0 oy
362 göst.
Diğer kategorisinde (28 puan) tarafından
Kızlar ilk bebeğim haliyle acemiyim kayınvalidem gille birlikte yaşıyoruz . Hem bebeğe bakmak hem işleri yapmak çok yorucu geliyor çünkü ne gündüz doğru düzgün uyuyabiliyorum ne de gece. Eşimde bazen sıkıntı çıkarıyor tek senin mi çocuğun var elaleminde çocuğu var hem çocuk bakıyor hem işlerini yapıyorlar. Bende yapıyorum ama bebek olduğu için emzir uyut derken işlere geç başlıyorum kayınvalidem desen işlere el atmaz arada bir çocuğa bakar bakmaz o kadar. Sizler bebeğinize de işlere de dört dörtlük yetişebiliyor musunuz

22 Cevaplar

0 oy
(116 puan) tarafından
Valla canm annem geliyor bazen beraber yapıyorz çok faydası oluyor. Annme olmasa yapardm yne tabii ama kaynanamla yaşasam iş bitmezdi. Evde 1 kişi bile olsa zor bence. Rahatın da olmyor iş de btmyor. Eşin ve sne olssan bi meneemn yap ayıptr sölemesi ye. Ama biri olnca illa farklı yapıyorsn canın isteynce dinlenemiyorsn üzüldm ya. Ama sen bence dinlenmene bak. Umursama. Evt herkesn var çocuğu ama herkrs de çıldırıyor. D. D. Dkim dyor ki ayyy çok kolayyy falannn. Herkes zor dyor. Eşin rüyasında görmş heralde çok kolay diyip her iii yapan yorulmayan kadınları
-Reklam-
0 oy
(731 puan) tarafından
Her şeye mükemmel yetişiyorum ama uykuma berbat :D

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 245 göst.
26 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 452 göst.
2 Nisan 2022 Aile kategorisinde hayal14 (2,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 245 göst.
0 oy
26 cevap 413 göst.
1 Mart 2023 Diğer kategorisinde siyahmezarinsahibi (1,092 puan) tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...