0 oy
1,180 göst.
Aile kategorisinde (731 puan) tarafından
Kızlar pazartesi günü felandı galiba kapandım çok şükür, asla içimde pişmanlık yok ama mesela alışamadım normalmi akşam eve gelip saçımı açınca daha güzel geliyor gözüme bunu nasıl yeneceğim hiç bilmiyorm. Rabbim için kapandım sonra kendim için fakat nefsim çok şey yapıyor 

31 Cevaplar

0 oy
tarafından
Nefis öyle yapıyordur tabiki açık sac acik şekilde dolasmak rahat ama Rabbimiz in emri yapacak bisi yok 
(731 puan) tarafından
Evet öyle ya ama inşallah yeneceğim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Vesvese geliyor bizde acinca guzeliz hele gunah olmasa bikini giyer gezerim oyle guzelim yani. Eeeee günahı düşün yaniii
(731 puan) tarafından
Evet canım zaten öyle düşünüyor artık geri dönüşü yok diyorm oyuncak değil diyorm inşllah yeneceğim
tarafından
Yen canim aklindan hemen ölümü düşün Allah'ım bana yardim et de hepimizin imtahani fakli canim acilincada can bu baska seyler ister bitmez  yani bu istekk bitmezzz
(731 puan) tarafından
Aynen canm teşekkür ederim
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Ben kaç yıldır kapaliyim hala saçım aciken daha güzel geliyor bana :D normal olan bu zaten
(731 puan) tarafından
:D sjsjsj ahahha inşallah alışırım
(4,040 puan) tarafından
Biz zannediyoruz ki peygamber efendimiz Mekkeliler e hükümleri bildirdiği zaman onlar hemen kabul ettiler mesela içki yasak deyince hem içkiden nefret ettiler zannediyoruz. Ama değil sevdiklero hâlde icmediler gerçek iman budur zaten. Bazen ibadetler ağır gelir sahabeler peygamber efendimiz e gelip yapmasam olmaz mı dermiş Allah katında günahı var mıdır dermiş. Peygamberimiz de evet var deyince o zman kesin yapmam lazım derlermiş. İnsanız ve dünyalığa meylediriz Allah ise seni imtihan eder bakalım ondan vazgeçecek kadar seviyor musun beni diye
(181 puan) tarafından
ne kadar güzel yazmışsınız
0 oy
(548 puan) tarafından
Çok kısa bir süre inanki keşke başta kapansaydim diyeceksin bende acıktım her ay saç boyardim makyajsız çıkmaz aldığım parayı kıyafete verirdim ama şu an tesettüre veriyorum keşke başta kapansaydim diyorm artık tesettür o kadar güzel gelior ki gözüme açık şeyleri eve alırken bile bir de dışarıya alıyım tesettür den diyorum  
(731 puan) tarafından
İnşallah benim de tek keşkem daha önce kapansaydımm olur canm
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Kaç senedir ona alıştı gözün canım ne olacak normal bu şekilde hissemen tesettüre alışınca da açık halin gözüme bir hoş gelir ")
(731 puan) tarafından
İnşallah askm
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Evde de saçını açma aslında cogu kapalı evde yazma takıyor 
(731 puan) tarafından
Evet ara ara takıyorum evde de
0 oy
(27,330 puan) tarafından

Nefis bu secdeye kapan Rabbim yardım edecektir emin ol 

(731 puan) tarafından
İnşallah namazıma da başlayacağım canm
0 oy
(788 puan) tarafından
Şuan ben açık halimi beğenmiyorum sende alışırsın canım:)
(731 puan) tarafından
İnşallah askm
0 oy
tarafından
Aldanma balım ilk zaman olur öyle sonra git yazma tak ama böyle daha güzelim de sonuçta böyle Allah seviyor böyle  erkekler ..bazen hoş gorulmeyi iltifat edilmeyi isteriz ama tera psikoloji düşün  ... Açıksin ve erkekler sapıkça sana bakıyor kapalisin kimsenin dikkatini çekmiyorsun tehdit hissetmiyorsun ( motive amaçlıdır açık açıktır kapalı kapalıdır herkes özgürdür saygım sonsuzdur dur 
(731 puan) tarafından
Evet öyle bebegim şuan zor bir süreçden geçiyorum Rabbim pişman ettirmesin
tarafından
Ben ilk 16 yaşında kapandım Allah rızası için sonra TV de saçı yapılı kizlar görüyorum bende şöyle yaparım saçımı falan açık olsam o zman lisede kapalılık yoktu okul içinde bir topuz saç küçükler anten olmuş :) sonra dedim ki vaz geçme sen bunu birinin isteği için değil Allah için yaptın 29 yaşındayım elhamdulillah
0 oy
tarafından
Canım sacimiz açıkken daha güzeliz ve Rabbim bu güzellikleri saklamamizi esimize özel olmamızı emretti. Rabbimizin emri olduğu için şeytan ve nefis vesvese veriyor..

Sakın yılma Rabbim mübarek etsin inşallah ömür boyu hiç bir namahrem görmez seni ❤️
(731 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun askm
0 oy
tarafından
Dışarda yeri geliyor kaynana teyze gibi dolaşıyorum dışarıya bakım yapmıyorum eve eşime yapıyorum alışacaksın yakında 
(731 puan) tarafından
İnşallah bebegm
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Şeytan uğraşıyo, nefis uğraşıyo canım seninle sabret 
(731 puan) tarafından
İnşallah balım
0 oy
(2,579 puan) tarafından
İlk bir seneye kadar şeytan çok uğraşır özellikle yaz aylarında vesveseye girme bende ilk kapamdigin yıl calisiyordum arka tarafa geçtim boynuu açtım boğuluyor gibi oluyordum mesela açıkken herkes bakardı kapandım kimse bakmıyordu bekarken bu anlattıklarım artık güzel değil miyim özgüvenin bile kırılmaya başladı sanki hepsi şeytanın vesveseleriydi ama şeytana inat açılmadim 6 sene oldu kapaliyim şükür evlilikten önce kapanmıştır evlilik fikri yokken şimdide kapaliyim halen şeytanın vesvese verdiği oluyor ama ben ne olursa olsun açılmayacam de etrafın ne dediği önemli değil tabi ama dalga geçerler de kendi kendine inan kendi kendimi öyle bastırıp şeytanın vesvese sinden kurtuluyordum ve zaten kimse için değil kendi isteğimle Allah için kapanmıştım kendi içinde çok savaş verdim 6 sene oldu ve kazandım savaşımı artık eskisi kadar vesvese vermiyor emin ol
(731 puan) tarafından
İnşallah bende yeneceğim o şeytanı, bende diyorm açılırsan basit birisi olursun yaptığı şeyin arkasında duramayan diye öyle avutuyorum
(2,579 puan) tarafından
Devam et canim senin kararin ve bunu Allah için yaptım de kimseyi ilgilendirmez ama insanlar senin kararında durmadigini rahatına düşkün olduğunu zaten yapamazdı demelerini hazmedemem de kendini avut su şeytani yenene kadar bu yazı atlar kısa alışırsın seversin sicacikta tutar :))
0 oy
(14,975 puan) tarafından
Açıkken tabi daha güzelsindir. Ama Allah'ın emri olduğu için kapabilir. Bu güzelliğini artık yalnızca eşin ve mahrem olan kişiler görebilir. Zaten en önemlisi eşinin görmesi . O yeter. Zamanla da alışırsın. İlk zamanlar insan kendini tuhaf hissediyor. Salı eşarbı bile doğru dürüst ortemiyor.zamanla hepsi oturuyor
(731 puan) tarafından
İnşallah canm bu şeytanı yeneceğim namazıma da başlayacağım inş
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Şeytan seninle uğraşıyor emin ol kapalı çok daha guzelsindir şöyle düşün evde saçını açınca çok güzel görünüyorsun ya bırak o güzellik sadece eşine özel olsun başkası gormesin sonuçta hepimiz eşimiz için güzel olmak istiyoruz disardakiler için suslenmiyoruz rabbim yardımcın olsun inşaallah 
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Allaha daha çok yakın olanla şeytan daha çok uğraşır rabbim daim etsin cnm 
(731 puan) tarafından
İnşallah canm
0 oy
(917 puan) tarafından
Canım tabiki saçlar çok güzel ve çekici işte tamda bu yüzden kapaniyoruz,bende kapaliyim ama benimde açık halim daha güzel 
(731 puan) tarafından
Evet ya ama saç için Allahın emrini yerine getirmemek olmaz diyrm böylede güzelim diyorm
0 oy
(254 puan) tarafından
Bende hz aklimda yokken birden kpadim yaz gunu cekeltle gezdim kiyafetim yok diye. 3 yil oldu cok sukur. Ama son zamanlar da surekli acik halimle olan fotolarima bakiyorm ve cok guzelmisim diye ic geciriyorum. Asla acilmayi dusunmuyorum ama seytan ugrasiyor. Duymamaya calis canim
(731 puan) tarafından
Evet bende şuan açım halime bakıyrm sürekli ama kapalı da güzelim diyip geçiyorum
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Alışırsın kuzum 

Ben şu an açık çıksam,kendimi çıplak gibi hissederim 
(731 puan) tarafından
Aslında bende şuan açık çıksam kendimi bir farklı hissederim inşallah hemen alışırım
0 oy
(57 puan) tarafından
Alışırsın zamanla yatağa geçince bile yazmayi başıma dolayıp yatan beni düşün öyle bağımlılık yapıyor yeter ki nefsini dizginle
(731 puan) tarafından
İnşallah canm alışsam bu kadar olmaz ama alışacağım inşallah

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 1,769 göst.
22 Haziran 2022 Aile kategorisinde Kumru_80 (897 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 140 göst.
10 Haziran 2022 Aile kategorisinde Sulemhmt (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,162 göst.
0 oy