0 oy
1,098 göst.
Diğer kategorisinde (85 puan) tarafından
Benim eşim sosyal medya ve sigaraya izin vermiyor ya sizin 

64 Cevaplar

+1 oy
(650 puan) tarafından
Benim eşim kısıtlama harikası 

Kıyafetime, sosyal medya kullanmama, sigaraya, gezmeme, arkadaşlarıma, hatta ve hatta gülmeme dışarda kahkaha atmamı asla istemez yani elinden gelse herşeye karışır ama dinleyen kim asflsşdsddff
(1,451 puan) tarafından
Hah bnmkide bundan gülmeme bile karışır bi yere bakmama bile ne bakıyon der
-Reklam-
+1 oy
(196 puan) tarafından
Kısıtlama yapacak kadar kendine ozguvensiz ve aciz bir adam değilim demişti bir keresinde sevgiliyken. Evlenince değişir kesin bu demiştim gram değişmedi.
0 oy
tarafından
İzin veriyor ama kiskancligindan burnumdan getiriyor :) surat asmasiyla 
(85 puan) tarafından
Benimkide öyle istesem suan kullanırım ama surat 5 kariş laf sokucak falan uğrasamam
0 oy
(7,607 puan) tarafından

Kısa elbise giydirmiyor disariya:ermm:

(85 puan) tarafından
Çoğu erkek izin vermiyor ya bence yerine göre giyile bilir
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Hiç bişey  kafamıza göre bizde 
(9,247 puan) tarafından
Olaya nerden bakıyorsun içersem içerim zararı kendime oda içer banane.sarılmaha gelince komsu kadın akran ooo hos geldin diye zarılmasının neresi dogru... Yada sizde bunu yedirecek bünye varsa ben bilemem bende yok uyardım bende öyle bir yapı yok sarılmam tokalasmam
(548 puan) tarafından
Bende var demedim zaten onlar mahremiyet gözetmeksizin sarilanlar ben doğru bulmuyorum  zaten öleesim öle bir yapıda olsa şu an benle evli olmazdı ama sigara da zararlı diye dedim inan maddiyatini konuşmuyorum bile alinmicak bir rakam deil ama sağlık geri gelmior
(9,247 puan) tarafından
İçmedigin için anlamazsın ama keske içmesek:) bizimkinin aile ortamı aynı anlattığım gibi mıcmıc köy de kadınlar sokakta komsu adam gecse sarılır sacma sapan
(548 puan) tarafından
İnan sevdiğim arkadasima biraktirdim  içim gidiyor sanki o içtikçe bence sende birakabilirsin  demek istediğim doğrular içinde bu yanlış niye.d
(9,247 puan) tarafından
Hahha haklısın ama ne bılrm belkode denemek lazkm
0 oy
tarafından
Açık giyinmeme bende giymiyorum artık zaten 
0 oy
(7,675 puan) tarafından
Su ana kadar hicbir seyi kisitlamadi Allaha sukur anlayislidir ve fikirlerime saugisi var
(85 puan) tarafından
Ne güzel
0 oy
(839 puan) tarafından
Sosyal medya ve dövme 
(85 puan) tarafından
Yani ondan öncesi seni ilgilendir dogru
(839 puan) tarafından
Asiri kıskançlık var neymiş sosyal medya evlilik bozarım kendi bacısı kullanıyor ama bisi demiyor dovme de günahmış bende de faca izi var cahillikte oldu kapatmak istiyorum6izin vermiyor neymis onlarin tarafta hos olmazmis baslarim onlarin tarafına ben onlara göre hareket edemem
(9,247 puan) tarafından
Haha banada dedi emzirirken görür bizimkiler ay meme mi neden görsün sizinkiler dövmem kürek kemiğimde    nçbenn kendkme müdahale ettirmem asla eşimin ailesi pantalon giyme dediydi kabul etmez bizşm köy ... Ozaman kendinize baska gelin bulun demiştim
(839 puan) tarafından
Ama kendi kızlarına her bo.k serbest olur gelinlere olmaz bana kıyafet icin bir kere bisi demişlerdi gelin giymez bizde bnde senin kizin da el kapisinda gelin demekki giyilirmis dedim giydim
(85 puan) tarafından
İyi yaptın canım
0 oy
(661 puan) tarafından
Sosyal medya ve gezmeme
(661 puan) tarafından
Aman kisitlayinca daha degerleniyo aslında hata yapiyolar
(85 puan) tarafından
Sorma sanki napıcaz evli barklı çoluk çoçuk sahibiyiz 3, 5 akraba takip edicez o kadar
(661 puan) tarafından
Aman o istesede ben kullanmadım biri istek Aticam al başına belayı ama yasak ya yapasim geliyo:)
(85 puan) tarafından
Aynen hele istemiyorlarya kızmıcakları varsada kızarlar.
Benim ki 1 kere izin verdi daha nişanlıydık kendimden yaşça küçük bana abla diyen akrabamız ı takip etim diye  kıyamet kopardı
(661 puan) tarafından
Al işte bide kadınlar durduk yere kavga cikariyo diyolar yok öyle bişey yani:)
0 oy
(4,875 puan) tarafından
31 yaşında kadınım ☺️ 

Ne izin alcam o benden alsın ☺️
0 oy
tarafından

Ah ahhh ... şu saatte sessizlik. Kulaklığı takıp çocuklar uyuyunca söyle bi sakın sakın yürümek istiyorum :D

(85 puan) tarafından
Çok mu şey istiyor bu  fatişko bacı
Benide götür
tarafından
Valla yaaa... yağmurda yağıyor ıslanalım beraber baciko:))))

Liz bapim baksana uc sopa da uyudu anca bu saatte ... yollar sakın:)))))
(85 puan) tarafından
Masallah benimde 1 tane kalk gidelim
tarafından
Hadi bacı yörü gidek:)
0 oy
(3,670 puan) tarafından
Sen ben misin kardeş? :) 
(85 puan) tarafından
Valla ben arada kaçamaklar yapıyorum şigara  zararlı ama napim seviyorum  çok isterdim eşimde içsin böyle karşi lik li içelim ama nerde
(3,670 puan) tarafından
10 yıldır sigara içiyorum ama eşimin haberi bile yok.
0 oy
tarafından

Sigara içmiyorum ama eşim konuşmaya başladığımiz dönem direk söyledi sigara içiyorsan kesinlikle olmaz diye o kadar nefret eder.

Bide izin vermediği şey şu karda kadınlar adamlar çocuklar herkes yokuş yol var ordan kayiyor poşetle vs. Bende istemiştim hayır demişti şimdi zaten utanirim ama bir ara bende istedim:)

(85 puan) tarafından
Ben  içiyor dum ve öyle tek tük değil  paket kullanıyordum 3 4 yıl dir içiyordum tanıştığımızda, oda aynısını dedi içmediğim kokusundan tiksindiğini kullanmaya devam edersem bu işin olmıcağını faln bende bırakıcam dedim uzun sure içmedim şimdi ara ara kaçamak yapıyorum
tarafından
Anlıyorum benimki ta o zaman evlenince içersen dahi o zaman da bosanirim demişti o derece hoslanmaz ki bende sevmiyorum zaten. :)
0 oy
tarafından
Çalışmak. Bide arkadaşlarımla serbest takılmak.
0 oy
(395 puan) tarafından
Hiçbirşeye iZin vermez bende izin almak pek istemem çünkü babam değil anam değil eşim haber veririm emrivaki yaparım iZin vermediği birşeyi 
0 oy
(7,005 puan) tarafından
Süslenmek.          
0 oy
(7,768 puan) tarafından
İzin mi alınıyomuş gıı ?
0 oy
tarafından
Ailesinin yüzüne herşeyi açık açık söyleyip hepsiyle iletisimimi kesmek istiyorum ama eşim istemiyor. Onun hatrına yapmıyorum 
0 oy
(2,092 puan) tarafından
Kiyafete karışması malesef ben açığım oda bı o kadar kapalı 
0 oy
(196 puan) tarafından
Bende okudum çalışmak isterdim izn vermiyor

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 365 göst.
31 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Sunehriiii (1,766 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 286 göst.
22 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Abc123 (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 1,673 göst.
27 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,877 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 612 göst.
7 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,652 soru

11,364,787 cevap

34,841 kullanıcı

...