0 oy
172 göst.
Diğer kategorisinde (54 puan) tarafından
Sorum yukarda 

6 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Ne önerelim doktor uygun irem ve ilaclari yazıyor temiz tutmalısın 
-Reklam-
0 oy
(632 puan) tarafından
Ah ah o dikisleri bende gördüm bende yaşadım.tamda 2 ay canim acıdı.benimki həm dişdan həm icdendi dikisler.ama ama ilaç falan verdi doktor bide krem surtuyordum
(54 puan) tarafından
Benmde hem içten hem dıştan gerçekten çok kötü hiç kıpırdayamıyorum
(632 puan) tarafından
Ben dolasiyordum hic Yatakta kalmadim CNN.ama 2 ay acı cektim
(54 puan) tarafından
Dinlenmekmi iyi yoksa dolaşmak mı daha iyi gelir canım
(632 puan) tarafından
Tabbiki dinlənmek canim.benim doktor 1 hafta 10 gün oturma soyledi.sadece ayaq üstə yada direkt yat yerinə.kac gündür canm?
0 oy
tarafından
Normal doğum yaptıysan tahriş etmemelisin baticon ve antiseptikli sprey ile her lavabodan sonra temizle dar iç çamaşırları kullanma 
(54 puan) tarafından
Normal doğum canım ,doktor  o dediginiz spreyi yazmış ama baticon yazmamış o direk alınırmı acaba reçetesiz yani
tarafından
Bana hiç bir şey yazmamıştı ben eczaneden direk aldım ikisinide lavaboya girdikten sonra iyice kurula spreyi baticonlar var  alırsan daha rahat edersin yoksa pamuğa döküp doğum bölgeni sil bol iç çamaşırı kullan veya hasta bezi bir sonraki lavaboya girişinde antiseptikli spreyi sık çamaşırını çek geçmiş olsun otururken biraz yan otur bir süre
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Her lavabo sonrası iyice temizle ılık suyla yıka ılık suya otur iyi gelir canım 
(54 puan) tarafından
Sağol Canm benm Allah razı olsun  peki yürüyüş iyimi
Gerçi adım zor atıyorum ama belki iyi gelir
(4,759 puan) tarafından
Rica ederim canım oturup kalkarken dikkat et dikişlerin patlamasın
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Sezeryan ise batikon ile pansuman yap, doktorun hiç mi bir şey demedi?

(54 puan) tarafından
Ya canım normal doğum, doktor  ilaç falan yazdı ama ben hiç kıpırdayamıyorum hem içten hem dıştan dikiş var  en büyük korkumda çok afedersin büyük tuvalet , nasıl olacak bilmiyorum:(
0 oy
(76 puan) tarafından
Canm batikanla ayağı kalktim ben batikan sürüp kurutma makinesiyle sürekli kurut oranı bol boo su iç idrarın geldikçe iylesir inşallah Allahü teala nın hikmeti idrarın tuzlu olduğu için hemen iyileştirme özelliği var 
(54 puan) tarafından
Cok çok teşekkür ederim Allah razı olsun inşallah canım benim, Banada batix diye bir sprey yazmışlar onu kullanıyorum şuan  baticonun yerini tutarmi bilmiyorum bide en korktuğum çok çok afedersin  büyük tuvalet o yüzden doğru düzgün birşey yiyemiyorum korkudan

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 193 göst.
0 oy
3 cevap 291 göst.
26 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Serapycdgdlky (8,898 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 323 göst.
0 oy
1 cevap 93 göst.
15 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Tugcemaydmr (110 puan) tarafından soruldu

379,546 soru

11,362,063 cevap

34,839 kullanıcı

...