0 oy
685 göst.
Aile kategorisinde (261 puan) tarafından
Doğumdan sonra eşiyle farklı odalarsa uyumak normal mı. 39 günlük oldu dogum yapalı, esim başka odada uyurken ben çocukla ilgileniyorum uykusuz kalıyorum çok zoruma gidiyor. Işe de geç gidiyor erken kalkmıyor hafta sonları da izinli. Yoruldum uyksuuzluktan :(

66 Cevaplar

0 oy
(4,589 puan) tarafından
Ben sezeryan oldum diye korkuyordu vururum falan diye uykuda, salonda yatıyordu ama annemler geldi sonra beraber uyuduk 
-Reklam-
0 oy
(352 puan) tarafından
Dogumdan sonra uyuduk mu ki:D Bu kadar acele etmeyın zamanla hereey rayına oturur inşallah...
0 oy
tarafından
Ben ayrı odada uyumam ben anne isem o da baba 
0 oy
(530 puan) tarafından
Hayir yatirmadim valla.Kayinvalidem falan yok ise gidecek oglum falan filan dedi durdu ama yatirmadim.Ha bana faydasi oldumu esimin.Sadece 1 kere kalkip bakmistir bebege ama baska yerde yatirmadim.Simdi yine hamileyim yine istemem.Hele ikiz bide .Ama bu sefer tepesine cokecem yok oyle pufur pufur uyumak.Calissada baba calismasada baba yardimci olacak mecbur
0 oy
(5,012 puan) tarafından
Kızım 11qylik dünyaya gldginden beri yanyanayiz hiç ayrı odaya geçmedi buna ne ben müsade ederim ne kendisi gider bnde insanım gücümün yetmediği yerde o yardım eder bana kızım ağlardı o zlnlar o pispis yapar bnde mama yapardım o an misal tuvalette gtmem lazm ağlar o bakar bn işimi halederdim bu konuda eşimden çok razıyım Allah'ta ondan  razı olsun 
0 oy
(17,965 puan) tarafından
Yok tek benim çocuğummu 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 308 göst.
0 oy
12 cevap 164 göst.
0 oy
46 cevap 861 göst.
14 Aralık 2020 Aile kategorisinde Cns (514 puan) tarafından soruldu
0 oy