0 oy
183 göst.
Aile kategorisinde (84 puan) tarafından
tarafından kapalı
Eşinizin evlenmeden önceki ilişkilerinde cinsel birliktelik yapmış oldugunu öğrenseniz siz ne yapardınız Ben bi garibim 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Neyseki böyle birşey olmadı çok şükür 
-Reklam-
0 oy
(4,427 puan) tarafından
Nasıl ki bakire kadın istiyorsa bir erkek kendi de bakir olmalı ben hoş karşılamazdım 
0 oy
tarafından
Bu konuda bisey diyemem kötü bir durum allah başına gelenlerin yardmcısı olsun
0 oy
(3,267 puan) tarafından
Eşimin benden önce ilişkisi bilmiyorum paralı olmuş mudur olduysa da banane ama kızın biri ile çıkma durumları olmus kız bunu öptü diye kızı bırakmış gelme gitme arama demiş Bi daha. 

Biz internette tanıştık arkadaştık o farklı şehirdeydi gelecem görüşelim mi dedi. Olur dedim. Ama ben sarılmam öpmem felan dedi dedim sorun yok niye sarılasin zaten :)) Dedim dedim de geldi elimi uzattım o sarıldı:)))) öyle biseydi 14 sene olmuş insan hatırlayınca yine Bi tuhaf olmuyor değil. Bilmem böyle bi adamın benden önce ne etmişse beni ilgilendirmez. 

Ben benden sonra kafasını çevirip birine baktığını görmedim.
0 oy
tarafından
Öncesi beni ilgilendirmezki canm 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Tabi ki istemem böyle bi durum ama öncesi beni ilgilendirmez o hesabını Allaha verecek kendi günahı 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 350 göst.
24 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 231 göst.
11 Mart 2021 Diğer kategorisinde banu su (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 464 göst.
9 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 325 göst.