0 oy
195 göst.
Aile kategorisinde (1,687 puan) tarafından
Ağlayarak yazıyorm şuan eşimle kaynanama gittik neyse saolsun biseyler hazırlamış çay falan dio hepsini getir bunun önüne koy anca doyar bı kötü oldum şaka falan dedi ama çok zoruma gitti kilo vermek istiyorum artık yardımcı olur musunuz:(

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ay oyle diyince direk ustune oturup nefesini keseydin bokk beyinliler ya akillarinca saka yapiyolar 
(1,687 puan) tarafından
Öyle valla :(
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Yok ben bununla doymam üstüne seni yerim anca rahatlarim deseydin. Niye moralini bozuyorsun. Hiçte abes bir kilon yok 
0 oy
(1,716 puan) tarafından
Kaç kilosun spor yap
(1,687 puan) tarafından
76 cnm önerdiğin var mı artık cidden canıma tak dedi
(1,716 puan) tarafından
Bende o kilodaym buyun kısa snrm göze battığına göre bnm 168 boy
(1,687 puan) tarafından
153 boy kisayim maalesef:(
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Kaç kilosun ki :( çok ayıp etmişler öyle denir mi ya
(1,687 puan) tarafından
76 kilo cnm eşim yanımda incecik oda haklı tâbi yanında o kiloyla çok kötü duruyorum şaka falan dedi ama kırıldım:(
(1,271 puan) tarafından
Verilemeyecek bir kilon yok diyetisyene git diyet yap. Ben iki buçuk ayda 74 kilodan 62 kiloya düştüm diyetle :) yapilamayac bir şey değil inan yeter ki iste...
(1,687 puan) tarafından
Nasıl yaptın cnm bana biraz yardımcı olur musun
(1,271 puan) tarafından
Canım diyetisyene gittim sana liste atarım istersen ama liste ile olmuyor inan seni kontrol edecek motive edecek biri lazım o yüzden diyetisyene gitmeni öneririm. Ama devlet takip etmiyor özele gitmen lazım
(1,687 puan) tarafından
Sen yinede atar mısın cnm nolur
0 oy
(272 puan) tarafından
Saglikli zayiflamak diyetisyen ve spordan gecer canim. Bilincli ve gözetim altinda zayiflamak en dogrusu bence
(1,687 puan) tarafından
:( evde durmayan bir bebeğim var cnm bırak sporu oturmak dio resmen dk başı onunla ilgilenmem gerek strese girdikçe yedim yedim artık dayanamıyorum
0 oy
(9,049 puan) tarafından
Biz nete yardımcı olabiliriz ki sen kendi iradene sahip çıkacaksın. Önce bir dâhiliye doktoruna sonra diyetisyen e gidin 
(1,687 puan) tarafından
Saol kuzum
0 oy
tarafından
Kim dedi o lafı eşin mi
(1,687 puan) tarafından
Eşim dedi
0 oy
(1,728 puan) tarafından
Onlarla doymam gel seni de yiyeyim deseydin keşke ne varmış kız senin kilonda seninki kilo mu kilodan yerinden kalkamayanlar var takma bence kafana 
(1,687 puan) tarafından
Kırıldım cnm hani evde takılır falan sorun değil de başkasının yanında yapınca kötü oldum
0 oy
tarafından
Biz bigaz nefret ediyorum benim kaynanamda zayıfım diye söyler pislikler kendin için ver canım ekmeği hamur işini kes 6 dan sonra bişey yeme acikirsan salata yada yoğurt tarzı şeyler ye 
(1,687 puan) tarafından
Tmm cnm saol
0 oy
(2,610 puan) tarafından
İnsanların kalbini kırmak ne kadar kolay ya. Üzülme kuzum takma istedikten sonra verirsin. Onlar utansın bırak kalplerinden 
(1,716 puan) tarafından
Üzül tak ve ayağa kalk bu laf senin hayatını değiştirsen yeterki azimle kalk ve başarırsın güveniyorum sana
0 oy
tarafından
Gerizekali resmen niye ağzının payını vermedin 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 590 göst.
1 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Frover (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 301 göst.
17 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Mh. 2606mt (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 565 göst.
16 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hayatbosturloo&04 (569 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 168 göst.
26 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

382,282 soru

11,445,540 cevap

35,017 kullanıcı

...