0 oy
993 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (154 puan) tarafından
Eşimin kuzeninin kızı daha 8 yaşında 2 gün önce kalp kırızı geçirdi ailece çok kötüler kendinde degiller kızın ateşi çıkıyor kusuyormuş saglık ocagjna götürüyorlar ilaç veriyorlar eve gelip ilacı içirince hiç düşmüyor ateşi kusması çogalıypr hastaneey götürüyorlar hastane hiç muayne etmeden diyor saglık ocagın verdigi ilaçlara devam edin eve geliyorlar kız sabah kötü oluyor annesinin elinde bayılıyor istanbul gibi bir yerde hastaneye ulaşmak çok zor onlar yetişene kadar kız yolda 3 defa kalp kırizi geçiriyor hastaneye varınca annesine geç kaldınız kızınız vefat etti diolar hepimiz o kadar kötü olduk ki savcılıkda şüpeleniyor adli tıp istiyorlar belki verilen ilaçlar kıza kalp kırızı geçirtirdi die adli tıpa götürdüler kızın her yerini kesmişler kaynanam yıkamış kızı çok kötüymüş kalbine o kadar makinayla vurmuşlar ki kızın gögüs tarafı mos mormuş yavrum benim bu küçük yaşta neler çekti böyle allahım ailesine yardım etsin babası kızlarına çok düşkündü babası sürelli bayılıyor insan çocugunu hastneye dr götüremicek artık dogru dürüst bakmıyorlar ilgilenniyorlar savcılıkda daha sonuçları bekliyoruz 

41 Cevaplar

+6 oy
tarafından
Ay inanmıyorum çok kötü oldum nefret ediyorum bu doktorlar dannyaaa hicmi bakmaz insan yaa kahretsin 

Benim çocuğum kusuyor diye götürdüm yerknden bile kalkmadı kadın ha yerinden kalkmadı he hı distendir dedi gonderdk beni
-Reklam-
+1 oy
(13,886 puan) tarafından
Ay gözyaşlarima hakim olamayarak okudum. Kimbilir anne babasi ne haldedir. Rabbim sabir versin. Ilaçlar ağir gelmiştir kalbine. 
+1 oy
tarafından
Rabbim sabır versin şifa versin hala ölümüne aşı tutkunları var kalp krizi kaç yaşa kadar indi bir sorgulamak gerek
tarafından
Birçok insana ütopik hatta komik gelebilir ama bu bir sektör ve bundan para kazanılıyor paranın ötesinde daha büyük emelleri var ve plan tıkırında işliyor
tarafından
Ben bebek aşıları için mi dedin diye sordum. Koronanin labaratuvar ortamında oluşturulduğu zaten kesin. Evet aşı lobisi de var . Bir avuç lanet , gerizekalıi yüzünden binlerce insan öldü . Bağışıklığı düşük olanlar vefat etti . Aşıya şuan bende karşıyım hamileyken kadın dogumcu , bebişim doğunca da çocuk Dr önermedi yeterli veri yok diye iyi ki olmamism diyorum sürekli doz sayısı artıyor güven vermiyor çünkü, biz ağır atlattık ins birdaha da olmayız . Ama maske mesafe bence olmalı kapalı ortamda.
tarafından
Bebek asilari da güvenilir değil ben şimdiki aklım olsa asla yaptirmazdim. Maskeler de aynı projenin içinde olduğu için onlar da güvenilir gelmiyor bana içinde grafen var o havayı solumakla toplulukta nefes alıp vermenin pek farkı olmuyor hatta daha az zararlıdır kalabalık. Mesafe konusunda dikkat etmek her zaman için en doğrusu zaten,biz de çok ağır atlattik ve ben maalesef zorunlu asi oldum acil bı yolculuk yapmak zorundaydım mecburiydi o zaman ahh ah sağlığımız kimleere emanet ne acı :/
tarafından
Bebek aşıları için niye böyle düşünüyorsun kaynak ne menenjit aşısını eski Dr bize bıraktı . Çocuk nöroloji de bile şüpheli yaklaşıyor dedi ki her aşıyı yaptıran biriydi aşıya karşiysaniz takibini yapmam diyen bir drdu düşün. Kaynak paylaşır mısın rica etsem neye göre istemedigine dair. Şuan yabancılardan dolayı hiç görülmeyen salgın hastaliklar bile görülüyor ayrıca bizde asi olduk ya hiç böyle düşünmedim. Yaptırmayıp bişey olursa kendimi asla affetmem diye düşünüyorum ama öyle bir dönemdeyiz ki herşeye şüpheyle yaklaşıyoruz malesef :(
tarafından
Özel msj gönderdim
+1 oy
tarafından
Şimdi bir ay da bu yavruya ağlarım rabbim ailesine sizlere sabırlar versin ahirette şefaatçiniz olsun cennet kuşu
0 oy
(912 puan) tarafından

Yaa çok üzüldüm Rabbim ailesine sabırlar versin :'(

(154 puan) tarafından
Qmin inşallah
0 oy
(4,977 puan) tarafından
Otopsi Malesef en ince noktasına kadar açtırıyor bilirmn bunu Malesef.  Göğsünün mor olması onu kurtarmaya calsitiklari için vuruyorlar tepki versin diye. Allah ailesine bol bol sabır versin büyüt besle bianda cokz zor oluyor. Ani ölümler zor. Bide giden küçük olunca daha yaşanmışlıkları var fir insan düşünüyor. Burda baştan sona kadar ihmal var zaten  Rabb'im hakkini bırakmasın yawrunun 
0 oy
(3,658 puan) tarafından
Çok üzüldüm ya Rabbim sabır versin cidden :(
0 oy
tarafından
Allahim bundan buyuk aci war mi :( kimseyi evladiyla sinamasin rabbim...

Allah ailesine sabir versin. İcim acidi ya :(
0 oy
(5,353 puan) tarafından
Allah ailesine sabır versin zor Bi imtihan 
0 oy
(5,932 puan) tarafından
Vah yavrum benim okurken içim acıdı rabbim en guzel meleklerinin arasına alsın onu ailesine de sabırlar versin
0 oy
tarafından
Ah yawr benim ağır geldi demekki ilaç 
0 oy
tarafından
Of of içimi yaktin be.  Allah o doktorun cezasını versin pislik . Mekanı cennet olsun ❤️
0 oy
tarafından
Ay Allahım sonu böyle olmasın diye diye okudum.. Rabbim sabır versin çok üzüldüm çok. Allahım kimseyi evlat acısı vermesin. Sonuna kadar uğraşsınlar insan bırakır mı evladının peşini. Belki hatanın sonucu böyle oldu. 
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Allah'ım ailesine sabır versin mevlam imtihan olarak vermiş ihmal varmı var doktorlar özellikle.

0 oy
tarafından
Içim sızladi Rabbim sabir versin dayanma gucu versin gercekten bazi doktorlar basindan atiyor sanki bedavaya yapiyorlar 
0 oy
(10,529 puan) tarafından
Yaaa Rabbim ailesine sabır versin yaaaa çok kötü birşey Allah'ım kimseye evlat acısı göstermesin 
0 oy
tarafından
Offf sbah sabah içim parçalandı yaaa 
0 oy
(213 puan) tarafından
Allah sabır versin Rabbim mekanını cennet eylesin nurlar içinde uyusun:(((
0 oy
tarafından
Geçmiş olsn canm corona geçirmişmiydi peki . Maalesef çocuklarda corona dan sonra kalpte yada ciğerlerde ilerleyen zamanlarda bu şekilde rahatszlıklar çıkıcakmış doktorlar söylüyolar . Çok üzüldm cqnm başınız saolsn 
0 oy
(1,877 puan) tarafından
Çok üzüldüm Allah rahmet eylesin ailesi için çok zor Allah sabır versin :(

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 492 göst.
0 oy
2 cevap 56 göst.
27 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Gayegaye (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
89 cevap 902 göst.
0 oy