0 oy
208 göst.
Diğer kategorisinde (301 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar, görümcemin sürekli eşimle aramızı bozmaya çalıştığını ve onun yüzünden tartıştığımızı, diğer postlarımda bahsettim ve görümcem ne zaman benimle uğraşsa eşimle aramızı bozmaya çalışsa yani bana bir kötülük yapsa kayınvalidem hemen dakikasında sürekli görümcemin fotoğraflarını paylaşıp güzel cümleler yazar, görümcem arkamdan konuşmuş kulağıma geldi, dün gece eşim görümcemle konuşmuş artık benimle uğraşmaması için, bugün kayınvalidem yine görümcemin fotoğrafını paylaşıp “biraz agresif biraz öfkeli ama kalbin o kadar güzel ki bal kızım merhametini hiç kaybetmemen duasıyla” yazmış, o kadar soğudum ki kızlar tamam normalde paylaşsın kızı sonuçta ama görümcem ne zaman benimle uğraşsa kayınvalidemin hemen o gün yada ertesi gün böyle paylaşımlar yapması tuhaf geliyor bunu sürekli yapıyor bir gün eşimle tartışmıştık görümcem geldi evimize çağırın babasını gelsin alsın bunu demişti benim için, kayınvalidem de olayı öğrendi hemen yine dakikasında gidip kızının fotoğraflarını paylaşıp güzel sözler yazmıştı. Siz nasıl yorumlarsınız bu konuyu?

8 Cevaplar

+1 oy
(618 puan) tarafından
Sende kendini eşini paylaş  altına kim ne yapsa huzurumu bozamaz eşinin göreceği sekilde canım eşim iyiki varsın gibi şeyler yaz cocukluksa sende çocuk olacaksın inadına
(374 puan) tarafından
Alrtiladim bende hep öyle yaparım biri bişey yapınca eşim le mutluluğunu yansıtırim
-Reklam-
0 oy
(2,360 puan) tarafından
İkisi de ergen galiba bana çok çocukça geliyor bu tür davranışlar 
0 oy
tarafından
Aman boşver çok da lazım değiller bende sildim bir sene oldu 
0 oy
tarafından
böyle yapıyor ki,eşin annesinin kızını çok sevdiğini, kızı üzülürse annesininde üzüleceğini bilsin diye.

Senin tek hedefin eşinle aran iyi olsun. eşinle aran iyi olursa zamanla senin haklı olduğunu kensisi anlıycak. bişey ıspatlamak için ortalığı velveleye verme
0 oy
(1,977 puan) tarafından
Çocuk çocuk işler ya, engelle ve o yaptığı paylaşımları görme. Kim senin için özellikle bişey atıyorsa onlara bakma. Cidden çok boş işlerle uğraşıyorlar ya. Prim vermemek en iyisi. Güleceksin eğleneceksin, bi durup düşünecekler biz bu kadar kendimizi yırtarken fitne fesat ile hiç takmıyor bak bak diye çatlayacaklar.
0 oy
(585 puan) tarafından
Peki esin bunları görmüyor mu. Onun bu konuya bakış acisi ne 
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Görüncene neymiste babanı çağıracak mis da gelip alacak mis seni o öyle dediğinde sende deseydin ya belediyeyi arayın gelip aksi nu bası boş i.t i diye aaayy bak sinirlendim yine 
0 oy
tarafından
Ergenliğe yeni girmişler 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 592 göst.
0 oy
8 cevap 310 göst.
1 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 190 göst.
31 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Mevah (1,506 puan) tarafından soruldu