0 oy
1,567 göst.
Aile kategorisinde (751 puan) tarafından

imageburaya teyzesinin aldığı hediyeyi gösteren mizgin bırakıyorum ❤️ kızlar özlemişsiniz merak ediyorsunuz mesaj atıyorsunuz. Rabbim size dert vermesin inşallah ❤️  gribi geçti gibi ama öksürük hala devam ediyor onada pekmez veriyorum kefir ve c vitamini ile inşallah düzelecek. Ona baktıkça üzülüyorum havale geçirme riski olduğu için her yanına yaklaştığımda gece  her kalktığımda acaba iyi mi onu nasıl görecem  diye korkuyla yaklaşıyorum. İyi görünce derin bi nefes alıyorum allahım şükürler olsun şimdilik iyi diyorum. Rabbim kimseye yaşatmasın inşallah.. O yüzden dedim ki gideyim kendimi araştırayım bu niye böyle oldu sebeb ben miyim ilerde Bi çocuğumuz daha olursa oda aynısı olur mu gibisinden ve tıbbi genetiğe randevu aldım gittim. Doktorda araştırmaya bebekten başlıyoruz dedi. Karın ultrason, böbrek ultrason, kalp, genel vucüt taraması kısacası bu yaşta çekaba girdi minik yavrum. Ve Bi kan verdi bu kanın sonucu 3 ay sonra çıkıcak dna testi gibi bişey onun kanından bizim dna mız çıkıcak ve sıkıntı anlaşılacak. Akraba değiliz eşimle. Yaşımızda uygun ben 24 yaşındayım. Doktorda gözlemlediğim kadarıyla Bi sıkıntı olduğu için değil rabbim den gelen bişey diye tahmin ediyorum dedi yinede araştıralım dedi. Bu aralar onlarla uğraşıyoruz kızlar biraz canı yanıyor tabi ama inşallah ilerde yanmasın acı çekmesin. Hastaneye gidip gelmekten çok bitkin düştüm halsizim eve gelince bişey yapasım yok tembelliğim üstümde resmen kızıma sarılıp yatıyorum Bi hadis geliyor aklıma ve yüreğime su seriliyor resmen  Ey insanlar tedavi olunuz. Çünkü yüce Allah şifasını vermediği hiç bir hastalık yaratmamıştır. ❤️ :) 

30 Cevaplar

+6 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Hic bi ismi bu kadar yüreğimin bi köşesine koyamamıştm daha önce. Adi ayşe fatma olsada Mizgin ismini duyduğumdaki aynı iç titreyisim olur muydu acaba. Seni öpüp koklamadan bile cok seviyorum kuzucum. Rabbim ayağına taş değdirmesin. Bi gün uyandığında hersey geride kalkmış olsun sana sağlıklı ömür nasip etsin Rabbim. Teyzelerin seni cok seviyo ❤ 
(751 puan) tarafından
Yaa ağladım yaa ❤️❤️ sevinç gözyaşları bunlar :) temiz insanların güzel duyguları işte.. Ne cevap vereceğimi bilmiyorum canım çok teşekkür ediyorum ❤️❤️
tarafından
Bi cevap vermene gerek yok. Yardima ihtiyaciniz olduğunda maddi manevi elimizden geldiği kadar yaninizdayiz bil sadece ❤
(5,938 puan) tarafından
Allah senden de razı olsun mavikolataaa ne kadar güzel yazmışsın.Leyla canım maddi manevi bende her zaman yanında olurum.
(751 puan) tarafından
Sizin manevi olarak yanımda oluşunuz bana en büyük maddiyat zaten canım böyle güzel dostlar biriktirmişim napim ben maddiyatı ! ❤️
(5,938 puan) tarafından
Kalbinin güzelliği vurmuş yüzüne canım benim ❤
-Reklam-
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Maşallah çok tatlı çok yakışmış Rabbim bağışlasın kuzum benim yerim ben onu ya maşallah süphanallah Rabbim nazardan korusun kuzumu şifa versin acısını göstermesin inşallah herkesin de aminnnnnnn 
(751 puan) tarafından
yeniden gösterildi
Aminn canım dua eden dillerin dert görmesinnn çok teşekkür ediyorum ❤️
(4,758 puan) tarafından
Aminnnnnnn kuzum aminnn tatlım rica ederim kuzum benim ❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Rabbim acısını göstermesin rabbim şifa versin inşallah canım benim.. yavrunun yüzünden nur akiyo resmen.. en doğrusunu en iyisini yapmışsınız canım inşallah hayırlı haberler alırsınız..  
(751 puan) tarafından
İnşallah canımın içi. Çok teşekkür ediyorum bakalım sonuçlar ne çıkacak
(9,651 puan) tarafından
Canım istanbuldaysan kızında alerji de olabilir çok iyi bi alerji uzmanı ve çocuk doktoru var onuda tavsiye ederim aklında bulunsun
(751 puan) tarafından
İstanbuldayım canım söyle sen bana not alırım ben bizim işimiz belli olmuyor çünkü yanımda kalsın
(9,651 puan) tarafından
Saime ülker öneş doktorun adı kuzum 80 civarında yaşı gerçekten bilgili ve deneyimli bir doktor ne zamandır sana söylemek istiyodum kısmet simdiyeymis.. Ben kızımı götürdüm çok  şükür teşhisleri ve tedavisi iyi geldi bizimki ağır alerji hatta buyuzden sürekli hasta falan oluyor ama mizgin de alerji gibi geldi bana öksürük ve sık hasta olma genelde alerji bunlerde olur.. alerji olunca vücutta bağışıklık sistemi bi yandan alerjiyle savaşırken vücuda mikrop girince daha ağır yasiyolar hastalıkları ve daha sık hasta oluyorlar çok şükür 4 5 aydır hiç hasta olması zehra hergun ilacımız vitaminlerimiz falan var.. sizede faydalı olur diye düşünüyorum canım..
(751 puan) tarafından
Canım Ben zaten yoğun bakımdan Çıktığım zaman da bana immünolojiye git dediler Çünkü bağışıklık sistemi zayıf Bu yüzden sürekli hasta olacak Ben daha hamileyken bunu söylediler Senin verdiğin bu doktor Neredeydi tam olarak inşallah müsait bir zamanda gideriz canım yine de çok teşekkür ediyorum
(9,651 puan) tarafından
Nisantasinda canim turkiyeye çocuk altmışını getiren doktor mutlaka araştır derim deneyimlerinden faydalanirsin
(751 puan) tarafından
Tamamdır hem banada yakın ben bakarım canım çok teşekkür ediyorum ❤️
0 oy
(6,716 puan) tarafından
Kocaman olmuş kuzum masallahh❤❤❤

Inşallah çabucak atlatır gribi. 
(751 puan) tarafından
İnşallah canım çok teşekkür ediyorum ❤️❤️
0 oy
tarafından
Bandananı severim senin bebeğim ❤️ o göbüşüde yeriiim :) 

Maşaallah subhanaallah sana kocaman olmuşsun teyzeciğim ❤️ Yüreğini ferah tut Leyla'cım inşaallah iyi mizgin hepte iyi olacak Rabbimin izni ve dünyadaki koruyucu meleği sayesinde ❤️ iyi bir şey bu baktırın tabi ama Rabbimden gelen herşeye amenna. Herşey çok güzel olacak sizler için çünkü burada tanımadan görmeden sizler için dua eden onlarca teyzeyiz biz. Rabbim size hiç acı göstermesin bu zorlu günleri gülerek yad edeceğiniz güzel günler, uzun ömürler nasip etsin inşaallah... 
(751 puan) tarafından
İnşallah canım çok teşekkür ediyorum ❤️❤️ diyorum ya hep sizler benim sabrımın selameti gibisiniz çok iyiyim sayenizde. Allah sizden razı olsun canım ❤️❤️ çok teşekkür ediyorum
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Ya kuzum benim ❤️ Allah'ım seni tüm kötülüklerden  Korusun  Hayırlı bir ömrün olsun inşallah maşallah  sanaaa ❤️❤️
(751 puan) tarafından
İnşallah canım Allah razı olsun çok teşekkür ediyorum ❤️❤️
0 oy
tarafından
Mizgin yazısını gördüğüm her posta heyecanla giriyorum yemin ederim onu o kadar benimsedim ki canımdan can gibi oldu vallahi inşallah rabbim ona sağlıklı mutlu huzurlu upuzun bir ömür nasip etsin sizi çok seviyorum leylacım canlarım benim ❤❤❤❤
(751 puan) tarafından
Mizginin diğer anneleri burda sizlersiniz ❤️  bizde sizleri çok seviyoruz çok teşekkür ediyorum canım ❤️❤️
0 oy
(2,840 puan) tarafından

Oyyy benim guzelim mizginimm yawrumm teyzem seni gormesemde cokkkk seviyorum yuregimdeki yerin bambaska kuzucumm rabbim sifani versin insallah heo iyi ol hep gülümse hep guzel bak seni cok seviyorum bitanemmm<3

(751 puan) tarafından
Emin olun mizgin de sizi çok seviyor ve hep sevicek. Çok teşekkür ediyorum canım ❤️❤️
(2,840 puan) tarafından
Cokkk opuyom mizginimii
0 oy
(285 puan) tarafından
Ben bilmiyorum konunun ne olduğunu ama Allah derdini göstermesin ne sana nede bna rabbim hiç kimseyi evladıyla sınamasn 
(751 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun.  Ben hamileyken 8 ayında bebeğin hem zihinsel hemde bedensel engelli aldıralım dedi doktorlar kabul etmedik doğunca yoğun bakımda kaldı 1 ay dan fazla. Arama kısmına mizgin yaz geçmişi hep görürsün okursun canım buradaki arkadaşlar biliyorlar
0 oy
tarafından

Kaç yaşına gelirsem geliyim Mizgin ismini duyunca bı urpericem tatlı kız hep seni hatırlatacak bu ısim bana ilk defa sende duydum zaten ve aklıma kalbime kazidim ... Seni çok seviyoruz bizler dualarımız hep senle maşallah sana kuzum ..<3

0 oy
(5,519 puan) tarafından
Masallahh birtanemm benimmm cok guzel olmuss allah saglik uzun omur versin senide onun basindan eksik etmesin kalbi yuzu gibi guzel anne
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Masallah canim mizginimize insallah hersey yuregjnce olur canimmm
0 oy
(1,422 puan) tarafından

Masallah sana guzellik saglikli ol mutlu ol insallah melek <3

0 oy
(673 puan) tarafından
Kuzum 41 kere masallah ne kadar tatlı bir bebek Rabbim Şafi ismiyle sifa versin inşallah herşeyi iyi çıkar kuzunun❤️❤️❤️
0 oy
(310 puan) tarafından

Maşallah kuzuma kurban olayım sana ben görünce evim aydınlandı o güzel yüzü görünce yüreğimizin aşk meyvesi mizginimiz <3<3<3<3

0 oy
tarafından

Kuzum benim sağlıklı hayırlı uzuuun ömrü olsun<3

0 oy
tarafından

Ayyy kıyamam kuzum yaaa rabbim sana şifa versin inşallah Mizgin deyince içim çiz ediyo valla giremiyorum acaba bişey mi var diye sen ne güzel bı annesin :'(❤️

0 oy
(83 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardimciniz olsun bi site girer girmez ilk sen ve mizgin g3liyo aklima diyorum ki iyi  o onun cocugu mizgine senden  baska kimse bu kadar iyi bakmazdi   iyiki senin gibi mukemel bi annesi var dualarim sen ve mizginle ısır onu totosundan
0 oy
(10,046 puan) tarafından

Maşallah prenses Allah'ım şifa versin canım, güzel haberler bekliyoruz Mizgin'den <3

0 oy
tarafından

Gözlerindeki umut ışığını görüyorsundur demi maşallah ne kadar güçlü bir melek Rabbim sana acısını göstermesin endişelenmeye gerek yok çünkü onun gözleri herşeyi anlatmaya yetiyor seviyorum seni ve mizgnimi güzel anne<3

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 1,564 göst.
23 Aralık 2019 Aile kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (751 puan) tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 1,809 göst.
3 Ağustos 2019 Aile kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (751 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 2,504 göst.

378,168 soru

11,318,388 cevap

34,765 kullanıcı