0 oy
273 göst.
Diğer kategorisinde (301 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar eşimin yeğeni var 8-9 yaşlarında bir kız çocuğu. Çocukla kayınvalidem de ilgileniyor onlarda kalıyor bazen, bugün de kayınvalidemleymiş. Kayınvalidem bize gelecekti çarşıda işleri varmış çocuğu bize bıraktı çocuk bana sana bişey söylicem ama kimseye söyleme dedi, x ablam(görümcemden bahsediyor) onlara geldiğinde yada beraber bi yere gittiğimizde hep keşke gelmeseydi diyor senin için bilerek iyi davranıyorum ama hiç sevmiyorum onu diyor, bana ve diğer yeğenine onu sevmeyin, yanına gitmeyin, yenge demeyin teyze deyin diyor dedi halamla abim seni koruyorlar, ezdirmiyorlar o da sinirleniyor bağrıyor dedi bende söylediklerini ses kaydına aldım(görümcem 23 yaşında bu arada) daha bayağı da şey söyledi, çocuğun yalan söyleyeceğini ve bu kadar şey uyduracağını sanmam zaten görümcemin beni sevmediğini bende tahmin ediyorum ama çocuklara kadar yansıtıyormuş demek ki çocuktan al haberi derler ya işte o hesap oldu. İster istemez canım sıkıldı, sizce ne yapmalıyım?

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ay olaylara neden eşinizi katarsanız hiç anlamam ya
(301 puan) tarafından
Neden biliyor musun görümcem sürekli beni eşime şikayet eder, arkamdan konuşur kendini acındırır, bana iyi davranıyormuş gibi yapar eşimin yanında,  o yüzden bu sefer de ben eşimi karıştırayım dedim
tarafından
Haaa öyle yapıyorsa dinlet de ben böyle bişey yapsam bide ses kaydı mi aldın deyip bana güler :)
-Reklam-
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Dinletirsen senin soyklletirdigini dusunur
0 oy
tarafından
Haberlerinizi de aldım sevilmiyormuşum derim
0 oy
(710 puan) tarafından
Dinlet dinlet bacisinin ne mal olduğunu bilsin iki yüzlü ler nefret ediyorum böyle insanlardan sevmiyorsan yapmacık yüzüne gülme kimsenin o zaman sana seviyor gibi gözüküp arkandan kucucu çocuğa bunu hissettirmesi ne kadar kötü bı durum
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Cocugu niye one atıp kayıt aldin ki? 

Oylesi kucuk cocuga da düşman kesilir. 

Yeri de olsam bi sey demem mesafemi korurdum 
(301 puan) tarafından
Çünkü bunları söylediğimde bana inanmayıp iftira atıyorsun derler çocuğu da tembihlerlerdi o yüzden
(7,791 puan) tarafından
Hee o zmn tek esine dinlet dicem de onu diyen cocuga da tavir alir ya cocugu yakmabence tabi sen bilirsin fikrim bu sahsen
(301 puan) tarafından
Yok canım kimse çocuğa tavır almaz, çocuk sonuçta
(7,791 puan) tarafından
O zmn dinlet cnm en iyi sen taniyosun
0 oy
(245 puan) tarafından
Benimde aynı şey oldu yediğim yemekleri kaynanam ve görümcem dert edinince konuşunca arkamdan ses kaydı aldım eşime dinlettim hep diyosun zaten eşime senin annen böyle biri toz kondurmazdi ohhh iyi yaptım 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 433 göst.
10 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 207 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Znurr (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 307 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Znurr (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 431 göst.