0 oy
1,207 göst.
Aile kategorisinde tarafından
4 aylık bebeğim var onuda alıp gidicem göstermicem ona dün akşam tartıştık gitti salonda yattı bende dedim bu akşam yanıma gelmezsen bir daha yatak odasına giremezsin dedim gelmedi bu akşam da yatak odasında yatıyor bende kalk dedim istemiyorum seninle yatmak dedim dün akşam gelmedin bu akşam da ben istemiyorum dedim tartıştık üzerime yürüdü bileklerimi sıktı git dedi bana bebeğim uyuyordu onuda uyandırdı bağırırken şimdi attım odadan salona gitti ana bitti bu kadar ayrılıcam 

27 Cevaplar

+6 oy
(7,972 puan) tarafından
Gerçekten boşanmak bu kadar kolaymı??

Siz mi cahilsiniz yoksa fazlami akillisinjz anlamadim

Kocaman yetiskinsiniz anne baba olmussunjz bu ne böyle liseli tripler oturun akillica konusun bence
tarafından
Herkes yorum yapmak için yazıyor kimse kimseyi anlamaya çalışmıyor burda hepimiz kadınız şiddet sadece fiziksel olmuyor bunu bilmiyorlar anlaşılan inşallah da hiç bilmezler ne olduğunu
(7,972 puan) tarafından
Başta şiddet diye belirtmemişsin kocam bnmle yatmadi diye bosanacam diyosun ne dememizi bekledin??
tarafından
Şiddet diye belirtseydim hadi git boşan mı diyecektin her ayrılığım sebebi şiddet mi olması gerekiyor ve gerçekten 4 aylık bebeğim var diye belirttiğim halde bu konu yüzünden yuvamı yıkacağımı olarak anlamanız çok üzücü
tarafından
Bacım mesaj atmisskn bana mesajlarını göremıyorum :))
tarafından
Yaptığın açıklamadan başka ne anlamamızı bekliyosjn bende bilmiyorum ki canim
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Okuyunca allahim eşinin yerinde olmak istemezdim dedim sen kimsin ki baskı ile eşini yonlendirceksin terbiyesizlik yapan sen olmuşsun bence birde diyor çocuğu alcam gostermicem niye adam onun dediğini dinlememiş ayrı yatmış sonra kavga çıkınca adam.suclu.. bebegi senmi yaptın ya o adam alip bebegi ile gitsede sen baksan çocukları alet etmiyorlarmi kendi egoları icin boşanda gorelim bakalim hakim bile seninle dalga geçer 
tarafından
Al işte bir dengesiz daha sen kimsin ki bana terbiyesiz diyosun kendine gel haddini aşma bilip bilmeden de konuşma
0 oy
(568 puan) tarafından
Bunun için yuva yıkılır mi bacım bırak nerde yatiosa yatsın Allah aşkına ya 
tarafından
Konu sadece o değil o sadece bu akşam ki tartışma dahası da var canım
0 oy
tarafından
Konu ne bilmiyorum ama şiddet aldatma yoksa Hemen bosancam.demek.bunu düşünmek doğru gelmiyo bana..4 aylık bebeğin var üstelik..sinir geçince gönlünü alır ..
tarafından
8,5 aylık hamileydim şiddete uğradım evden atmaya çalıştı
tarafından
Ama o zaman bosanmamissin ki hala aynı evde yaşıyorsun..o sebble niye bosanmadin bu ufak tartismada bosanmayi düşünüyosun..
tarafından
Çünkü ailem kabul etmedi arkamda durmadı kaçarak evlendğim için
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Yanına gelmedi diyemi boşanıyosun 

Canım bu erkekler yalnız robot değil gel dediğinde gelsin git dediğinde gitsin bunu biliyor olman lazım
tarafından
Evet canım sadece bu yüzden
0 oy
(930 puan) tarafından
Böyle diyen çok oluyor da iki gün sonra canım cicim olursun merak etme 
tarafından
Sen öyle mi oluyorsun
0 oy
tarafından
Ne konuda tartıştınız ki canım ? 

Ortada boşanma sebebi yokki. 

Arada böyle şeyler olur her evlilikte
tarafından
Laf sokmuyorum canım gerginim üzgünüm buradaki insanların yorumları daha da üzücü kırıcı
(155 puan) tarafından
O zaman yazma Allah Allah bu kadar basit. Tek tek tüm yorumlara cevaplarını okudum sanada güzelce açıklama yaptım. Sana aferin deseler böyle olmayacaktı demi. Kötü yorum istemiyorsan kendini güzel ifade edeceksin bacım bu kadar basit. Kötüyüm diyorsun ama herkese öfkeni kusacak kadarda iyisin ama
tarafından
Ne yapıyım üzgünüm diye kendimi ezdireyim mi yazık bütün yorumları okumuşsun ama boşa vakit harcamışsın okuduklarından Bişey anlamamışsın anlaşılan
(155 puan) tarafından
He canım he
tarafından
Beynini kullanamayan bir insanın verdiği tepkiyi verdin şimdi postumdan çıkabilirsin
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Snn yaptığın saçma olmuş gel diyince gelecek git diyince gidecek değil amaaaa iş şiddete geldiyse *** yesin boşanacağını hiiiç sanmıyorum keşke sana bunu yapan adamı boşasan ne diyim Allah ikinizede akıl fikir versin biriniz çocuk biriniz şiddet bağımlısı
tarafından
Kimin ne yaşadığını bilmeden yorum yapmasanız keşke
(7,768 puan) tarafından
Valla canım bnm bn bnm yorumuma verdiğin cevaba göre senin analizini yaptım :)
(1,766 puan) tarafından
Çocuk muhabbeti yapmamışsın cnm demişsin biriniz çocuk, biriniz şiddet bağımlısı sen yanlış anlamak istiyorsun satiye iyi oku yorumu " ve minik meleklerim haklı....
(7,768 puan) tarafından
Valla sağol kuzum lafı yanlış anlıyo eminim eşinede aynıdır demek istediğimde buydu
tarafından
Aynen ben yanlış anlamışım
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Tartışma anında biri biraz olsun alttan almalı dün dünde kaldı konuşup halletmek varken boşanmak neden bir de habersiz çocuğu alıp gidemezsin çocuğu kaçırdı diye şikayet ederse başın belaya girer o bebeğinin babası görmesini engelleme hakkın yok 
tarafından
Zaten çocuğu istediği yok gözü görmüyor oğlumu kız bebek istiyormuş giderim dediğimde oğlunuda al git diyor
(12,854 puan) tarafından
Eşin mal mı evladın kızı erkeği olmaz evlat evlattır
tarafından
Mal işte kız istiyorum diye tutturdu çocuğu gözü gördüğü yok ilgilenmiyor bile
(12,854 puan) tarafından
Allah'ım eşinin içine merhamet versin canım
tarafından
Amin inşallah
0 oy
(932 puan) tarafından
Ya walla bwn salakmisim galiba bu herifi bosamadan cekiom ya. Canim bu yazdiklarnmi  bisanma sebebi eger bnlar deilse bak kndini yalnis aks ediyorsun bunlar deilse tam yazki insanlar seni yadrgamasin eger bu kadarsa bu bisanma sebebi deil
tarafından
Dahasi da var canım merak etme kaçarak evlendim böyle Bi neden için evliliği bitirmem
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Başka sebeplerin var mı bilmiyorum. Boşanmak bu kadar kolay olmamalı
tarafından
Fazlası var anlatsam sabaha kadar bitmez
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Sen yeteri kadar tölerans göstermişsin. Bir kez eşim yapacak oldu ayrı yatma işini ben de senin gibi dedim paşşa paşa geldi gelmezse ciddi olduğumu bilir. Bir de ne olursa olsun yatağa küs girmek yanlış 
tarafından
Dün akşam bende aynısını yaptım başının altından yastığı aldım bilerek salonun işığını açık bıraktım 2 kere gelsin diye gelmedi bende Bi daha yatak odasına giremezsin dedim
0 oy
(1,737 puan) tarafından
İktidar kavgasi etmissiniz egona yenik düsüp emir buyurmusşun tam tersini düsun . Empati yap ne tepki verirdin. Boyle sacma*****k sebeplerlede ayrılık olmaz kisiligin  madem bu kadar oturmamiş. Ne diye dogurdun bebegini . . Yapmazsan ederim gelmezsem keserim gbi giderler olmaz evlilikte cilvenle sokarsin lafini  ricayla yaptrirsin işini kocana kendine yapilmasini istemedigin şeyi baskasina yapma. 
tarafından
Senin de sadece o iki satır yazıyla yuvamı yıkacağımı anlaman çok saçma değil mi sonuçta ne yaşadığımı bilmiyorsun eleştirmeden önce bir sormayı deneseydin keşke
(1,737 puan) tarafından
Kendince cok basit bir sebep yazmissin oraya zaten neden diye niye sorayim . Oraya basit bir neden sonuç yazmis olmasan .. neden diye sorardi herkez emin ol . Yanlista anlasilmazdin
tarafından
Sende evlisin4 aylık  çocuğun var mantıklı düşündüğün zaman sırf bu sebeple yuvanı yıkarmıydın
(1,737 puan) tarafından
Bu sebeple yikmam
tarafından
Bende yıkmam
0 oy
(802 puan) tarafından
Ohooo bizde neler cekuuzda çocuklarımız için katlaniyoruz Allah aşkına her sorunda bosanicam demek bukadar kolaymi birazda alttan alın sizde 
tarafından
Tamam siz alttan alırsınız
0 oy
(935 puan) tarafından
Herkese atarlanmşsn bacım ama sende de var konuyu tam anlatmadan adamı boşaycam dersen herkes linçler seni konu ne bilmiyorum ama eger ortada sevgi saygı kalmadysa boşan yoksa abartmayın derim
tarafından
Keşke insanlardan linçlemeden önce düşünseler herkes klavye delikanlılığı yapıyor
0 oy
tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım şiddette göstermiş sana anladığım kadarıyla fazlaso da var boşan öyleyse kmsenin kahrını çekme huzur yoksa bi evde o bile yeterli bnce boşanmk için. Bebeğini huzurlu mutlu bi ortamda büyüt. Konuşmak istersen bu süreçte her daim destekçi olurum..
tarafından
Sağol canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından

Bak cannoş ben 13 yıllık evliyim nelerini gördü bu gözler nelerini diyceksin ee boşanaydım madem ama kazın ayağı öyle olmuyo ne yazıkki kaç defa ayrı yattık kaç defa boşanmaya kadar gittik geldik dövüşdük sövüşdük ve bu zamana kadar geldik biz şimdi ise herşey rayına oturdu tabi yine olmuyo mu tartışma tabikide oluyo ama bunlar gelip geçici konuş eşinle bence biran öfkeyle hareket etme 

tarafından
Kaç kere konuştum canım defalarca ama anlamıyor zaten çocuk kız olmadı diye oğlumu da istemiyor böyle Bi adama ben neyi nasıl anlatayım
0 oy
(350 puan) tarafından
Canım sinirlisin suan sakinles gönlunu alır bosanmak ciddi bi karar kolay bisey degil heleki bi bebek varsa ortada iyi düsün derim ilk bebegini dusun
(350 puan) tarafından
Canım aynı yastayiz bende 25 yasindayim bak yasadıklarimız benzer benimkide ailesine duskun kac senedir evlisin cok sabrettin cok yıprandın bunları biliyorum bizim gibi kacanlarin evliligi zor oluyor kacmasaydın etmeseydin diyolar en iyi ben anliyorum seni kac sene oldu evleneli canım
(350 puan) tarafından
Sende mi uzaga gittin canım benimki de ayni ailesi gondermiyor esim gondermiyor
tarafından
1.5 sene daha yeni bizimki
tarafından
Özele gel ordan devam edelim canım
(350 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
.........
0 oy
(252 puan) tarafından
Canım burda herkes sana yüklenmiş yorumlarını okudum da ailen de sahip cikmiyosa bu 2 evladın da nasıl bakabilecek misin keşke darp raporu v.s. işlemler başlatsaydin zamanında hem velayetı hemde maddi durumdan gelirin olurdu 
tarafından
1 tane oğlum var sadece canım ablamla eniştem destekçi arkamdalar sağolsun lar oğlum için yaptığım birikimim var biraz o bizi idare eder biraz ama onlara da tük olmak istemem rabbim Bi yol gösterir
(252 puan) tarafından
İnşaallah canim Rabb'im ferahlık versin işte kimse bilemiyo sen kaçmasan evden bile ailenin şu anda yaptığı o kadar bir büyük hata ki neyse geriye dönüp bakma kuzum kimseyi dinleme eğer ki böyle bir durum da varsa boşan belki de daha rahat huzurlu bir hayat kurarsınız belli mi olur Rabb'im den ümit kesilmez hatasını anlar eşin de belki iş ciddiye bindi o zaman yapmaz
tarafından
Keşke bir umut ama hiç inancım kalmadı
0 oy
tarafından
Çok çocukça yanına gelmedi diye boşanıyorsan neden evlenip çocuk yaptın. Ne kadar kolaymış boşanmakk. Erkeklere neden bu kadar baskı yapıyorsunuz ki yatabilir salonda ne var sende yatağın keyfini çikar yat. 
tarafından
Kocanın kölesi olmuşsun yazık ailesi arkasında durmadığı halde boşanıp oğluna bakabilecek cesareti olan güçlü kadınları çekmeyecek kadar zavallısın keşke aynı cesareti başına böyle Bi olay geldiğinde sende gösterebilsen ama sanmıyorum şu yorumunla bile ne kadar ezık ve zavallı Bi insan olduğunu belli ettin
tarafından
Sen bir kendine gel canim benim elimde gül gibi mesleğim var allah şükür kocamın köleside degilim ben en ufak bir siddet görsem giderimm ailem dag gibi arkamda calisir hem kendime hem cocuguma bakar gelecegimi kurar erkeğe muhtac olmam !!!! ama senin gibi yataktan yatmiyor diyede kocami boşamam bu sacma bir düsüncee bir post actiysan gelecek yorumlari saygi ile karsilamak zorundasin. Belli ki kocana olana sinirini bizden cikariyorsunn. Laflarinada dikkat et !!!!!
tarafından
Yorumları okuduysan şiddet gördüğümü de anlamışsındır ve sadece yanımda yatmadı diye boşanmayacağımı da sen laflarına dikkat et asıl   konuyu bilmeden de yorum yapma
tarafından
Birincisi yorumlari okumadim ikincisi postuna detayli yazsan zaten tepki almazsin tam tersi herkes sana aferin der. Benim laflarimda sorun yok sen kendi laflarina bak canikommm o zaman sende konuyu tam anlatacaksin bu kadar basittt
tarafından
Tamam Bi dahakine sende yorumları okumayı denersin sorun kalmaz

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 2,605 göst.
28 Eylül 2020 Aile kategorisinde iklimaa (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 2,194 göst.
0 oy
21 cevap 1,342 göst.
5 Nisan 2020 Diğer kategorisinde ✨Gafsa✨ (2,891 puan) tarafından soruldu
0 oy