat mükâfatıni versin kurban olduğum

48 Cevaplar

0 oy
(2,374 puan) tarafından
Sonucu inşallah temiz gelir korktuğunuza uğratmasın Rabbim 
-Reklam-
0 oy
(7,548 puan) tarafından
Gecmiş olsun rabbimin şifa versin inşallah 
0 oy
(100 puan) tarafından
Rabbim Peygamber Efendimizin yüzü gözü hürmetine, mazlumların yüzü gözü hürmetine günahsız bebeklerin ve el- şafi ismi yüzü hürmetine şifa versin yavruna en tez zamanda inşallah dualarım seninle. 
0 oy
tarafından
Hümeyra yavruya Allah sifa versin. Korktugunuza ugratmasin. Bende bi Yasin okuyacagim inşallah. 
0 oy
tarafından
ALLAH şifa versin inşallah canım özel günümdeyim dualarım sizlerle
0 oy
(146 puan) tarafından
Allah'ım safi ismiyle şifa versin inşallah bütün bebekleri korusun benim bebeğiminde lenf bezi sorunu var çok korkuyorum biyopsi yapılacak galiba sizin sorun neydi acaba ....
0 oy
(1,669 puan) tarafından
Bu akşam bende yasin okurum canım. Rabbim şafi isminin hürmetine yavruna acil şifalar versin.
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin inşallah
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin güzel haberler almayı nasip etsin dualarımdasiniz bende okumak istiyorum inşallah ♥️
0 oy
tarafından
Kanamam olmasa kesin okurdum ama dua edecem

Rabbim büyük inşallah herşey ter temiz çıkar 
0 oy
(850 puan) tarafından
İnşallah kızınızın sağlık haberlerini alırsınız..Rabbim yardımcınız olsun..
0 oy
(7,939 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah cnm benim  

Benimde oğlumun şevkini yaptilar gözleri kaymış çok üzülüyorum 
0 oy
(249 puan) tarafından
Birazdan okuycam Allah şifa versin inşallah biseyi cikmaz sonucuda temuz çıkar inşaallah aminnn
0 oy
(687 puan) tarafından
Canım beniminsallah sonuclariniz temiz çıkar..rabbim şifa versin kuzuna
0 oy
(2,838 puan) tarafından

Rabbim şifa versin adaşıma <3

0 oy
tarafından
Ben okuyorum hemen canım Allah şifa versin inşallah olumsuz sonuclarla karşı karşıya kalmasziniz çok zor bı bekleyiş süreci kardesimden biliyorum rabbim kimseye yastamsin
0 oy
(2,449 puan) tarafından
Canım hastayım okuyamıyorum..   Rabbim inşallah korktuğunuz şeyle karşılaştırmaz
0 oy
(5,825 puan) tarafından
Rabbim şafi ismiyle şifa versin inşallah korktuğunuzu başınıza getirmesin
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Regl olduğum için okuyamıyorum ama dualarım sizinle inşallah tertemiz çıkar sonuçlar
0 oy
(9,551 puan) tarafından
Allah'ım inşallah tertemiz çıkar sonuçları bşieycğii yoktur inşallah haber edersin canım

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 557 göst.
0 oy
10 cevap 178 göst.
16 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Gonulgungor (240 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 188 göst.
20 Kasım 2023 Diğer kategorisinde kgulsum590gmail.com (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 106 göst.

379,137 soru

11,349,210 cevap

34,814 kullanıcı

...