0 oy
698 göst.
Aile kategorisinde (199 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Kızlar şimdi benim eşim çok rüya görüyor ve sürekli ben onu biriyle aldatıyormuş evleneli 1 sene oldu ben evden çıkmayan insanım kimseyle de konuşmuyorum sürekli aynı rüyayı görüyor sürekli uyanınca ağlıyor kendine vuruyor niye böyle rüyalar görüyorum ben diye fln benimde elim ayağım dolaşıyor bu sabah uyuyorduk bı baktım kendine vuruyor uyandım bana diyor sakinleştirdim işe gidemedi çok kötü oldu sizce piskiyatri den randevu almalımıyım ne yapıcam artık bilmiyorum :pinch:

22 Cevaplar

+1 oy
(1,369 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bende dönem dönem eşimin beni aldattığını görüyordum uzun zaman oldu şükür görmüyorum da görümcem şey demişti acaba aldatılmaktan çok korkuyor olabilir misin çünkü kemal'im yapmaz diyenlerden değilim ama eşimin gercekten gözü yok dışarda. Yani bunu düşünmeme sebep olacak tek bir hareketi yok ama görüyorum. Rüyalar da insanlarla ilgili değil insnain iç dunyasiyla ilgili. Demekki bilincaltimizda böyle sorunlar var 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Eşini çok iyi anlıyorum insanın psikolojisi bozuluyor ben  ya kendimi başka bı erkekle bakisirken falan görüyorum ya da esimin başka kadınla imam nikahı kiyilirken hemen hemen hergun görüyorum bunu elinde olan bişey de değil valla kafayı yedirrir adama bu rüyalar 
0 oy
tarafından
Al tabikide adamın psikolojisi bozuk tamam rüya hepimiz görüyoruz ama kendine vurması ağlaması normal değil
0 oy
tarafından
Bence sen evden cık gez toz sacmalamasın bılınc altı bence tamamen
tarafından
eşin normal degıl canım ıse gitmeyecek ladar kendıne vurup aglayacak kadar yanı aklı basında bır ınsan ruya ıle gercegın ayırdında olur boyle davranmaz tövbe tövbe der kalkar hayatına bakar
(199 puan) tarafından
Sürekli namaz dua eden biri tövbe ediyor bende öyleyim hani bilmiyorum niye böyle oluyor hergun aynı rüyayı görüyorum diyor
(775 puan) tarafından
Öyle deme kiz bende bir kere gördüm rüyamda nerdeyse bı hafta on gün icim ilimadi soğudum resmen psikolojik olarak çok yıpratıcı
(199 puan) tarafından
Tabikide canım insan çıkamıyor piskoljik olark ve çevremizde olsun haberlerde olsun çok etkileniyoruz Eyüp Sultan a gittik dua ettik muska yaptırdık inşallah birdaha böyle şeyler yaşamayız
tarafından
Çok sık görmesi normal degıl ondan atlatamıyo zaten sebebını bulmak lazım
0 oy
tarafından
Eşin net kafayı yemiş
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Al tabi birden sana zarar verse
(199 puan) tarafından
Öyle huyu yoktur ama ilk defa bu kadar kotu gördüm onu
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Rüyalar yüzünden mi biyere cikmiyosunuz merak ettim 
(199 puan) tarafından
Yok canım oturduğum yerde tanıdığım kişiler fazla yok 2 eltim var okdr arada oraya giderim okdr eşimle genelde gezeriz
(1,048 puan) tarafından
Hmm o zmn bencw gidin bi doktora insallah iyi olur
0 oy
(3,388 puan) tarafından
Eşin geçmişte yaşadığı şeylerin etkisinde kalıo olabilir bi dr görünmekte fayda var 
0 oy
(509 puan) tarafından
Al cnm gidin normal değil ben seni çok sevdiğini anladım ama normalde değil 
(199 puan) tarafından
Evet ikimizde birbirimizi çok seviyoruz kaçarak evlendik sürekli namazda olsun dualarında olsun böyle şeylerden çok korkar beni görünce biriyle kötü oldu işte
0 oy
tarafından
Al götür göster kocano doktora 
0 oy
(171 puan) tarafından
Benim eşimde durduk yere görüyordu öyle rüyalar bana anlatıyordu sen beni rüyamda aldatıyordu diyordu ama gülüsup kapatıyorduk konuyu.. Rüya bu ya takıntılı olmaması lazım birazda eşim daha da görmedi yani
0 oy
tarafından
Bencede gitsin
0 oy
(2,449 puan) tarafından

Benim eşimde rüyasında hep  beni dövdüğünü görür çok kıskanç ondan heralde:)

0 oy
(487 puan) tarafından
Bu tarz rüyalar illaki kadın erkek herkesin her çiftin başına gelmiş olabilir.fakat eşin bunu bilinçaltı yapıyor demekki ister istemez her gecede aynı rüyayı görüyor.ama devamı kötü bunun rüya olduğunu kabullenip arkasında bırakamıyor kendine zarar veriyorsa bu bence doktorluk bir olay.allah korusun daha ileriye gitmeden bi yardım almalısınız bence.
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Bence acil pisikiyatriye gidin
0 oy
tarafından
Bizdede tersi var kız :)))☺️☺️
0 oy
(7,612 puan) tarafından
Alimallah ruyasında seni öldurdunu görse kendini seni öldürür bu adam gidin bi randevu alın normal değil 
0 oy
(752 puan) tarafından
Rüyanın etkisinden cikamamasi sıkıntılı bacım rüyaya bağlı cinnet falan geçirirse Allah korusun bı doktora gözükmesine fayda var
0 oy
(355 puan) tarafından
geçmiş te hata mı yaptın, o yüzden oluyor olabilir.
(199 puan) tarafından
Yok canım cok şükür beni kaybetme korkusu çok var biz çok zor şartlarda evlilik yaptık dışarıya kimsye güveni yok sadece rabbim göstermesin inşallah
0 oy
(661 puan) tarafından
Bence rüyalar bilinc altında kalanlardir eşinin böyle bı korkusu olabilir terapi almasında fayda var ikiniz adına sa

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 66 göst.
26 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Dilara16 (233 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 349 göst.
11 Ekim 2022 Aile kategorisinde Mrvyilmaz (588 puan) tarafından soruldu
+1 oy
54 cevap 1,538 göst.
0 oy
16 cevap 301 göst.
31 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Anne-bebek (761 puan) tarafından soruldu