0 oy
164 göst.
Diğer kategorisinde (4,136 puan) tarafından
............sorum yukarda 

14 Cevaplar

0 oy
(2,132 puan) tarafından
Ben sütüm kilo aldırmıyor ve doyurmuyor. Çerez yerine emiyor kızım. Yaramasindan kastınız buysa yaramıyor evet :)
-Reklam-
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Bazı annelerin sütü su gibi olurmuş kilo aldırmazmış evet 
0 oy
tarafından
Anne sütü bebeğinize yarar faydası vardır elbet ama yağsız ve yağlı anne sütü var yağlı olduğu zaman sütünüz bebeğinize kilo aldırıyor ama yağsız olduğu zaman kilosuna destek olmuyor 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
yagli ve yagsiz sut var. yagli sutte kilo yapar. ilk kizim 10 gunde yaklasik bir kilo almisti doktor sadece anne sutumu verdin dedi evt dedim sutun cok yagli dmk iyi kilo yapmis denisti :)
0 oy
(503 puan) tarafından
Evet var ablamın iki çocuğu var sütüde vardı doktor dedi süt verme onlara iki çocuğunu mamayla besledi sütü yaramiyormus
(1,925 puan) tarafından
O hangi cahil doktor bir doktor nasıl olupda anneye sütünü bebeğine verme yaramıyor diyebilyor. O doktoru dinleyip bebeğini sütünden mahrum eden anneninde aklından şüphe ederim. Anne sütü çocuk için ilaç gibidir. Sadece annenin daha değerli şeyler yiyip beslenmesi lazım
(503 puan) tarafından
Kaç tanede doktora gitti yaramiyo dediler
(9,671 puan) tarafından
Süt alerji yapsa neyse de kilo aldırmıyo diyip de emzirme demesi çok saçma
(503 puan) tarafından
Kilo ilgili değil hasta yapıyordu çocukları onun sütü
0 oy
(1,230 puan) tarafından
Evet oluyor gercektn bazı annelerin sütü yağsız oluyor
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Oluyor evet oda şöyle oluyor ön  süt fazlalığından dolayıbebek sürekli ilk gelen su ağırlıklı sütü emiyor kilo almıyor bende oğlumda yaşadım aynı durumu ama ne yazık ki sütüm yağlanmadan emmeyi bıraktı =/ 
0 oy
tarafından
Kilo aldirmio mama veriyorum
0 oy
(703 puan) tarafından
Benm o kadar uğraş verdim emsin diye  ama yaramadı mama meme karışık gitti genelde cni skilnca beni emmek istiyordu çerez niyetine ama emdimi emdi :)
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Hayır öyle bişey yok tabikide. Anne sütü bebek için ilaç gibidir. Sadece annenin beslenmesiyle alakalı olarak bazı annelerin su gibi olur besin değeri daha az olur, o da anne kendisi değerli şeyler yemediği için. Ha bazı bebeklerin inek sütü alerjisi felan olur o zamanda anne süt peynir yoğurt tarzı şeyler yiyince anne sütünden bebeğe geçer o da bebeğe alerji yapar bu durumdada anne diyet yapıcak. Asla ve asla anne sütütünde yarayıp yaramama konu dahi olamaz her anne birdir her anne sütü birdir Allah bu bebek daha eksik beslensin demedi her annenin sütü aynı şekilde bebeğe ilaç olur.
(4,271 puan) tarafından
Annenin beslenmesiyle hic bil ilgisi yok bu durumun, bebegim alerjim oldugu icin aylarca patates,makarna,pilav,zeytin ve yesillik yedim, besleyicilik degeri cok dusuk besinler,bebegim kilo olarak hep ust gruptaydi hala da oyle , doktorumuzda siz yemeseniz bile vucut onu uretip bebege gereken besleyiciligi saglar demisti, anne sutu mucizesi bu demisti, bazi bebekler kilo almaya cok musait bunu anladim ek gidaya gectik bebegime cok az vermeme ragmen cok guzel kilo aldi ek gidaya gecince, hem emiyo hem ek gida aliyo, diyete devam sadece bazi besinler eklendi, sut grubu,kuruyemis,susam yasak, yani besleyicilik degeri en yuksek grup yasak hala ;)
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Malesef evet kimi insanın sütü yaramıyor ön sütü çok oluyor ya da yağlı kısmı hiç olmuyor yediklerinden mi bilmiyorum ama doğru malesef

=((
0 oy
tarafından
Evet canim yağlı yağsız süt meselesi vat
0 oy
(9,671 puan) tarafından
Benim sütüm kilo aldırmadı hç mama da aldırmadı bünyeden heralde
0 oy
(881 puan) tarafından
Kimi annelerin sütü yağlı kiminin yağsız oluyormuş gorumcem demişti bilemiyorum gorumcemin çocuğunda 2 yaşına kadar emdi ama yaramadı benim oğlan 1 yaşında sadece anne sütü aliyo yaradı kilo aldırdı mama kullandım kilo verdi bıraktık anne sütüne devam edince kilo almaya başladı 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 132 göst.
28 Mayıs 2021 Aile kategorisinde MeryemF34 (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 83 göst.
18 Ocak 2024 Diğer kategorisinde denizinmavisi (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 62 göst.
0 oy
12 cevap 197 göst.

381,504 soru