0 oy
275 göst.
Aile kategorisinde (245 puan) tarafından
Kızlar ne kdrda olsa biraz ilerleme kattetik bugün gene olay olunca eşime soyledim kardeşin kendime mısır yaptım diye laf etti oda yemin ederim bıktım dedi bende ev kirala biseyler yap dedim şimdilik öyle bişey düşünemeyiz paramız yok dedi akşam gelince konuşuruz dedi bana bende ona ben sana veririm altınım var bozarız dedim annemler başka bı eve taşınmak kendi evlerini kiraya vercek nasıl ikna edebilirim onu oraya taşınmak için bundan sonraki hamlem ne olmalı 

7 Cevaplar

0 oy
(5,272 puan) tarafından
Janya kız yeter Allah askına
(245 puan) tarafından
Noldu ya napim kız dertlescek kimsem yok
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sen kaç yaşındasın canım 
tarafından
Senin bu yaşta böyle sitelerde zaman oldurme vaktin değil taptaze beynin duyguların vücudun enerjini kendine ve cocuguna güzel bir hayat kurmaya harca kendini koreltme
tarafından
Çok sakin cevap veriyor gerçek değildir ins. Yani öyle temenni ediyorum. Gerçekse çok yazık bebeğine.
tarafından
Şiddette mi var senin hala aileni aramamış olman hata ne bekliyorsun ölmeyi mi bak canım kimseden korkma ailen arkanda değil mi git polise onlar seni kadın sığınmaya götürür kimse bulamaz ama o evde daha fazla durma lütfen karnında ki çocuğunu düşğn
tarafından
18 yaşında yaşadıklarının şiddet olduğunun bile farkında değil belki de normal zannediyor
tarafından
Allah yardımcısı olsun inşallah aklı başına gelir
0 oy
tarafından
Mısır yuzunden gorumce ile kavga mı edilir ya ver cevabını geç umursama yada kocana taşıman bıle hata adam kendisine eş almıs evlılık agır bır sorumluluk cocuk mu buyutecek adam heralde bıktım yeter vs der bende olsam derım 
(245 puan) tarafından
Sadece mısırdan degilki yediğim herşeye karşı oyleler bunlar sadece günlük alıştığım şeyler asıl bence o annesini ve kardeşini büyütsün benden önce gebe insanın yediği mısırı konuşmak ayıp olmuyorda benim bunu sorun etmem mi oluyor her biri 50 60 yaşında
tarafından
nıye aynı evı kabul ettin o yasta aılen nasıl ızın verdı evlenene aynı evın ıcınde boyle seyler yasaman normal kucuk sun dıye de ezıyolar
(245 puan) tarafından
Ben gerçekten bilmiyodum iyi anlaşırız dedim ama yediğim yaptığım herşeye karisiyolar annem üzülmesin diyede söyleyemiyorum
tarafından
valla uzulen uzulsub ezilmenden ıyıdır ayrıca esıne de her olayı sıkayet etme al karsına adam akıllı konus bır kere konus tam konus oyle her fırsat bulup tek yakaladığında adama kardesın bunu yaptı anan sunu dedı vs vs diyerek asla yola gelmez sadece senden sogur habıre sıkayet edıyosun dıye
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Neden baştan birlik kabul edersiniz ki
(245 puan) tarafından
Böyle olacağını ikimizde bilmiyoduk
(7,768 puan) tarafından
Böyle olmaması mucize olurdu insan yeri geliyor annesiyle anlaşamıyor hata etmişsin sni küçük görüp kandırmışlar bu arada eşin ev fln yapamaz yarım milyonu olacak yapsın
(245 puan) tarafından
Bende diyorum çok zor yapamazsın bekleyemem o kdr kirada oturalim
(7,768 puan) tarafından
Kiraya ikna et orda önür geçmez eşin kaç yaşında ?
0 oy
tarafından
Basta niye kabul ettin bilmiyordum falan demeyin etrafta beraber yaşayıp mutlu olan var mi zor olur diyim sana ilkin kabul etmeyecektin
(245 puan) tarafından
Keşke etmeseydim annesiyle nisanliyken iyiydik en azından gerçek yüzünü belli etmedi o zmn
tarafından
Ah yaşında küçükmüş allah yardımcın olsun ama esini ikna etmek zor olacak
Sana abla tavsiyesi kim ne yaparsa gereken cevabı ver herseyi eşine yetiştirme
0 oy
(537 puan) tarafından
Maddi gücü yetemiyorsa eğer kabul etmek zorunda bunca sene kahirlarini çektim artık yeter rahat etmek istiyorum biryerden başlamamız lazım de biraz rest çekt
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Yasin daha kucuk kuzum neden kendinden yaşça büyük biriyle evlendin üstüne birde neden kaynananla oturuyorsun yasin küçük ses etmiyorsun kocanda arkanda durmuyor tabi seni ezerler inşallah kocanın aklı başına gelir seni alırsa ayrı eve cikar

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 527 göst.
7 Nisan 2022 Aile kategorisinde nur1203 (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 154 göst.
5 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 526 göst.
10 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 1,032 göst.