0 oy
2,404 göst.
Aile kategorisinde tarafından
1 aylik kizimiz var daha bu gece boşanmaya karar verdik eve gelmedi annesinin evine gitti. Kizıma bakıp bakıp ağlıyorum yarin esyalarimi alip annemin evine donucem. Bir yuva yıkıldı mı melekler o yuvaya ağlarmış. Bu gece melekler de ben de bizim yuvamiza ağlıyoruz. Rabbim kimsenin yuvasini dağıtmasin. Tek dusundugum tek kucuk gunahsiz kızım. Kavgalı bir ortamda buyumek yerine babasiz bir ortamda buyumesi daha iyi olur dimi? 

34 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Sütüm çekilecek diye cok korkuyorum
(423 puan) tarafından
Hissettinmi canimmm
(1,424 puan) tarafından
Hissettim.
(423 puan) tarafından
Acaba bende bisey sorsam hisseder mısın 6. Hissin kuvvetli herhalde evlat sahibi olmayı çok istiyorum hamile kalirim inşallah sence yakında var mı böyle bisey
(1,424 puan) tarafından
Ne rahatsızlığın var
(423 puan) tarafından
Yok çok şükür rahatsızlık
-Reklam-
+3 oy
(270 puan) tarafından
Sakın evini terketme.O zaten gitmiş gitsin kalsın anasının evinde sen gitme.O gidişin dönüşü çok zor olur.Sinirle karar verme birkaç gün sakin kafaya düşün.Biraz ayrı kalın ama kendi evinde.Boşanma davası için de acele etme.Mahkemede bile evini terk eden kadın suçlu oluyor.Bu konuda çok tecrübeliyim çok yaşadım 1 aylık çocukla annemin evinde 2 ay kaldım,karnımda 5 aylıkken kaldım.Ben gitme derim en azından yarın gitme nacizane tavsiyem.
0 oy
tarafından
Sorununuz neydi canım
0 oy
tarafından
Çözülemeyen problemleriniz mi var canım 
tarafından
Aylardir vardi problemlerimiz kucuk bir tartisma buyude de buyudu buraya kadar geldi
tarafından
Canım bu gece gelmemesi iyi olmuş ayrı kalıp düşünün bence konuşup anlaşınca aşılır bi durum bu. Sinirle öfkeyle boşanalım demek kolay. İş mahkemeye kadar gidince ciddiye binince insan o zaman yuvasının kıymetini anlıyor bırakmak istemiyor. Eğer çok kötü durumlar yaşanmadıysa şiddet küfür gibi şeyler olmadıysa sen hep sakin ol bu saatten sonra hiç inatla haraket etme eşinin sana bi adım atmasını bekle o tartışmaya girse bile sen sakın hiç tartışma. Emin ol boşanmayacaksınız ailelerde engel olur tabiki. Ve hakimde hemen boşamaz küçük bebek var üzgün olduğunu görürse uzatır mahkemeyi
tarafından
Inan ne yapacagimi bilmiyorum 1 saat yalvardım gerçekten yalvardim evimize gel diye hala tartisma yaratmaya calisiyordu tamam bitsin dedim istediğin zaman ac davayi dedim pazartesi acicam dedi
tarafından
Şuan seni korkutuyor. Yalvarma canım biraz sessiz kal sen yalvarırsan eğer daha çok üstüne gelir korkutur seni. O ne derse desin tamam sen nasıl istersen öyle olsun söyle hep tamam peki diye cevap ver en sonunda oda pes edecek senin korkmadığını ve yalvarmadığını görürse vazgeçecek kavgadan
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Üzüldüm Rabbim yar ve yardımcın olsun ne umutlarla evlendin o evi döşedin kim bilir 
tarafından
Kimse bosanicam diye evlenmiyor ama 1 aylik bir cocuk olunca arada insan yıkılıyor
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Cook uzuldumm sadece melekler ağlamaz 7 kat gök arş sallanır , çok üzüldüm gerçekten sebep neydiii  bazen insana bir süre ayrılık iyi gelir belli olmaz ... Durun bı bakalım 
tarafından
Ufak bir kavga büyüdü de büyüdü. Hic söylenmeyecek laflar söyledi. Konuyu boşanmaya getirdi bende yarin annemin evine gidicem gelebilirsin eve istedigin zamanda davayi acarsın dedim pazartesi acicam dedi
(1,331 puan) tarafından
Bnd cpoook topladım valizimi çok gitim geldim hem hamileyken hem bebeğin varken şiddet gördüm ama ayrı kalmak çok işe yaradı ama bazende gidip sarılmak çok isebyaradii
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Düzelir canım . biz kaç kere ayrilma kararı aldik Allah bilir. Bini geçmiştir kesin. Ayda bi ayrilma kararı aliyoz. Bu defa kesin diyoz . Yok olmuyor 
tarafından
Hayirlisi olsun
0 oy
(1,713 puan) tarafından
Üzülme cnm düzelir aranız insallah. Aldatma şiddet falan yok ise  hemen bosanma yı düşünmeyin biraz birbirinize zaman verin bebegin küçük
tarafından
Pskolojik şiddet görüyorum o da yeterli bir sebep. Bosanmayi ben istemedim o konuyu oraya çekti bende yarin annemin evine giderim gelebilirsin dedim. Istedigin zamanda acarsın davayi dedim pazartesi acicam dedi
(13 puan) tarafından
Ailesi ne diyor bu duruma peki
tarafından
Hic bir sey demiyorlar ki aramadilar bile
(13 puan) tarafından
Belki haberleri yoktur.. Olması bile aslında ne işin var evine git demeleri gerek Allahım ya gece gece üzüldüm ya
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Üzülme bebeğin için güçlü dur onun sana ihtiyaci var annesi kücük olmasına bakma herşeyi hissediyolar senin ona onun sana ihtiyacinız var siz birbirinize yetersiniz anne kız Rabbim sana güç kuvvet versin her şerde vardır mutlaka bir hayır
tarafından
Allah razi olsun. Kizim icin guclu durucam bebegim sicrayip duruyor uykusunda hissediyor
(1,559 puan) tarafından
Oku cnm Ayetel kürsi oku her yatrırken Rabbim ikinizede korumaya alır Sen sırtını Allaha daya dilindende duayi düsürme
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Bizde çok badireler atllatik intihar etim ama duzeldik 3 senedir evliyim sanırım evliliğim 5 aydır adam akıllı düzeldi boşanmak kolay değil he sevgi yoksa o ayrı mesele
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardımcınız olsun :((çok üzüldüm canım 
0 oy
tarafından
Canım biraz ara verseniz ne bilim bi müddet ayrı kalsanız belki birbirinizi özlersiniz veya kıynet anlarsınız hemen boşanma demeyin lütfen yazık o yavruya 
tarafından
Istedigin zaman davayı acarsin dedim pazartesi acicam dedi
tarafından
İnan insan sinirden çok şey der belki oda sinirden demiştir sende hemen toplanıp gitme
0 oy
(895 puan) tarafından
Bi sure ayri yasasaydiniz bence.tabiki kavgali bi ortamdansa ayri olmak daha iyi ama hala acabalarin var sans verin kendinize.ama bi sure ayri yasayin
(895 puan) tarafından
O bence aklina koymus bahane ariyor cabalamiyor.biri oldugundan suphen varmi
(895 puan) tarafından
Sen gitme o gitsin anasinin evine niye duzenini sen bozuyosun.ayrilmak isteyen o
tarafından
Evet aklina koymus o da canima minnet 10 numara oldu bu iş dedi boşanma için. Bilmiyorum biri varsa da ruhum duymaz sabahtan aksama kadar işte
(895 puan) tarafından
Anlarsin cnm.uzakmi senden eskiye gore.tlf gizleme cabasi varmi.kendi halindemi takiliyo gec geliyrmu aradada olsa.veya msj gelince anlamsiz guluyrmu bunlardan belli eder
(1,331 puan) tarafından
Yok bu laf boşanmak isteyen birinin lafı değil inanmam o kızgınlıkla söylenmiş bı laf kendimden biliyorum
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Dua et canım belki böyle daha da birbirinizi cekiceksinz şuan belki omda pişmandır. Kolay degil ki ayrılmak hele ki saçma bi nedendense. Üzme kendini dua et hayırlısını dile her zaman için 
tarafından
Hayirlisi olsun cok uzgunum
0 oy
tarafından
Kavgasız bi prtamda büyümesi tabi ki dha iyi. Sürekli kavga ettiğinz annesiyle babasının birbirini sevmediği bağırdığı bi ortamda bi çocuk nasıl gzel yetişir ki. Bence doğru karar almışsınız anlaşamıyosanz ayrılın zaten babasız büyümicek çocuk gidip gelcek babasına da bilcek onu. Kendinizi üzmeyin zor bi süreç destek alın gerekirse psikologtan sütünz kesilmesin 1 aylık yavrunuz varmış onun için dik durun.
tarafından
Su an cok uzgunum aglamami durduramiyorum tek düşündüğüm sey sütüm. Rabbim hayırlısı neyse onu versin inşallah
tarafından
Amin canım böylesi daha hayrlıdır belkide. Sabret sabaha eminim daha iyi hissedeceksin kendni
tarafından
Inşallah öyle olur tesekkur ederim
tarafından
Rica ederim
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum sorun neydi
tarafından
Belirli bir sorunumuz yoktu hic bir konuda anlaşamıyorduk sürekli bir kavga icindeydik minik bir tartismada büyüdü de büyüdü konu bosanmaya kadar geldi. Agza alinmayacak laflar soyledi ben yine alttan aldim yalvardım evine gel diye yok gelmeyecem dedi. Daha ne yapayim
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Ya sizin o küçük minigi uyurken izlemeniz gerekirken nasıl bu duruma geldiniz. Sen lohusasin daha eşin biraz daha anlayışlı olamadı mi siz birbirinizi yipratirken kimse size destek çıkmadı mi. Çok üzüldüm umarım sevginiz ağır basar ve yuvanız dağılmaz. Bence bol bol dua edin madem teksiniz oturun eğrisiyle dogrusuyla kendinizi gözden geçirin. Varsa hatalariniz için Allah'tan af dileyin. Eşinizin kalbinin yumuşaması için Allahtan yardım isteyin. Çocuğunuzun anne babasıyla bir arada olduğu sevginin kuşattığı bir yuva için Allah'a yalvarın. Ben Allah'ın sizi boş cevirecegini düşünmüyorum. Rabbim yardımcınız olsun. Bende dua edicem insallah
tarafından
Ben tek basima aglayarak izliyorum işte benimde sınavım bu demek ki. Bu saatte karisini cocugunu evde tek birakip gelmiyorsa bitmis demektir onun için bu evlilik. Hayirlisini istiyorum rabbimden hayirlisi neyse o olsun
(1,165 puan) tarafından
Siz bitirmeyin kafanızdan sabırla vakarla bekleyin. Bebeğinize odaklanın. Neden hemen evden gidiyorsunuz ki. Bence daha yeni doğum yapmışsınız karar alma olarak çok yanlış bir zaman. Biraz bekleyin zaman verin birbirinize hemen eşyalarımı toplayıp gidiyorum olmasın. Birbirinizi kendi halimize bırakıp sende sadece bebeginle ilgilen. Bazen sakinlik bir çok sorunu cozer.
(1,165 puan) tarafından
Bu arada eşin ve sen kaç yasindasiniz. Yeni mı evlendiniz
0 oy
(1,008 puan) tarafından
acicam demek le açmaz belki biraz ayri kalin brnce bebegi özler en azindan pişman olur onemli bir sey yoksa kurtarırsın yuvani allah hakkinda hayirlisini versin ins cok üzüldüm 
tarafından
Tesekkur ederim insallah hayırlısı olsun
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Bitti demekle bitilmez sorun değil bu gece annesinde kalsın çoğumuz yaşadık bu duurmu malesef erkkeler bizler gibi değil dusuncesizler , Allah büyüktür rabbim yardımcın olsun inşallah , dua et herşey yoluna girecektir eminim herkes her tartışmada ayrılsa ooo okdr kolaymi , üzülme sıkma canını dur bakalım şuan daha çok taze olay biraz durulun duzelin seninde kendi evin bak otur dinlen kafanı topla oda kendine gelsin düşünün eminim anlicaksiniz herşey yoluna girecek Allah'ın izniyle 
0 oy
(174 puan) tarafından
Anne evine gitmeseydi iyiydi. Çünkü hatasını orada biraz daha geç anlar. Ama sen merak etme hiç bir erkek hazır kurulu yuvasını yıkmak istemez. Çünkü bilirler bir daha yuva kurduklarında böyle rahat söz dinletemeyeceklerini. O yüzden fazla sürmez gelir yanına inşallah 

İlgili sorular

0 oy
51 cevap 1,665 göst.
22 Haziran 2022 Aile kategorisinde Papatyasever (3,152 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 681 göst.
7 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 2,191 göst.
0 oy
27 cevap 1,207 göst.
25 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu