0 oy
381 göst.
Aile kategorisinde (1,352 puan) tarafından
Kızlar kaynanamla konuşmuyorum görümcem geliyor köye kaynanamın eve bende gitmek istemiyorum anlayışla karşılar diye görümceme abla ben kaynanamla karşılaşmak istemiyorum o yüzden gelmeyi düşünmüyorum sende anlarsın beni diye düşünüyorum dedim çok ağır konuştu sen ne kadar rahat bunu bana söylüyorsun annem hakkında gibi sizce kim haklı 

14 Cevaplar

+1 oy
(1,243 puan) tarafından
Kiz görümceye anne kötülenirmi  :) bosver onunla hicbisey paylasma
(1,352 puan) tarafından
Hatayı orda yaptım galiba
-Reklam-
+1 oy
(14,428 puan) tarafından
Bizim gelin bana böyle dese aaaazını yırtarım aaaazını
+1 oy
(1,383 puan) tarafından
Cokk yanlis yapmissin o kelimeler soylenir mi yaa keske hic birsey demeseydin hosgeldin deseydin sadece nasil falan baska birsey demene de gerek yoktuu 
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Yani kötü bişey dememiş sin ki görümcen abartmış. 
(1,352 puan) tarafından
Ne bilim diyor annem hakkında nasıl öyle dersin
(1,610 puan) tarafından
Boşver takma kafaya
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Yazma cevap bosver gitmede
(1,352 puan) tarafından
Ne bilim sizce kırıcak bişey var mı burada
(22,070 puan) tarafından
Görümcelerle bu tarz seyler konuşulmaz hemen yanlış anlarlar sen icinde kötülük yokken paylaşmışın o ters tepmis en iyisi konuşmamak bosver
(1,352 puan) tarafından
Tamam canım sağol cevabın için
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Kendince haklı olabilirsin ama görümcen yerinde olsam bende aynısını söylerdim. Ne kadar anlayışlı biri olursa olsun annesini kötülüyorsun bu olmaz 
(1,352 puan) tarafından
Ama haksız yere demedim ki benim yaşadığımı kendi kaynanası yla yaşasa napardı acaba
(3,259 puan) tarafından
Haklisindir bacım sana haksızsın diyemem. Burada çok şeye hayret ediyorum yani öyle kaynanalar okuyoruz. Yaşadığını sen bilirsin ama şuan benim annem yengeme ne ederse etsin yengem gelip annem için bana kötü söz dese onun karşısında olurum. Belki annemin de yanında olmam ama yengemin kesinlikle karşısında olurum
(1,352 puan) tarafından
Anladım canım sağol cevabın için ne diyim ki şimdi peki görümceme
(3,259 puan) tarafından
Kusura bakma haklısın de kapat konuyu arayada iyi Bi mesafe koy
0 oy
(93 puan) tarafından
Ayy kendileri toz kondurmaz ama kendi kaynanalrini nasil da kotulerler bide gelir senin yaninda yapar bunu :d
(1,352 puan) tarafından
Aynen öyle canım Ama o kadar kıracak ne var ki dediğimde
(93 puan) tarafından
Takmamaya calisin bosverin gercekten bunu bjr makam olarak goruyor bazilari ben de bir gorumceyim ama var miyim yok muyum belli degil cok nadir gelir dertlesir benle bana soyler mesela hoslanmadigi seyleri ben annemi uyaririm. Kisilik meselesi o sizi kolayca kirabiliyorsa sizde onu bu ladar dusuncek kadar onemsemeyin bosverin hayat kisa :)
(1,352 puan) tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
tarafından
gorumceden dost olmaz 
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Ahh bacimmmm.  Oba anasına birşey detirtir mi. Şimdi hakliyken haksız duruma düştün
0 oy
tarafından
Gitmemeni başka birşeye bağlasaydjn başka bir bahane bulsaydın nede olsa onun kızı annesini korur
0 oy
(852 puan) tarafından
E haklı canm anasi da sonuçta 
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Kız kim olsa anasına laf ettirmez çok yanlış yapmışsın 
0 oy
(345 puan) tarafından
Ben yengelerimi kardesim gibi severim can cigerizdir ama anneme de laf ettirmem yani orda yanls yapmissin canim
(1,352 puan) tarafından
Annesi iyi olsa eyvallah ama annesi bana çok yaptı görüşmek istemiyorum bunu söyledim bunda ne var
(345 puan) tarafından
Ister istemez alinmistir gelemicem sen bana gel vs. Diyip gecistirseydiniz yani sonucta sizde annenize kiyamaZsiniz dimi
0 oy
(51 puan) tarafından
Neden kuş olduğunuza ve görümce ne ne dediğine göre değişir haklılık seviyesi cnm ben 8 aylık evliyim 3 ay nişanlılık dönemi yaşadım kaynanamla en ufak munakasam olmadi hicbirzaman saygıda kusur etmedim laf söyleyeceği bi duruma girmedim diğer gelinleri sevmez beni el üstünde tutar bazı şeylerin karşılıklı olduğunu düşünüyorum ben 
(1,352 puan) tarafından
Bana canım çok şeyler söyledi boşanmamı istedi

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 198 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Hayalerva (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 477 göst.
20 Nisan 2024 Aile kategorisinde yetodiyorum (102 puan) tarafından soruldu
+2 oy
20 cevap 1,250 göst.
8 Şubat 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu