0 oy
1,689 göst.
Aile kategorisinde (3,163 puan) tarafından
O kadar yoruldum ki nerden başlayacağımı bilmiyorum. Eşimin annesi beni istemedi zaten hiç sevmezdi ve eşim ben yokken annesigilin evinde iki gün kaldı eşim bana o zamandan beri ters davranıyor ve sürekli ağzına yapışmış gibi sen kadınsın çocukla ilgilen falan ve ben yorgunum diyor önceden markete giden adam ben erkeğim ben çalışıyorum sen akşama kadar yatıyorsun diyor ta ki çocukla dahi ilgilenmeyince . Ben sinirlendim sen çocukla ilgilenmiyorsun onu sevmiyorsun demi dedim evet içimden gelmiyor ilgi sevgi ne sana ne çocuğa dedi ben de tamam bosanalllimmi dedim tamam dedi izin gününde gideleim acalaim davayı dedi çocuk sende kalsın dedi ben böyle olsun istemiyorum diceksiniz ki sana rahatmi battı ama piskolojik bı baskı benim yüzüme bakmayan adam saçımı boyattigimi dahi farketmeden saçımı kestiğini dahi anlamayan adam. Ben genç yaşımı çürütmek istemiyorum. Daha 25 yaşındayım . Benim yüzüme bile bakmıyor aşka yemeğini yeyip eline sağlık deyip geçiyor uzanıyor elinde telefon . Pazar günü ailesiyle konuşuyordu oğlum seni çok özledim gel artık köye dedi bende anne oğlunun izni yok kızımla biz gelicez bayramda dedim aman bı siz durun senin kızım yeri göğe kaldırıyor dedi olay burda başladı eşim denen odun orda sessiz kaldı neden annene kızımızı savunmadin annemden korkuyorsun demi dedim evet çekiniyorum dedi. Yani size basit gelebilir ama ben gerçekten çok ama çok bunaldim yarım saat sonra eve gelecek ama hiç içimden gelmesi istemiyorum çünkü o kadar monoton ki hayat gelecek koltuğa yatacak yemeği yiyeyeck sonra yastığını alıp salona yatmaya gececk hiç konuşmak yok gülüşmeler yok ben niye onun yemeğini hazır edip parasını yiyin ki . İşte ne yapicam bana yardım edin 

51 Cevaplar

0 oy
(1,944 puan) tarafından

25 yasinda hayati kendine zindan etmeye gerek yok yasayacagin cok guzel anlar varken bir hödüğü neden çekesin .

Sana tepki verenler kadinin hicbi güzel seyi hak etmedigini,erkegin kolesi oldugunu savunan kesimdir. Kendi degerini bilen kadin mutsuzluğunu anlar ve sana sonuna kadar hak verir
-Reklam-
0 oy
(98 puan) tarafından
Belki ailesi doldurmuş sinirle söylemiş bunları biraz sakinleş bı duruma bak hemen karar vermeyin boşanmak için insan sinirle herşeyi söyler ha baktın o laflardan sonra yine olmuyor o zaman bırakırsın hayırlısı olsun inşallah hakkınızda Allah kimseye huzursuzluk vermesin 
0 oy
(17,886 puan) tarafından
Annesinin dolduruşuna gelmiş ama alıp karşına konuşsan biz çözüm yolu yokmu canım
0 oy
(1,313 puan) tarafından
 Bu psikolojik baskı insanı hasta eder çok zor bir durum hakkında hayırlısı olsun inşallah canım 
0 oy
(1,681 puan) tarafından
Hakkınızda hayırlısı. Ama adam ne eşlik görevini yapıyor ne de babalık. Böyle adamdan zaten 10 yıl geçse de hayır gelmez. Dik dur ama. Ufacık birşeyde yelkenleri indirme. Barışacak olsan da hemen barışma. Değerini anlasın. Anlamıyorsa zaten arkana bile bakma
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Rahat baasi degik bu psikolojik baski benzerini yasadigimi dusunuyorum kaynanm kizima keske olmasa dahi dedi kocam olcak gik diyemedi ama bana her lafi sayar terbiyesiz. 

Bizim de sonukuz öyle gibi 

Aman kuzum hakkimizda hayirlisi olsun nasıl mutlu olacaksan öyle yap.
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Boşanmadan önce yokluğunu görsün sonra bı boşluğa düşüp naptım bn diyorlar..sen bosanacagim diyip kendini uzat et çocuğu görmesin.. bı şekilde ya sn git ordan ya o gitsin sonra ztn dank eder de karım derse dene derim ama aklı başına da gelmezse hiç de illa dayak olacak diye bişey yok her boşanma da olmuyorsa yapacak bir şey yok

Ha hem onun yokluğunda sen nasılsın ona bakarsın hem o nasıl ona bakarsın

Erkekler kadınlar gibi değil ilk önce kadın ayrılığa uzulurken erkek Güllük gülistan kadın kendini toplayınca da erkek bin perişan oluyor bnm net gördüğüm bu bence dene bi
0 oy
(15,304 puan) tarafından
Adam zaten boşanmak istiyormuş. Çocuğu da istememiş. Senin yapacağın bişey yok. Tek yapman gereksn boşanmak 
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Zaten boyle hayat geçmez en iyi kararı ver 
0 oy
tarafından
Bir ara bende öyleydim senin gibi düşünüyordum bende 26 yaşına giricem 2 ay sonra iste hayatımı böyle eşle yapamam edemem diyordum ama bizim kaynana falan yoktu iletisim bozuklugumuz vardı yakın bir arkadaşım benim gözümü açtı sagolsun Allah razı olsun ...

Baya bir denedik eşim 3 ay verdim kendini düzeltmen için falan yaptım eşim seviyor sayıyor beni ama aynı senin eşin gibiydi teli alır fazla muhabbet sohbetikiz yoktu cansel ilişkide bile ben kaçıyordum istemiyordum ayda 3 defa falan oluyordu daha çok şey var. Yüzde 80 eşimde geri kalan 20 benim hatamdi ben kendimi düzelttim aşırı sinirli bit insan olmuştum hiç hirseye gelemiyordum.  Esim yüzünden gene ama düzelttim konuşmayı öğrendik falan fistan daha büssuru şey yani.. 

Hatta en son gece 3 kafar falan konuştuk hatta en çokta ben konuştum ve dedim ona 1 sene dahi katlanacak gücüm kalmadı sana gün ay yıl falan vermiyorum sadece bunu bilmen yeter li dedim. Olursa gidicegimi biliyor oda ..

Şuan şükür Allahima iyiz Allahim kimsenin yuvasinj bozmasın ama

Vcanım hiç hayırlısı falan demiycem senin icin direk aklın varsa kurtar kendini bırak olmuyorsa olmuyor anasının dibinde dursun ona göre de birisini bulur yaşar iste.. sonradan kafasını kafasını vuracak ama geç olmuş olucak.

Yasin var yaşını bu adamla gecircek değilsin,  ya onu geçtim çocuğu bile istemiyorum demiş öyle insan dan baba olmaz.  Bugün birsey izledim bir adam anlatıyor çocuğu ılık kanseri babasininki uyduğu halde babası iliği vermiyor başka kadınla gidiyor senin ki de anasının dedigiyle sizi bırakıyor.  Öyle insandan ne baba ne es olur geç olmadan kurtar kendini 
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Hala neden o evdesin. Karar almışsınız . Bosanma tam anlamıyla gerçekleşene kadar orda mi kalacaksin
0 oy
tarafından
Kaynanan kendi torununu istememesi eşinin sessiz kalması hepsi affedilecek şeyler değil. Çocuk için katlan desek adam kendi çocuğunu sevmiyor sevgisiz babasıyla büyüse ne olur büyümese ne olur. Allah hakkında hayırlısını versin 
0 oy
(1,153 puan) tarafından
Çocuğunu bile sevmeyen bir adamdan bahsediyorsun aranızda her şey bitmiş dışarıdan bir göz olarak en güzeli ayrılık gibi duruyor 
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Baya baya psikolojik şiddet var ne rahat batması nasıl yaşanır ki bu muamele ile 
0 oy
tarafından
Adam.en ufak şeyde şartları ortaya atıyor çocuk sende kalsın bosanalim.dohor bunlar asit bişey değil ki
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Ne insanlar görüyoruz boşanmak isterken tehdit altında yaşamaya devam eden ne kadınlar var evladı ile sınanan. Evliliğinde yolunda gitmeyen bişeyler varsa öncelikle alır karşına konuşursun. Düzelmesi için gereken neyse yaparsınız. Ama baktın ki olmuyor ve sen de artık bişeyler düzelsin diye istemiyorsan ümidin kalmadıysa maalesef sonuç boşanma ile sonuçlanıyor. Durum öyle görünüyor ki sizin sonunuzda böyle. Rabbim yar ve yardımcın olsun. Kimseyi değil kendini dinle. Bir süre detaylıca düşün. Boşanacak olan da evli kalırsan bu evliliği çekecek olan da sensin kimse değil. 
0 oy
(3,740 puan) tarafından
Rahat batmış ama sana değil kocana, kaynanana batmış.

Hiç durma arkadaşım, tam üzülecekken 25 yaşında olduğun aklına gelsin ve yüzün gülsün. Boşa gitsin. Ne hayatlar var önünde, kır prangaları. Kocanın eliyle iteklediği kadın başkalarının da en büyük hayali bunu unutma. Dimdik yürü. Sevgi bitmişse bekleme, o ortamda büyüyen çocuğa yazık. Sana yazık. Hepimize yazık. 
0 oy
(307 puan) tarafından
Merak etme herşey ciddiye binince boşanma konusu bence aklı başına gelir erkeklerin biraz geç aklı başına geliyo 
0 oy
(196 puan) tarafından
Huzursuz olduğun yerde durma. Hiçte basit sebepler değil. Bende şuan karar aşamasındayım kendimce bir şans verdim akışına bıraktım kızım çok küçük pişman olmak istemiyorum diye. Yani kendimce yaş olarak bir kaybim yok diyebilirim öyle dusunuyorum inanki bizimde bu tarz sebepler
0 oy
(2,922 puan) tarafından
Ne diyelim ki Yuva yıkılmasına sebep olan o kadın yaşattığın karşılığını kat kat alır umarım 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 683 göst.
7 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 2,431 göst.
25 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 2,202 göst.
0 oy
27 cevap 1,222 göst.
25 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu