0 oy
225 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
bir gülüyorum bir ağlıyorum artık anlayamıyorum niye böyle oluyor en ufak birseyde boğazım kilitleniyor ağlamak istemiyorum ama tutamiyorum kendimi 

10 Cevaplar

+2 oy
(580 puan) tarafından
Ben çorabın teki makinada teki de dışarıda kaldı diye bir saat ağlamıştım ayrı düştüler diye sen düşün artık 
(514 puan) tarafından
Hahaha
(615 puan) tarafından
Offf :D :D
tarafından
Ne güldüm gece gece ya nasıl ince düşünce ahhsjaja ciraplari ayırdığını düşünmek
-Reklam-
0 oy
(24 puan) tarafından

Hormonlar ah hormonlar :(:D

0 oy
(1,446 puan) tarafından
Hormonların değişiyor sürekli canım ondan
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım geçecek hepsi hormonlar insanı duygu yoğunluğuna itiyor bende çok sinirliydim artık sinirimden ağlıyordum eşim anlayışla karşılıyordu anlayışlı olmasına karşın yine sinirleniyordum
0 oy
(3,769 puan) tarafından
Normal hormonlardan dolayi agla gitsun
0 oy
tarafından
Bekarken duygularım yoktu diyebilirim hamilelikte başladı ve halen devam ediyor şcn kediye oturur ağlarım
0 oy
(833 puan) tarafından
Bende hamileyken geceleri yatakta ağlıyordum eşim niye ağlıyorsun diye sorduğunda uyuyamiyorum diye ağlıyordum:)
0 oy
(5,220 puan) tarafından

hamileliğimin ilk aylarıydı ütü yaparken birden hüngür hüngür ağlamaya başlamıştım şimdi 33. haftanın içindeyim son günlerde yine saçma sapan şeylere ağlıyorum hormonlar mahfetti bizi :D

0 oy
(1,077 puan) tarafından
Hormonlar bende herşeye ağlardım :D
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Akşam eşimin dizinde dizi izlerken birden ağlama hissi geldi hiç tutmadım kendimi eşimin göbüşüne sokuldum ağladım :D o da şaşırdı bi anda noldu diye :D seviyodum seni kötü bişey de demedim niye ağlıyosun diyo bide garibim :D

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 332 göst.
24 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 160 göst.
24 Haziran 2022 Aile kategorisinde Asfkbraocl (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 437 göst.
9 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 44 göst.