0 oy
562 göst.
Aile kategorisinde (446 puan) tarafından
Kızlar annem babam benimle abimi yemege çağırdı ben yengemden dolayi gitmek istemiyorum. Çünkü ne zaman gitsek bi bahane bulup evleri cok cok uzak bizi eve bırakın diyor. Korkudan araba aldik ama 1 senedir kimse bilmiyor zaten benzin pahalı eşimde biraz bu konuda takıntılı. Ya birakiyor sorun yok ama en onemli zamanımızı batırıyorlar hep. Dini nikahi kiydigimiz gün daha resmi nikah yok eve giderken kapida bizi eve birak dedi abim. Neyse evlendik oglumun sünnetinde bebegim rahatsizlandi dedi o günümüzü mahvetti bizi hastaneye götür bizi eve götür diyor hep. Düğün oldu akrabanın onlarda arkadasin arabasini aldi bizde arkadasinkini aldik. Dugunun ortasinda bize abim, biz arkadasin arabasini birakacaz evine arkamizdan gelin bizi eve birakin sonra eve gidersiniz dedi gidip yarim saat arkadasini bekledik cocugum ac çatladı. Gercekten istemiyorum ama annemde gelin üzülürüm dedi. Simdi biz ordaysak der araba var bizide eve birakin benzinide biz koyuyoruz. Cimri falan demeyin her defasinda yapiyor bunu. Ben bi yürüteç istedim onlardan ogluma 2 tanesi vardi yegenimin bimedigi halde biniyor dedi vermedi

24 Cevaplar

0 oy
(1,022 puan) tarafından
Valla bi tane yengem var abla kardeş gibiyiz uzaya bırak dese görürürüm herşey menfaat değil ama kızım doğdu her şeyini dayıları halletti şimdi yeni araba aldık valla eşim sıfır demiyo kardesime direksiyon dersi veriyor benzin pahalıdan ziyade akrabalık ilişkileri önemli ben ne yengemden ne abimden nede kardeşimden birşey sakınmam ki kaynım o kadar menfaatçi olduğu halde ondan bile sonuçta oda eşimin kardeşi eş bulunur aile bulunmaz zorda kalsan onlar sahip çıkar 
(446 puan) tarafından
Valal dogru diyordun dogum yapti yeni hamile oldum düşük riskim var kalkamiyorum yuruyerek hastaneye gittim ben dogum yaptim 20 gun sonra gelip kiyafet bulamamislar güya cocuguna aldıgi kiyafeti getirmis etikey koparilmis cünkü bide 5 yaş montu alıp gelmiş hakmi bu 5yasakadar çürür
-Reklam-
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Araba sanayide yarın çıkacak deyin canım 
0 oy
(116 puan) tarafından
Bence hiç gitme. Pişman ederler
0 oy
tarafından
Yani siz abi sizide birakalim deseniz anlarimda ben diyemem yani bizide eve birakin die belki ordsn sonra baska yere gidiceksin sonucta kocanla plan yapmiş olabilirsin birakmak zorunda dgilsiniz ki bence acik acik abi mazot yok fazla goturmez oraya kadar deyin 

İlgili sorular

+1 oy
34 cevap 1,662 göst.
6 Ekim 2022 Aile kategorisinde Alyakus (2,443 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 218 göst.
7 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Nihal.34 (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 266 göst.
0 oy
6 cevap 216 göst.

396,399 soru